Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

MERHABA SEVDA BENİMDE KAYINVALİDEMLER UŞAK'TA :)

HAPPY CANIM RABBİM KUCAĞINDA DA GÖSTERSİN İNŞ.

BEGONVİL,RABBİM ZAMANINI AYARLAMIŞTIR CANIM.ÜZÜLME DİYECEĞİM AMA BOŞ BİLİYORUM.SÖYLEMESİ KOLAY.RABBİMİN AYARLADIĞI ZAMANA KADAR MÜCADELEYE DEVAM.YILMAK YOK LÜTFEN..

İNCİİİİİ RABBİM YARDIMCIN OLSUN.SENLE BİRLİKTE BENDE HEYECANLANIYORUM.

HİL-BUR MAŞALLAH SUBANALLAH NASIL BİR GÜZELLİKTİR YAREBBİM.ÇOK BÜYÜKSÜN...

MİKRO ÇOK BİLGİSAYAR BAŞINDA KALMA KUZUM.BUNUN NEDENİNİ YAZIPTA CANINIZI SIKMAK İSTEMİYORUM.RABBİM EVLATLARINA SAĞLIKLA KAVUŞMAYI NASİP ETSİN İNŞ...

ATLADIĞIM,UNUTTUĞUM VARSA AFFOLA,İŞYERİNDE BU KADAR OLUYOR.SİZİ SEVİYORUMMM

Kızlar merhaba

Ben size birkaç bişey sormak istiyorum.27 yaşındayım ve tup bebekte 2 kez negatif sonuç aldım.eşimde morfoloji sorunu bendede rezerv azlığı var 8-9 yumurta toplanıyor en fazla. Artık merkezimi değiştirmek istiyorum memorial aklımda en çok olan yer sizce ne yapmalıyım umudum hiç kalmadı artık varmı benim durumumda olup pozitif sonuç alan yada memnumusunz merkezinizden?

kızlar bugun adetim geçeli 7 gün oldu
bu bir ilkti hiç bir zamn bukadar gecikmemişti
umudum yoktu ama doktoru aramadan test ypıyım dedım yapmaz olaydım
malesef tek çizgi
belki demiştim bu sefer bir mucize olur geç gelişir yumurtada bir süpriz olur ama tabiki olmadı
sizce doktoru arıyım söktürücü mü versin yoksa inatla gelmesini mi beklıyım
buarada nisanda tedaviye başlıcak varmı?

Son düzenleme:

verdecim mucizeler inşallah tedaviylede olsa gelicekler allahın izniyle stres yaptığın için gecikiyor ben tedaviye başladığım ay benimde çok gecikti gelmez oldu sonra dedim hayırlı zamanda gelsin kendiliğinden geldi gelir sen merak etme adaçayı iç hopla zıpla biz burda denedik işe yarıyor :)) benim tedavi 29 mart gibi gözüküyor tabi allah bilirsde nisana kadar oralarda olurum

Canim dun seninle konustuktan sonra yürüdüm 1 saat disarda..ama dun gece fenalastim gercekten..kabizlik gaz sancisi aglamaktan mahvoldum ..umudum kalmadi bebeklere bisey oldu.dun gece hic uyumadim hic..dupelac ictim artık bebekler yasiyosa gercekten mucizedir

valla şu an panik tavan yapmış durumda. biliyorum herkes bana kızacak ama sanki olumsuz olacak, bilmiyorum.
testim yarın!!!

canımcım sen teşhisini koymuşsun hiç gitme test yaptırmaya bence (( yapma canım benim dur bakalım sen çalışıyormusun eğer evdeysen dışarı çık azıcak yürüyüş yap makyaj yap kendini oyala kitap oku pasta kek yap onlar yormaz seni örgü ör çalışıyorsanda kendini işlere ver masanda birikmiş işler vardır bir çırpı bitir onları düşünme bebişi falan her duruma hazırlıklı olmak lazım ama özelliklede olumsuzu çağırmamak lazım herzaman beyne kalbe sonra rahime olumlu mesajlar göndeer

saol tesıllin için
çok güldüm

demek hoplayım zıplayım denicemm!
ay inşallh denk gelıriz
sanki bütün tppik martta yaptıracakmış gibi de yalnızmıyım dedım
tekrar saol canım

saol tesıllin için
çok güldüm

demek hoplayım zıplayım denicemm!
ay inşallh denk gelıriz
sanki bütün tppik martta yaptıracakmış gibi de yalnızmıyım dedım
tekrar saol canım

dene canım incim akasyam falan hep yaptık :))) yanlız değilsin canım merak etme orlarda oluruz hepimiz

yok yine de yapcam testi :))))

eşime kalsa oldu bile bu iş.. bence olumlu diyor. bu kadar olumlu adamın bu kadar olumsuz karısı
çalışıyorum canım. işteyim, oyalanmaya çalışıyorum işte..

tatlım hiçbirşey olmaz merak etme.. gaz sancısı bende de çok fena olmuştu. inan karnım davul gibi..
sen kuru erik var ondan ye bol bol.. ama abart yani yemeyi :) bir de kuru kayısı. sonra üstüne epey ılık su iç. sabah aç karnına.
benim gibi müzmin bir kabıza bile iyi geldi..
memorialın sitesinde ıkınmak etkilemez yazıyor. sen merak etme annesi... onlar tutunur sana.

mrblar ben varım mesela... bızdede hem sperm sorunu hem morfolojık sorun hemde polıkıstık over vardı ılk denemem kıytırık bı yerdeydı ve negatıf oldu sonra bu sıte sayesınde memorıalı ve nur hanımı keşfettim ve yazın oraya gıttım 4 yumurtam toplandı 3 ü döllendı bırı gelısım gostermedı ve son ıkı transfer edıldı yaradana şükürle olsunkı 2 yumurtamdan bırı annesıne tutundu... sımdı 28 haftalık hamıleyım... merkezıne ve doktoruna guven gerısı allahın taktırı ılahısı artık ama sunuda söyleyeyım benım olumsun olsaydı eğer yıne memorılae gitmeyı dusunuyordum ... sende ii düşün doğru olduguna ınandıgın kararı ver allah yar ve yardımcın olsunn .. güzel sağlıklı hayırlı evlatların olsun inşallah

yok yine de yapcam testi :))))

eşime kalsa oldu bile bu iş.. bence olumlu diyor. bu kadar olumlu adamın bu kadar olumsuz karısı
çalışıyorum canım. işteyim, oyalanmaya çalışıyorum işte..

yapma tatlım eşine yazık bak ne güzel olumlu düşünüyor benim kalas ev kedisi kocam test günü ne demişti biliyo musun zaten yok niye gidiyoruz ki test yaptırmaya boşver moralin bozulacak şimdi demişti ( gitmeyelim olursa 9 ay sonra doğumda görürüz demişti gerçi espri yaptım diye kıvırsada söz ağızdan bir kere çıkıyor malesef

inşallah canım. çalıştığım için gidemiyorum canım. yarına bile izin alıp gidicem.. sabrediyorum artık, napim.

Canim ben olsam idrar testi yapardim.bir gun kalmis kesin cikar.benim test gunum sali pazar gunu sanirim test yapcam.

canım aslında dün idrar testi yaptım. ama birşey anlayamadım. çooook hafif ikinci çizgi vardı, ama çok hafif. güvenemedim. belki de ilaçların etkisidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…