Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlar merhaba sabah 6.30 da kanamam oldu doğru hastaneye gittik.çok şükür bebekler iyi kanama nerden oduğu belli değil şimdi durdu yatıyorum rapor aldık..dua edin nolur..

inşallah canım. çalıştığım için gidemiyorum canım. yarına bile izin alıp gidicem.. sabrediyorum artık, napim.

canım aslında dün idrar testi yaptım. ama birşey anlayamadım. çooook hafif ikinci çizgi vardı, ama çok hafif. güvenemedim. belki de ilaçların etkisidir.

Teste silik bile çıktısa inşeAllah içeride bir şeyler oluyordur:KK9::KK9: İlaçların etkisi bu zamana kadar kalmaz ki...

olumlu düşünelim, olumlu olsun canım yaa.. ama idrar testine güvenmeyin diyorlar. doktorlar sakın yapmayın diyormuş çünkü hcg kandan sonra idrara karışıyor. idrar testinde o kadar erken çıkmıyor sonuçlar. forumda bir sürü kadın, kanda pozitif sonucu gördüğü halde idrarda hala çıkmadığını yazmış. ondan olumsuz olursa moralini bozma sakın, en sağlıklısı kan testi.

senin opu ne zamandı? test tarihini ne yazmışlar kağıdına? opudan tam 14 gün sonra mı?

İdrar testi güvenli değil, ama neqatifi görenler için. İkinci çizgi çıkanlar için durum farklı. Hem insandan insana zaman açısından farklılık göstere bliyor.

slm kızlar benim test gunum yarın ama bugun arkadaşımın ısrarı uzerine test yaptık silik varyok gibi 2 çizgi çıktı arkadaşım hamılesin dedi ama guvenemedim çıkabilirmi ole silik ama çok az bole:KK43:
:KK43:

Ben sizi tebrik etmek istiyorum. İnşeAllah ikinizinda sonucu pozitiftir:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kızlar merhaba sabah 6.30 da kanamam oldu doğru hastaneye gittik.çok şükür bebekler iyi kanama nerden oduğu belli değil şimdi durdu yatıyorum rapor aldık..dua edin nolur..

Geçmiş olsun. Böyle kanamalar bazan ola biliyor. İnşeAllah kötü bir şey yoktur. Rabbim bebeyini korusun.

derin ve denizin odası teyzeleri...

ayyy yerim ben o kuzuları annesi maşallahhh subhanallah barekallah büyümüş bunlarrr:KK16::KK16::KK16:

gunaydın kızlarrr.herkese tek tek cevap yazamadım .malesef yıne adetım gecıktı 7 ggun belım fena agrıyor umutlanmak ıstemıyorum ama elımde degıl

canım sanki yavaş yavaş senin bebiş ben geliyorum diyor hadi yap testi bu seferde yok çıkarsa öbür aya inş.. orda olucakkk

MERHABA SEVDA BENİMDE KAYINVALİDEMLER UŞAK'TA :):KK76::KK76:

HAPPY CANIM RABBİM KUCAĞINDA DA GÖSTERSİN İNŞ.:KK16::KK16:

BEGONVİL,RABBİM ZAMANINI AYARLAMIŞTIR CANIM.ÜZÜLME DİYECEĞİM AMA BOŞ BİLİYORUM.SÖYLEMESİ KOLAY.RABBİMİN AYARLADIĞI ZAMANA KADAR MÜCADELEYE DEVAM.YILMAK YOK LÜTFEN..:KK14:

İNCİİİİİ RABBİM YARDIMCIN OLSUN.SENLE BİRLİKTE BENDE HEYECANLANIYORUM.:KK52::KK52:

HİL-BUR MAŞALLAH SUBANALLAH NASIL BİR GÜZELLİKTİR YAREBBİM.ÇOK BÜYÜKSÜN...:nazar::nazar::KK16::KK16:

MİKRO ÇOK BİLGİSAYAR BAŞINDA KALMA KUZUM.BUNUN NEDENİNİ YAZIPTA CANINIZI SIKMAK İSTEMİYORUM.RABBİM EVLATLARINA SAĞLIKLA KAVUŞMAYI NASİP ETSİN İNŞ...:KK16::KK16::KK16:

ATLADIĞIM,UNUTTUĞUM VARSA AFFOLA,İŞYERİNDE BU KADAR OLUYOR.SİZİ SEVİYORUMMM:KK16::KK16::KK16:

saol canım benim bende çok durmamaya çalışıyorum ama sanki bir bildiğin var şimdi daha da az dururum tşkkk

kızlar bugun adetim geçeli 7 gün oldu
bu bir ilkti hiç bir zamn bukadar gecikmemişti
umudum yoktu ama doktoru aramadan test ypıyım dedım yapmaz olaydım
malesef tek çizgi
belki demiştim bu sefer bir mucize olur geç gelişir yumurtada bir süpriz olur ama tabiki olmadı
sizce doktoru arıyım söktürücü mü versin yoksa inatla gelmesini mi beklıyım
buarada nisanda tedaviye başlıcak varmı?

canım herkesinki hemen çıkmıyor idrarda

valla şu an panik tavan yapmış durumda. biliyorum herkes bana kızacak ama sanki olumsuz olacak, bilmiyorum.
testim yarın!!!

evet ben kızıcamm sanaaa inş.. olmayacak dua ett:KK20:

cnm bugunde hastaneye gidip test yaptırabılırsın vaktın varsa ben dayanamayıp bı gun önce yapmsıtım testımı inşallah pozitifleri gorursunde... keseyı ne zaman görecem kalbının sesını ne zaman duycam gıbı telaşların baslarrr

bende bir gün erken yaptırmıştım ve çıkmıştııı

yapma tatlım eşine yazık bak ne güzel olumlu düşünüyor benim kalas ev kedisi kocam test günü ne demişti biliyo musun zaten yok niye gidiyoruz ki test yaptırmaya boşver moralin bozulacak şimdi demişti :KK43:( gitmeyelim olursa 9 ay sonra doğumda görürüz demişti gerçi espri yaptım diye kıvırsada söz ağızdan bir kere çıkıyor malesef

canım ya şaka da biraz ağır olmuş ama boşver oda heyecandan belki boş bulunmuşturrr

inşallah canım. çalıştığım için gidemiyorum canım. yarına bile izin alıp gidicem.. sabrediyorum artık, napim.

canım aslında dün idrar testi yaptım. ama birşey anlayamadım. çooook hafif ikinci çizgi vardı, ama çok hafif. güvenemedim. belki de ilaçların etkisidir.

canım silikte olsa çıktıysa hamilesindir benim silikleri bir görsen varla yok arası idi.

Isallah cnm yazdiklarin rahatlatti beni ama isallah bisey olmamistir..gercekten cok pismanlik duyarim inan..ben kayisi yiyorum bas ucumda var ama erik duymamistim..kuru erikmi alayim cnm..senin test tarihi ne zaman cnm

canım bende de olmuştu ve ben hakiki zeytinyağı içmiştim sabah aç karnına 2 yemek kaşığı gözünü burnunu tıka iç zor ama bebişler için değer rahatlarsınnn

slm kızlar benim test gunum yarın ama bugun arkadaşımın ısrarı uzerine test yaptık silik varyok gibi 2 çizgi çıktı arkadaşım hamılesin dedi ama guvenemedim çıkabilirmi ole silik ama çok az bole:KK43:
:KK43:

canım kabakçiçeğinede yazdım benimde çok silikti varla yok arası inş.. hamilesiniz yaaa :nazar:

kuzummm yaa çok geçmiş olsun yeni gördümm kese içinde yada dışında görünmedimi kanama.sakın kalkma dediğim dualrı okuyomusun eğer yapabilirsen yada annen yanındaysa bir dua daha var onuda yapp.dualrım seninle rabbim yardımcın olsunnn

hem bazılarının hamileliği kanamalarla geçiyor hiç canını sıkma bak kardeşimin 3 ay boyunca olduu bebeği elhamdilillah gayet iyi.sen sakın stres yapmaa dua ett bol bol

akasyammm naberr eğer inciyle konuşursan söylermisin ona hattım kapanmış bugün geçiş yapılacaktı başka bir hatta kesmişler bana ulaşamayabilir akşam eşimden ararım artıkk.ama sen haber alırsan buraya yazarmısın ltfnnn

happy dikat et canım kendine sakin ol ve dinlern...

begonvil üzgünüm canım...en kısa zamanda bebeklerine kavuşman için duacınız..

Teste silik bile çıktısa inşeAllah içeride bir şeyler oluyordur:KK9::KK9: İlaçların etkisi bu zamana kadar kalmaz ki...

İdrar testi güvenli değil, ama neqatifi görenler için. İkinci çizgi çıkanlar için durum farklı. Hem insandan insana zaman açısından farklılık göstere bliyor.

Ben sizi tebrik etmek istiyorum. İnşeAllah ikinizinda sonucu pozitiftir:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Geçmiş olsun. Böyle kanamalar bazan ola biliyor. İnşeAllah kötü bir şey yoktur. Rabbim bebeyini korusun.

ay canım inşallah yarın güzel haberleri veririm Allah'ın izniyle yaa.. :))

ayyy yerim ben o kuzuları annesi maşallahhh subhanallah barekallah büyümüş bunlarrr:KK16::KK16::KK16:

canım sanki yavaş yavaş senin bebiş ben geliyorum diyor hadi yap testi bu seferde yok çıkarsa öbür aya inş.. orda olucakkk

saol canım benim bende çok durmamaya çalışıyorum ama sanki bir bildiğin var şimdi daha da az dururum tşkkk

canım herkesinki hemen çıkmıyor idrarda

evet ben kızıcamm sanaaa inş.. olmayacak dua ett:KK20:

bende bir gün erken yaptırmıştım ve çıkmıştııı

canım ya şaka da biraz ağır olmuş ama boşver oda heyecandan belki boş bulunmuşturrr

canım silikte olsa çıktıysa hamilesindir benim silikleri bir görsen varla yok arası idi.

canım bende de olmuştu ve ben hakiki zeytinyağı içmiştim sabah aç karnına 2 yemek kaşığı gözünü burnunu tıka iç zor ama bebişler için değer rahatlarsınnn

canım kabakçiçeğinede yazdım benimde çok silikti varla yok arası inş.. hamilesiniz yaaa :nazar:

:)) mikrom ümit verdin valla.. bakalım yarın zaten hayırlısıyla sonuçları öğreniyoruz.. Rabbimden hayırlısıyla diliyorum ...

canlar nasılsınız netim olmadığı için sıksık gıremıyorum. Happycım kalp atışı için canını sıkma bnmde ole olmuştu biraz gec gelıyor diğerı ondn kaynaklı olabılıyor.
saatler geçmiyor ya İncinın randevusu 14 e alınmış ini güzel haberlerle gelecek. Test sonucunu bekleyen canlarım inş bebişli haberler vereceksınız. Ve mikrom nasılsın Cuma gününü sabırsızlıkla beklıyorumm pıt pıtt pıt :KK1::KK1::KK1::KK1: Benımde sonuç geldi çok şükür sorun yok dedi Müstecep Bey :KK16::KK16::KK16::KK16:

aynen benımde durup duruken oyle oldu happcim geçmiş olsun
senı cok ıyı anlıyorum
ınsallah bısey olmaz demekkı ıkızlerde oluyo boyle seyler doktor bı sebep soyleyebıldımı ?

canlar nasılsınız netim olmadığı için sıksık gıremıyorum. Happycım kalp atışı için canını sıkma bnmde ole olmuştu biraz gec gelıyor diğerı ondn kaynaklı olabılıyor.
saatler geçmiyor ya İncinın randevusu 14 e alınmış ini güzel haberlerle gelecek. Test sonucunu bekleyen canlarım inş bebişli haberler vereceksınız. Ve mikrom nasılsın Cuma gününü sabırsızlıkla beklıyorumm pıt pıtt pıt :KK1::KK1::KK1::KK1: Benımde sonuç geldi çok şükür sorun yok dedi Müstecep Bey :KK16::KK16::KK16::KK16:

ohhh maşallah kuzum çok sevindimm zaten bana görede temiz çıkacaktı öyle hissediyordummm.:KK16::KK16:

Microcum dupelac iciyorum ama zeytinyaginin yerini tutar isallah..zeytinyagini icersem bu seferde mide bulantisini gectim cok kasiliyorum bulantilarimda ben..bebislere zarari olmasin..

X