Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canann hattık kapanmış hee bilginizeee ulaşamaz bugün bana incii konuşursan iletirsin canımmm ama buraya yazın heee:))

Microcum dupelac iciyorum ama zeytinyaginin yerini tutar isallah..zeytinyagini icersem bu seferde mide bulantisini gectim cok kasiliyorum bulantilarimda ben..bebislere zarari olmasin..

için nasıl rahat ediyorsa öyle yap canımmm beni okadar etkilememiştii ondan dedimmm iç diyee
çok sağol mikrom ya üzmediler bizi çok şükür darısı başına inş bebişler hissetmiştirr

:)))))))) cihangir bey aramadımı yine ne varsa bizim doktorlarda varrr

kızlar merhaba sabah 6.30 da kanamam oldu doğru hastaneye gittik.çok şükür bebekler iyi kanama nerden oduğu belli değil şimdi durdu yatıyorum rapor aldık..dua edin nolur..

happyim geçmiş olsun sakın stres yapma bebekler iyi şükür rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

canannn ikizlerde ikili testler zaten çok doğru sonuç vermiyomuş deniliyor yinede neden yapıyolarkiii

çok sukur ALlahıma ıyıyım ama bellı olmuyo hep yattgm halde lekeler fılan oluyo bazen
sende nevar neyok bakalım mikrooo

bende iyiyim şükür canımm paket gibi evden dışarı çıkmadım doktor haricinde oraya arbayla sankim yavaş yavaş sıkılyorum evde otur yat öyle vakit geçiyo:))
tamam kuzum sölerim inciye ararım seni sonucu öğrenince

arayamazsın işte kuzum hattım kapanmış geçiş yapacağım için ancak akşam eşimden ararımmm( ama buraya yazınn yaaa bekleyemem akşama kadar

ayy doğru yaaa akıl kalmadı bende tamam buraya yazarım

inşallah bende senin gibi şansı olurum

kızlar ben hamile kaldığımdan beri on kilo almışım. çok mu sizce?
bence çok deyil zetan 7 kilo bebek eşi suyu kanı 3 kloda senin için normal bence

geçen cuma mustafa beye gittik ama bebek yoktu.kısacası boş gebelik dedi.1 hafta daha bekleyecektik ama dün yeni bir kanama oldu buakşam tekrar gittik yarın kürtaja karar verdi
bengovilcim çok üzüldüm canım ne diyebilirimki çook geçmiş olsun allah bir daha böyle bir sıkıntı yaşatmasın

kızlar ya tam transfer sonrası dinlenecekken grip oldum ilaç da alamıyorum ne yapıcam şimdi...kötü etkiler mi bu durum...
bol bol binlen ve günde 2-3 bardak bitki çayları iç iyi gelir

Kizlar uyudunuzmu ben afedersiniz ama dayanamiyorum inanilmaz gazim var artik canimi sikiyor...bebeklerime bisey olucak diye korkuyorum..birde kabiz oldum sanirim dupelac iciyorum dunden beri kayisi yedim bol su ictim..napicam bilmiyorum inanin...
ketenprenses benim de gazım var hatda akşam kızlara yamıştım karnım çok şişmiş diye ama beni sıkıntıya koymuyur
bol bol su iç kayısı syuyu al iç iyi gelir ve tatlı türü şeyler ye

derin ve denizin odası teyzeleri...
maşallah hilburum çok tatlı minnoşların allah bağışlasın

valla şu an panik tavan yapmış durumda. biliyorum herkes bana kızacak ama sanki olumsuz olacak, bilmiyorum.
testim yarın!!!
allahın izini ile hamilesin

ya neden öyle söylüyosun bu sukuntları hemen hemen herkes çekiyor hiç takılma ona

slm kızlar benim test gunum yarın ama bugun arkadaşımın ısrarı uzerine test yaptık silik varyok gibi 2 çizgi çıktı arkadaşım hamılesin dedi ama guvenemedim çıkabilirmi ole silik ama çok az bole
aaaaaa süper bir haber e daha ne istiyon hamilesin işte

valla benim de tam aynısı.. varla yok arası. ama normaldaki negatif testlerimden de farklı yani. var birşeyler ama çoook az.. bilemedim ki, ilaçların etksii mi acaba??
kabakçiçeği sizi döveceğim he işte çıkmış silik çizki olmasa hiç çıkarmı hamilesin işte

kızlar merhaba sabah 6.30 da kanamam oldu doğru hastaneye gittik.çok şükür bebekler iyi kanama nerden oduğu belli değil şimdi durdu yatıyorum rapor aldık..dua edin nolur..
hapyy çook geçmiş olsun dinlen çok şükür bebişlerin iyimiş dikkat et kendine

selam kızlar nasılsınız bayadır uğrayamadım çok özledim sizleri işyerindeki bilgisayarım formata gitti yeni geldi
evdende akşam giremiyorum çok yordun ve uykusuz oluyorum varmı güzel haberler ne durumsasınız hatunlar
geçmişe bakamıyorum çok birikmiş sayfalar

mikrom sanırım kalp atışlarını duydun çok sevindim canım rabbim sağlıkla kucaklamayı nasip etsin inşallah

happy medical kanamanız olmuş kızlar bol bol dinlenin ikiz bebişlerde olurmuş böyle durumlar yormayın kendinizi
rabbim korusun

kabakçiçeği offf kızlar inşallah minikleriniz hemen kan testi yaptırın güzel haberlerinizi bekiyoruz

transferi olan yeni başlayan arkadaşlar rabbim hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin inşallah hepinizden bebiş haberleri alacağız

cananım nasılsın test sonuçların temiz çıkmış çok şükür inşallah sağşıkla kucakladığın günlerde gelicek

akasyam denturum nasılsınız kızlarrr

çakır sanırım sen karamsarlığa düşmüşsün hiç yakışmamış sana hemen toparlan bebişlerin sana sımsıkı tutunucak canım güzel şeyler düşün

hilalcim maşallah rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin kuzularını büyümüşler odalarıda çok güzel olmuş hiç unutamıcağız anılarınız olsun inşallah

zambakkkk hoşgeldin canım naberrrr

hoşbulduk canım benim iyiyiz çok şükür mikrom sen nasılsın nasıl gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…