Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Kizlar cok panik yapiyorum gulmeyin valla ne olur :)))) ben put gibi yatiyorum saga sola donmeye korkuyorum..tuvalete cikmaya korkuyorum..ama bu benim ilk gunum yatis seklim nasil olmasi lazim..

Yaw burda bunca hatunu konusarak yola getiriyom.burda iki tane mintirigi konusarak susuturamiyom...hele o emzigi konusarak tekrar agiza sokmanin yada sesle komut vermenin bi yolu olaydi....ahhhh ahhh...

onlar seni çok özlediklerinden yapıyor annesi daha hasretlerini gideremediler ki 1 ay sonra bak onlarda biizm gibi olur :))

Kizlar cok panik yapiyorum gulmeyin valla ne olur :)))) ben put gibi yatiyorum saga sola donmeye korkuyorum..tuvalete cikmaya korkuyorum..ama bu benim ilk gunum yatis seklim nasil olmasi lazim..

işte benden bir tane daha.. valla ben de senin gibiyim, panik içindeydim. adım çıktı zaten

canım rahat ol. sürekli yatmak da iyi değilmiş.. dönmende birşey olmaz. göbeğinin üstüne yatma sadece.. yan yatabilirsin.. tuvalete git, birşeycik olmaz.. :)

Yaw ben bu hocam lafina alismaya basladim ha ne yapsam ki hilburu hocam diyemi degistirsem

bana uyar vede çok güzelde olur hakkediyorsun :))) allah razı olsun senden hatta artık üstat demek lazım tecrübeler genişliyor bebeler olunca daha çok ihtiyacımız olucak sana

bende sadce bi gece sırt üstü yatmaya dayanabildim :)sonraki geceler yan yattım bence fazla yüz üstü yatma onun dışında farketmez onlar emniyetteler yeri güzel yani onların:))

Nasılsın hemşom ? Geçti mi baş ağrın ? Tedavi ne zaman başlayacak ? Ben de 23 marta randevu aldım. Kontrol için.

kızlar doktor bana ne anlattı bakın bir hastası varmış ilk tedavi olduğu için stresten tam 12 gün boyunca yerinden kalkmadan hatta kıpırdamadan yatmış test günü gelmiş doktor bir bakmış ki yatmaktan yaralar oluşmuş bebek zaten olmamış ama o kadar kötü hale gelmiş ki birde tedaviden sonra o yaralarla uğraşmışlar enfeksiyon kapmış vs.vs. abartmayın yatmakla olsaydı bu bayanın olurdu kan akışı çok önemli hafif işlerinizi bile yapabilirsiniz yemek gibi mesala

Nasılsın hemşom ? Geçti mi baş ağrın ? Tedavi ne zaman başlayacak ? Ben de 23 marta randevu aldım. Kontrol için.

ama akasyam benim yazdığımı okumamışsın sen :))) canım bende seni merak etmiştim çok şükür ya mart 23 ohh çok az kalmışşş :))
canım arada baş ağrım yokluyor ama sonra gidiyor şimdilik çok şükür iyiyim akasyam allah izin verirse 29 mart duruyor ama inşallah kırmızılar erken gelirde başlarım hemen :))
sen nasılsın rahatladın mı tarih randevu alınınca

çakırım hem sana hem eşine çok kızdımmm ama .sen ne dersen de eşin bi keremm sana daha anlayışlı olmak zorundaaa.sanada diycemmm dün burda o kadar konuştukk siz sıkı sıkı sarılın ki bebeklerinize onlarda size sarılsınlarrr sen şimdiden buırakır gibisin lütfen toparlan ve onları sıcacık kollarının arasına al.rabbim vericem dedikten sonra ister a olsun ister b .benim kaç tane aa kalite transferim oldu sonuç ne negatifff.demekki vakti saati değilmiş kalite önemli değill.kendine gel lütfennnn......

kızlarrr inş.. bebekleriniz sizi bırakmıycakkk bol bol dua edinnn....

happyyy dualrımız seninleee haber vermeyi unutmaaa inş.. bebeişlerin seninleee seslerinide duyup gelirsin inş...

evet kuzum bu ağrıların olması gayettt normall.tedirgin olupta bebeklerinin de canını sıkma

gözünüzaydın canımmm rabbim anneli babalı büyütsün inş....

iyiyiz kuzum yaa inş.. onlarda iyilerdirr sen nasılsınnnnn az giriyorsunn artıkkk

ya ben de bu işe deli oluyorum açmayacaksın madem verme numaranı..

sizin doktorunuz kim acepp ben gerek nur hanımı,gerek hemşireyi ne zaman arasam mutlaka cevap verdilerr oan müsait olmasa hemen geri dönüyolarrr.bu konu önemli aslında gidince yüz yüze konuşun bence..

Yaw burda bunca hatunu konusarak yola getiriyom.burda iki tane mintirigi konusarak susuturamiyom...hele o emzigi konusarak tekrar agiza sokmanin yada sesle komut vermenin bi yolu olaydi....ahhhh ahhh...

biz senin derinin ve denizin uğuruna zaten inanıyoruz kuzummm .
sen yakında o yoluda keşfedersin canımmm buna inanıyorummm ...

canım hazırlık yapıyorum ben :)) çok yoğunum :)) şaka bir yanada şu baş ağrısından korkuyorum tekrarlar diye o yüzden biraz kaçıyorum pc den :)) maşallah size

inşallahhh canlarım duyucam Allahımın izniyle ve ilk size haber vericem..sen nasılsın mikrom ağrıların azaldımı?

tabi kuzum bekliyor olucazz....belli olmuyor canımm bazen daha yoğun bazen daha az olabiliyorr şu yumoşlar bi gitsede rahattlasakk ama dimii

canım hazırlık yapıyorum ben :)) çok yoğunum :)) şaka bir yanada şu baş ağrısından korkuyorum tekrarlar diye o yüzden biraz kaçıyorum pc den :)) maşallah size

onu sil kafandan kuzum yoksa gelmesi an meselesi rahat yaşaa gel takıl buralara

Çakır çakır çakır ben sana ne diyeyim çakır Burada o kadar konuştuk hepsi boşa mı gitti hı?
Duam o yavruların sana sımsıkı tutunması ve seni utandırması. Bunca badire atlatmış senin gibi bir insana bunları hiç yakıştıramadım. Lütfen silkelen ve kendine gel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…