Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

evet canım iki tane koydular. ben bugün hemşireye sordum ama ikizlerde biraz daha yüksek oluyor sanki, ama yine de belli olmaz ikiz de olabilir dedi..

amin canım, Rabbim dileyen herkese versin inşallah...

canım hayırlı ugurlu olsun oncelıkleeeee cok sevındım ınannnn takıp edıyordummm
sonundaaaaaaa olduu oh sukur buarada ıkız olma ıhtımalın cok yuksekkkkkk
arkadasımın fpgz bızım topıkte 12. gununde degerı 75 cıktı
2 gun sonra degerı 3 katlamıstı
benımde suan 3 katladı ama suan tek gozukuyor
fpgz ıkız
testını 2 gunde bır tekrarlaaa mutlaka degerın artmasına bak
2 gunde bır artarsa buyuk olasılıkla ıkızz
hadı bakalımmmmmmmm

buarada benım 12 gunumde 34 degerım 2 gun sonra 112.75 :))

Son düzenleme:
canım çoook geçmiş olsun allah öyle güzellikler versinki bu yaşadığın sıkıtılar aklına bile gelmesin mevlam büyük allah bizimde yüzümüze güler inşallah

çok güzel düşünüyorsun. ben de tedavi sırasında iğnelerden çok çekince dedim ki, herşeyin başı sağlık. eşim yanımda, hayat güzel, bu da imtihan ve kavuşacağız inşallah diye düşündüm..
Rabbimin izniyle olacak canım.. bol bol dua et, çook dua et..

çoooooooooooookkkkkk sevindim Allah bir ömur mutlu etsın bebeklerınle senı ne güzel bır haber ikiz tuttu dımı oda bellı oluyormu

amin canım, çok sağol. darısı başına. yarın mutlu haberlerini bekliyoruz. canım o belli olmuyor, murat bey keselere kadar belli olmaz dedi..

filizcim çok sağol.. gerçekten teşekkürler :)) iki gün sonra test yapıcam, inşallah hayırlısıyla katlar değerim.. :))

Rabbim hayırlısını versin ama bana ikiz gibi geldi . Gerçi tek olsun bizim olsun :) inşl torunlarını gör sağlıklı sıhhatli büyüt sonuna kadar .

amin canım ya, cümlemiz için inşallah!!!

slm arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza 10.03.2013 transferim oldu 19.03.2013 test günüm bugün 4. günüm heycan hat safhada 5. gün transferi biri 5a diğeri 5ab 2 tane mercimeğim var inş sımsıkı tutunurlar :)

Ben belirtilere takilmiyorum luzum ya valla:)) bigun reglim gecikmis ayy ne belirtiler var anlatamam mide bulanti istahsizlik kasik ağrısı bas ağrısı ya aklina gelebilecek hersey vardi ve ben kendimi resmen hamile sanmistim hemen gidop test yaptim sonuc negatif ogunden beri aslaaa belirtilere takilmicam dedim taki sonucumu alana kadar...senin kacinci denemeydi cnm ve bu arada 5.gunmu embriyo su merak ettim :) ♥

canım benim ilk denemeydi. 5. gün embriyosuydu.
yalnız aklınızı karıştırmak istemem ama dünkü idrar testinde çıktı benim. ama emin olamadım tabi. belki de değerim yüksek diyedir.

canım Rabbim hayırlısıyla pozitif sonuçlar versin inşallah!!!!

canım seni aradılarmı beni hiç aramadılar bugun tathliliniz olcaktı sonucu gönderin felan arkadalşıma ole yapmışlar ama beni hala aramadılar

yok canım ama ben zaten memorialda yaptırdım tahlilimi. sabah ordaydım. doktor arayacak öğleden sonra dediler, bilgi vermek için. onu bekliyorum.

Amin inş bekleyen herkezin yüzünü güldürsün Rabbim benim transferimi Aynur Erşahin yaptı ilk defa transfer günü gördüm hep nur hocaya muayene oluyordum bilmiyorum hayırlısı bu ikinci denemem ama ilk blastosist transferim kasıklarımda çok ağrı var korkuyorum o yüzden (

canım benim ilk denemeydi. 5. gün embriyosuydu.
yalnız aklınızı karıştırmak istemem ama dünkü idrar testinde çıktı benim. ama emin olamadım tabi. belki de değerim yüksek diyedir.
Ayniyiz cnm benim benimkide 5.gun embriyosu..bende 1 gun once idrar yapicam kendimi hazirlicam olumsuzluga.. cok korkuyorum inan bu arada 4AA ne demek cnm ya

Hayirli olsun cnm ..benimkiside 20 sinde sonuc ogrenicem..hayirlisi olsun herseyin. ..

yok canım ama ben zaten memorialda yaptırdım tahlilimi. sabah ordaydım. doktor arayacak öğleden sonra dediler, bilgi vermek için. onu bekliyorum.

anladım canım inşallah bende mutlu bi haber yazarım buraya
bugun dayanamadım sabah gene test yaptım 10 dakka sonra baktım var hafif pembelik dun oleden sonrakinde çıkmamıştı hayırlısı ya zaman geçmiyor
bende orda yaptırmak isterdim ama olmadı başka şehir olunca hayırlısı bakalım

Ayniyiz cnm benim benimkide 5.gun embriyosu..bende 1 gun once idrar yapicam kendimi hazirlicam olumsuzluga.. cok korkuyorum inan bu arada 4AA ne demek cnm ya

Hayirli olsun cnm ..benimkiside 20 sinde sonuc ogrenicem..hayirlisi olsun herseyin. ..

canım 4'ü bilmiyorum ama AA üst kalite demek işte :) maşallahhhh..

ben iki gün içinde 5 test yaptım ikisinde hiçbirşey çıkmadı, diğer ikisinde hafif pembeydi, biri bozuktu. bence sen hamilesin.

ayyyy kabak çiçeği canım ne kadar sevindim anlatamam inman şu an gözlerim dolu dolu yaazıyorum.hayırlı uğurlu olsun inşalahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…