Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

gergin olmamın normal olduğunu bilen biri yok karşımda ama çocuk gibi bencilleşti hepten arttı korkularım...inşallah dediğin gibi olur canım inşallah..

Bugun transferi olan arkadaslar hayirli olsun.sizlerle test gunumuz birer gun arayla.inslh hepimiz pozitifi aliriz.

canım tebrik ederim sağlıkla gelsin kuzucuğun çok ama çok sevindim haberim yoktu senin tedavi olduğundan
çok sık giremediğim için artık kaçırıyorum bazı şeyleri

canım benim kendini şimdiden üzüp sıkıntıya sokarak iyi yapmadığını biliyorsun değil mi
lütfen kendini topla ve herşeyin iyi olacağına inan allah nasip edecekse ne kadar düşük kalitede de olsa nasip eder
dualrım seninle canım sımsıkı tutunsun sana kuzucuklarını iki tane mi transfer yapıldı

umutegecim nasılsın? uzun zamandır görmuyordum senı nasılsın nerelerdesın. az kalmış doğuma. nerdede yapacaktın sen doğumu? inş rabbim bi avazda kurtarır..

kızlar bebeklerimi almaya gidiyorum bana dua edin

kızlar bugün çakır,ben ve keten prenses transferdeyiz bol bol dua edin bize....yaramazları alıp gelicez :))

hadi bakalım, hayırlısıyla sıkısıkı tutunsun inş yavrularınız size..

allahımmmmm. bebek sahibi olmayı bu kadar gusel anlatan nadir anne. tebrik ediyorum senı yaaaa. maşşallah üçünüze de....

canım ben üç ay ara vermiştim. ama tamamen benım isteğim üzerine. semra hanım beklemene gerek yok diyorsa bekleme o zaman. bu gazla devam et
hayırlı olsun canım. inş sıkıs sıkı tutunsunlar annelerine..

tebrik ederim teyze. Rabbim devamını da getirisn inş..

canım benım kıyamam ben sana yaaaaaa üzülme lütfen. bu arada eşine de çok kızdım haberin olsun sen sıkma canını. inş on gun sonra hayırlı haberlerle geleceksin yanımıza..

yok canım 2 aşılamadan sonra bu ilk tüpüm..kimyasal bile yaşamadım daha önce... o yüzden tekte karar kıldık...ben iki taneden korktum ya..memorialda tedavi olan bir arkadaşım var,onun da var ikizleri..beni özellikle uyardı ilk denemede tek yap diye...istanbulda hiç akrabamız yok..sonrasından da korktum sanırım nasıl bakarız diye...inşallah olumlu sonuçlarla döneriz evimize senin de 21 mart dimi test tarihin..

canım tanışamadık bugün merkezde..ama sıkma canını..şimdi bol bol dua edicez 70000 lem yelid duasına başladım ben de bitiricem teste kadar..bir de yarın şükür namazı kılıcam..sonuçta hiç embriyo da oluşmayabilir elimiz boş dönebilirdik...kendini sıkma canım herşey güzel olacak...

Bebislerimi aldim evime geldim cok mutluyum şuan. .3 embriyo vardi 1 tanesinin gelisimi cok yavas oldugu icin iptal oldu geriye 2 bebegim kaldi israrla 2 bebisimi alip geldim..cok mutluyum suan..isallah annesine tutunurlar bebeklerim..:))

çok sevindim Allah kalp atışlarını duymayı nasip etsin inşallah

çakır üzme kendini herşeyin mutlaka bir zamanı var hem güzel şeyler düşün ki güzel olsun olumlu hissedip olumlu düşünmeliyiz ben bunun etkisinin de büyük olduğunu düşünüyorum

transferleriniz hayırlı olsun inş...çakır sana çok kızdım ama nerden biliyorsun tutmayacağını onu Allah bilir..sana şuan moral lazım kendi kendini motive et toparlan lütfen...seni çok şaşırtıcaklar bak görüceksin mart ayı bahar geliyor çicekler açıyor sizinde meyveleriniz büyüycek inş...hayırlı haberlerini bekliyorum..

teyze hayırlı olsun bebeğin tedavide olduğunu yeni öğrendim..

çakır benim 3 gün embriyosuydu 1 tanesi 1. kalite ,bitanesi 2 .kaliteydi bugün muayenem var bakalım belli olucak inş ikiside benimledir..

Son düzenleme:

Çakırım lütfen böyle yapma. Yaa ben başka bir topikde 2. gün hem de 2. kalite embrioyla hamile kalan okudum. O yüzden hiç bir zaman yüksek kaliteli olan 5. gün embriolarım benim için o kadar da önemli değildi. Hiç bir zaman onların kalitesine güvenmedim. Haklıydım da.

Yani Rabbim yaratmak isteyince 1. kaliteymiş, 3. kaliteymiş hiç fark etmiyor. Ancak stressin olumsuz etkisi malum

kızlar günaydınn ;

dışarıda yağmur sonrası güneşli bir hava var hepinizin içine güneş doğsun inşallah şu kötü bulutları atın bi üzerinizden

bende hala tık yok bekliyorum

ayrıca siz bu hallerde olursanız o bebişler kime neye güvenip tutunacaklar ?

Herşeyin bir zamanı var şuan da da olmuyorsa elbet bir sebebi vardır dua edelim ki imkanımız var ve bu tedavileri olabiliyoruz bunu dahi gerçekleştiremeyen bir sürü insan var Allahım bizlere ve eşlerimize sağlık sıhat versin ki bu imkanlara daha da sahip olabilelim ayrıca bence eşlerinizin her lafına davranışına takılmayın onlarda büyük stress altındalar ve bence hiçbir kimse sizi eşinizden daha iyi anlayıp destek olamaz

transferi olan güzel anneler sakin olunn mutlu olun şükredin baana bakın tek bir yumurtanın peşine düşmüşüm transferi sonrasını bile düşünemiyorum döllenmesi için dua ediyorum

bolbol dua edin bolbol şükredin

öpüyorum hepinizi

tekrar günaydınn :)

happycim günaydın muayenen kaçta sonrasında inşallah senden güzel haberler alırız da içimiz ısınır inşallah bebişlerin seninledir :)

happycim günaydın muayenen kaçta sonrasında inşallah senden güzel haberler alırız da içimiz ısınır inşallah bebişlerin seninledir :)

saol canım 6 dan sonra nur hanımla olucak...benimde yumurtam azdı ama gerçekten herşey çok farklı ilerleyebilıyor genellemelere takılmamamk lazım,benim ilk denememde 5.gün embriyosuydu tutmadı mesela..ne yazıldığını bilemiyoruz sadece seyrediyoruz..Rabbim herşeyin hayırlısını versin..İsteyen herkesede hayırlı kılıp öyle nasip etsin..

inşallah mutlu haberlerrini okuruz buradan :)

canım hayırlı olsun inşallah.. Rabbim yüzünü güldürsün de, 10 gün sonra hayırlı haberleri al inşallah.. bol bol dua :)

ay ben de senin gibi düşünüyorum! perşembe izin alıp sabah gidip testi orada yaptırmayı düşünüyorum! sanki başka yerde yapsam olumsuz sonuç alıcam orda yaparsam olumlu olacak gibi

canım hayırlı olsun inşallah.. iki tane olmasına sevindim :)) isteyince yapıyorlar.. Rabbim yüzünü güldürsün inşallah.

ya sen canını sıkma lütfen.. ben orada biriyle tanışmıştım. kız bana ilk çocuğunun ikinci kalite embriyo ile hemen tuttuğunu söylemişti. ilk denemesinde hem de. eğer sana ikinci kalite derlerse sakın üzülme dedi hatta bana. ama sonraki denemesinde aa kalite tutmamış. diyeceğim o ki, Rabbim diledikten sonra kaçıncı kalite gerçekten önemli değil. sen gönlünü ferah tut yeter.

kızlar günaydın herkese. mutlu günler :)

ben de heyecan artık gerginliğe dönmeye başladı. dün gece rüyamda test sonucumu veriyorlar. negatif zannediyorum nasıl ağlıyorum. ama sonra değerler yazıyor, çok yüksek değil ama var bir değerler. sonra diyorum 9. gün değeri normal düşük olması daha.. bilmiyorum. artık rüyalarıma giriyor.

kasık ve bel ağrılarım var. bunlar normal mi? bilmiyorum. özellikle idrar yaptıktan sonra şiddetleniyor, çok fena ağrı giriyor. dün çok tedirgin oldum.. korkuyorum.

tebrik ederim canım.rabbim kucağındada göstermeyi nasip etsin.

Bebislerimi aldim evime geldim cok mutluyum şuan. .3 embriyo vardi 1 tanesinin gelisimi cok yavas oldugu icin iptal oldu geriye 2 bebegim kaldi israrla 2 bebisimi alip geldim..cok mutluyum suan..isallah annesine tutunurlar bebeklerim..:))

inşallah sımsıkı tutunurlar annelerine de doğunca anneci bebekler olurlar

canım üzme kendini rabbim ol deyince olurlar.bizler annemizin rahmine düştüğümüzde hangi kalitedeydk bilen varmı?tek bilen rabbim o ol derse olur...

benim de oluyor ani hareketler yaptığımda bence kendimizi çok dinliyoruz iki gün kaldı kabakcım sık dişini..:)rahatlayacaksın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…