Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

geçen cuma mustafa beye gittik ama bebek yoktu.kısacası boş gebelik dedi.1 hafta daha bekleyecektik ama dün yeni bir kanama oldu buakşam tekrar gittik yarın kürtaja karar verdi

Allah yardımcın olsun. Ne zamandır aklımdan geçiyorsun, ismini görüyorum, her halde iyidir diye düşünüyordum. Okudum bir tuaf oldum. Rabbim günahlarına keffare eylesin. Kürtajdan da sakın korkma. Zaten seninki mini kürtaj olucak. Allah bir daha hayal kırıklığı yaşatmasın. Rabbim her daim yardımcın olsun.

Kızlar haklı, keşke bu kadar zaman bizimle de paylaşsaydın. Böyle bir şeyi yalnız yaşaman daha zor olmuştur. Her işte bir hayır mutlaka vardır. Eminim senin bu işinde de bir hayır mutlaka vardır, bizim görmemiz bir az zor. Rabbim sana önce sağlık, sonra da sağlıklı bebekler versin.

merhaba canım.benim tüplerim tıkalı ama pkolulardada iyi sonuc veriyor donmuşlar.ilaçlardan yumurtlama olmuyor ve rahim temiz oluyor.5.gün değerim 39 du 14.gün 850 olmuştu.darısı başına...

derin ve denizin odası teyzeleri...

Eklentiler

• $lal 020.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 49
  • $lal 019.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 44
  • $lal 018.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 35
  • $lal 017.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 35
  • $lal 021.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 44
  • $lal 022.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 42
  • $lal 023.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 46
  • $lal 024.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 44
Kizlar uyudunuzmu ben afedersiniz ama dayanamiyorum inanilmaz gazim var artik canimi sikiyor...bebeklerime bisey olucak diye korkuyorum..birde kabiz oldum sanirim dupelac iciyorum dunden beri kayisi yedim bol su ictim..napicam bilmiyorum inanin...

Kuzucumm dayanamadım yazıcamm :) Yürü yürü yürü yatmak yok. Vücutta dolaşım olmayınca gazda olur dolaşım problemide yaşarsın. Beni hemşireler bu yüzden çok uyardı. Sen kayınvalideni gönder artık evine kendi işini kendin görmeye başla :)

happycim senin adına çok sevindim Rabbim sağlık sıhat içinde ikisinide kucağına almayı nasip etsin inşallah

Sana birşeyler yazıp yazmamak arasında çok gittim geldim söylenebilecek çok da fazla birşey yok sanırım ama senin derdinden en iyi mikrom anlar hayat bir sınama tahtası bir sınav bu acılarla Rabbim belkide inancımızı sınıyor sonunda da hepimizi mükafatlandıracak inşallah yaşadıkların gerçekten çok zor senin yerinde ben olsam ne yapardım bilemiyorum umarım aynı acıları bir daha asla yaşamazsın ve en kısa sürede bebeğini kucağına alırsın bu gün operasyonun 1 ile 2 arası sanırım bende senin için bolbol dua edeceğim

Sevgilerr

kızlar günaydın ;

dünden beri bu stres yedi beni sabah pc nin başına geçmek için nasıl koşturdum anlatamam size ilk önce happyden mutlu haberi aldım arkasından begonvilin üzücü haberini bu arada benim rgl den hala ses yok sanırım randevu günümü değiştirmek zorunda kalıcam bu kadar hassas olup herşeyden etkilenmesem olmaz sanki hepinize günaydın

canım çok sevindim gözün aydın
RABBİM sağlıkla 2sinide kucağına almayı nasip etsin
darısı bütün isteyenlerin başına...

çok geçmiş olsun canım
rabbim sıkıntılarını hafifletsin
inşallah hemen peşine sağlıklı bir gebelik nasip etsin

merhaba canım.benim tüplerim tıkalı ama pkolulardada iyi sonuc veriyor donmuşlar.ilaçlardan yumurtlama olmuyor ve rahim temiz oluyor.5.gün değerim 39 du 14.gün 850 olmuştu.darısı başına...

teşekkür ederim canım,Allah razı olsun senden, en başından beri takip ediyorum seni hep farklı biryakınlık duyuyordum sana karşı,inşaallah ben de senin gibi hamile kalıp alırım yavrularımı kucağıma.bana da 2 tane transfer edilecek nasip olursa.

sağol sümeyyecim biliyorum ki böyle daha hayırlı

happyc canım benim gözün aydın maşallah kuzularına annesi 8 ay boyunca hiç ayrılmayın inşallah kendine kuzularına iyi bak oldu mu

mşallah sevda allah bizede o günleri görmeyi nasip etsin bende iyiyim gün sayıyorum 16 gün var hazırlık yapıyorum :))

çok kötüyüm ilk hamileliğimdi.yarın için korkuyorum.hayal dünyasındaydım ayaklarım yere bastı değişik bir duyguymuş.

canım 3 ay önce aynı şeyleri yaşadım hatta ben o kadar kısa günün tadını bile çıkaramadım öğrendiğim ilk günden beri takibe alındım yok dış gebelik yok mol gebelik derken 7 haftaya kadar bekledik sadece boş gebelikti kürtaj oldum kürtaj opu gibi ağrı acı hissetmiyorsun muhakkak genetik testlerin yapılmasını iste için rahatlıyor kürtaj sonrası yapışıklık olur mu bilmiyorum bu tedavide görmüş olucaz ama doktor kürtajın etkisi az olur çünkü hem çok küçükler hemde vakumla aldığımız için rahime zarar vermiyor demişti gönlün rahat olsun o konuda begonvil kendni kasma duyguları ne hissediyorsan yaşa o zaman biraz acılar diniyor bekleme süresi vericekler o arada genetikle ilgili tahlillerini iste zaman su gibi akıp gidiyor ben ölürüm doktor bey hemen yapalım bekleyemem 3 ay demiştim ama ne oldu allah sabrını verdi 3 ay bitmek üzere nerdeyse tek sevindiğim konu hamile kalabiliyordum dualarım seninle hiç korkma bundan sonrası daha net ve güzel olucak allahın izniyle

mmumu ve verde temennileriniz için sağolun 1 de hastanede olup 4te operasyon olcakmış dediğiniz gibi Allah kimseye yaşatmasın beterinden korusun

gunaydın kızlarrr.herkese tek tek cevap yazamadım .malesef yıne adetım gecıktı 7 ggun belım fena agrıyor umutlanmak ıstemıyorum ama elımde degıl

begonvilim sende bak kuzum kutuna

incimmmm bugün kalbimiz hem senin için hemde begonvil için çarpıcak bugün dualar sizin olucak yanınızdayız hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…