Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Cok sevindimm İnsallah saglikla alirsin bebegini kucagina:)) ilk doktorumuda seviyordum ama hersey cok iyi baslayip kotu bitiyor genetik testte problem yok histeroskopi yapildi sorun yok ama sonuc husran artik guvenim kalmadi birazda kismet isi tabiki

Simdi bi randevu alip semra hanima yada nur hanima gitme vakti tesekkur ederim cevabin icin umut oldun bana:))

bu erkek milletini anlamak zor 9 ay bekleyelim iyi fikirmiş :)

canım bu aslında bir yapı. ben de yapmamaya çalışıyorum. inan, elimden geldiğince eşime yansıtmıyorum. çok daralırsam kuran okuyup ferahlıyorum. yine de kendimi aştım bu tedavide, bazı zamanlar son derece rahattım.

Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah..

ayyyyyyyyyyyyy cnm yaaa ne heyecanla beklerdırısn sımdı kendı gunlerım geldı aklımaaa ben kan testı yaptırınca sonucu almaya gıdememıstım hastaneye esım ıs cıkısı alıp getırmıstı sonucu .... benım mutlu oldugum kadar sende mutlu olursun ınsallah allahım yavruna can versın kan versın inşallahhhh

:)) birbirimizi en iyi biz anlarız.. bu nasıl bir heyecan, korku en iyi biz biliriz canım ya.. Allah razı olsun inşallah o güzel haberler gelirr..
ben evlendiğim gün bu kadar heyecanlanmadım yaaaa

Canim ozaman var bir seyler.inslh yarin sonucun pozitif olacak.bende bugun testimi aldim pazar gunu yapcam cok korkuyorum olumsuz gibi geliyo.

Isallah cnm yazdiklarin rahatlatti beni ama isallah bisey olmamistir..gercekten cok pismanlik duyarim inan..ben kayisi yiyorum bas ucumda var ama erik duymamistim..kuru erikmi alayim cnm..senin test tarihi ne zaman cnm

Canim ozaman var bir seyler.inslh yarin sonucun pozitif olacak.bende bugun testimi aldim pazar gunu yapcam cok korkuyorum olumsuz gibi geliyo.

olumlu düşünelim, olumlu olsun canım yaa.. ama idrar testine güvenmeyin diyorlar. doktorlar sakın yapmayın diyormuş çünkü hcg kandan sonra idrara karışıyor. idrar testinde o kadar erken çıkmıyor sonuçlar. forumda bir sürü kadın, kanda pozitif sonucu gördüğü halde idrarda hala çıkmadığını yazmış. ondan olumsuz olursa moralini bozma sakın, en sağlıklısı kan testi.

senin opu ne zamandı? test tarihini ne yazmışlar kağıdına? opudan tam 14 gün sonra mı?

Isallah cnm yazdiklarin rahatlatti beni ama isallah bisey olmamistir..gercekten cok pismanlik duyarim inan..ben kayisi yiyorum bas ucumda var ama erik duymamistim..kuru erikmi alayim cnm..senin test tarihi ne zaman cnm

öyle yazmışlar canım, halk arasında bilinenin aksine ıkınmak etkilemez diye.. meraklanma.. bence de etkilemez.

kuru erik canım, hatta çekirdeksiz olanları da var. o daha rahat yeniyor. siyah oluyor rengi. o baya işe yaradı bende. bol bol ye sabahları, sonra da karnını hafif ovalayarak evde yürüyüşler yap. ben çok fena kabızlık çekiyordum son birkaç aydır.. ama transferden beri biraz rahatladım..

birşey daha var ama onu yapar mısın bilmiyorum :) sabah aç karnına zeytinyağı iç.. şöyle yarım çay bardağı kadar. mide bulandırıyor, biliyorum ama yemin ederim lavman etkisi yapıyor :))) kesin çözüm.

slm kızlar benim test gunum yarın ama bugun arkadaşımın ısrarı uzerine test yaptık silik varyok gibi 2 çizgi çıktı arkadaşım hamılesin dedi ama guvenemedim çıkabilirmi ole silik ama çok az bole

slm kızlar benim test gunum yarın ama bugun arkadaşımın ısrarı uzerine test yaptık silik varyok gibi 2 çizgi çıktı arkadaşım hamılesin dedi ama guvenemedim çıkabilirmi ole silik ama çok az bole

valla benim de tam aynısı.. varla yok arası. ama normaldaki negatif testlerimden de farklı yani. var birşeyler ama çoook az.. bilemedim ki, ilaçların etksii mi acaba??

aynen canım, benim de imkanım yok. yarını bekliyorum artık, napimm..

hayırlısı bakalım sen tam olarak saat kaçta ögrenceksin benim galiba 3 gibi gelcekmişbenimde tam saat 3 ignem var eşime diyorum sakın bana orda soyleme eve gelince sole aglarım arkadaşlarına rezil olursun diyorum eşim saglık memuruda eşimin saglık ocagından ögrencem bende

canım inşallah ağlaman mutluluktan olur :))
ben de sabah gibi yaptırırım. sonrasında işe gelicem çünkü..

Dediklerini yapicam ama zeytinyagini yapamam cnm..simdi esimle disari cikayim erik almaya..
aynen canım, benim de imkanım yok. yarını bekliyorum artık, napimm..
Bugun yapsaniz ne guzel olurdu :))

Cikar canim olmasaydi hic cikmazdi..isallah yarin sonucunuz guzel olur..

ooffff ve kabakçiceği yarın güzel haberlerinizi bekliyoruz inşallah
2nizde zaten 2. çizgiyi silik te olsa görmüşsünüz

canım inşallah ağlaman mutluluktan olur :))
ben de sabah gibi yaptırırım. sonrasında işe gelicem çünkü..

hayırlısı valla kendi kendime kalınca agrılarım oluyor ksık ve bel umutsuzluga kapılıyorum ama arkadaşlarla ve burda yazılanları okuyorum umutlanıyorum geri belli olsada rahatlasam inşallah hayallerim gerçek olur
5 senelik özlemim biter

ooffff ve kabakçiceği yarın güzel haberlerinizi bekliyoruz inşallah
2nizde zaten 2. çizgiyi silik te olsa görmüşsünüz

inşallah kasık ve bel agrısı normalmı arkaşımla konuştum oda aynı doktora gitti ve ben soleyince sen hamılesin dedi o hamile ve 2 zi var şimdi 4 haftalık oldu

inşallah canım, Rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah..
o ağrılar bende de var. normaldir bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…