Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Mart Tayfası :KK16:

akasya (kontrol)
aysunayy (lap)
beylem
çakır - gebelik test tarihi 20 mart :nazar:
dentur
dicay - gebelik test tarihi 18 mart pazartesi :nazar:
inci (kontrol)
juliaa - 6 mart çarşamba tedaviye başladı :nazar:
kabakcicegi - gebelik test tarihi 14 mart perşembe :nazar:
keten prensess - gebelik test tarihi 20 mart çarşamba :nazar:
kezban
kokoci
mry24
mucize - gebelik test tarihi 19 mart salı :nazar:
mummu
ooofffffff - gebelik test tarihi 14 mart perşembe
sblkmbsr
semra58
sezyal - 15 mart cuma lap olacak :nazar:
sumeyye - pgt'den 5 kuzusu sağlıklı çıktı, transferi yarın :nazar:
uğurböceği - gebelik test tarihi 15 mart cuma :nazar:
umut27 - gebelik test tarihi 21 mart perşembe :nazar:
western - 9 mart cumartesi tedaviye başladı :nazar:

hayırlı aksamlar arkadaşlar...
bir kac gundur annemler burdaydı pek gıremedım.
ama yıne az cok gırıp okudum.
hepinizi çok özledim.
buarada ıyı kotu haberler okudum.
08teyze hayırlı olsun RABBİM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
picay RABBİM sıkıntışarını gidersin inşallah.
buarada gebelık testi için bekleyen arkadaşlar sizin kadar heyecanşa beklıyorum sonuçları.
umut olun bize inşallah..

Iyiaksamlar
Bugun itibariyle bende 4.tedavime memorialde basladim.hayirli olur insallah.bisey sormak istiyorum.aranizda direk semra hanimin hastasi olan varmi.biliyorum ekip halinde calisiyorlar ama sonucta ben bir doktorla muhatap olmak istiyorum.bu hastanede calisma sekli biraz farkli sanirim:44: bu hastaneyi sirf semra hanimmicin tercih ettim.ama randevu alirken tek cevap semra hanim yogun.on gorusme ve bugunku ilk muayeneme semra hanim da sonradan geldi evet carsamba gunu tekrar gidicem ama malesef baska bir doktora randevu verdiler.her seferinde soyluyorum semra hanimi istiyorum diye ama.bu hep bu sekildemi devam ediyor merak ettim.transferdede (o asamaya gelebilirsem tabi) boylemi acaba ya.ben semra hanimi istiyorum ve onun icin tercih ettim bu merkezide.sizde durum ne sekilde ilerliyor merak ettim.

Iyiaksamlar
Bugun itibariyle bende 4.tedavime memorialde basladim.hayirli olur insallah.bisey sormak istiyorum.aranizda direk semra hanimin hastasi olan varmi.biliyorum ekip halinde calisiyorlar ama sonucta ben bir doktorla muhatap olmak istiyorum.bu hastanede calisma sekli biraz farkli sanirim:44: bu hastaneyi sirf semra hanimmicin tercih ettim.ama randevu alirken tek cevap semra hanim yogun.on gorusme ve bugunku ilk muayeneme semra hanim da sonradan geldi evet carsamba gunu tekrar gidicem ama malesef baska bir doktora randevu verdiler.her seferinde soyluyorum semra hanimi istiyorum diye ama.bu hep bu sekildemi devam ediyor merak ettim.transferdede (o asamaya gelebilirsem tabi) boylemi acaba ya.ben semra hanimi istiyorum ve onun icin tercih ettim bu merkezide.sizde durum ne sekilde ilerliyor merak ettim.

Merhaba. Tedavin hayırlı olsun. Semra Hanım dediğin gibi takiplere girmiyor ama aslında hep onun takibinde oluyorsun. Tedavi başında, ortasında ve sonunda hastayı mutlaka görüyor. Oradaki doktorlara güvenmelisin. Hepsi işinin ehli insanlar. Transferde Semra Hanım'ı talep edebilirsin. Allah yardımcın olsun.

Mart Tayfası :KK16:

akasya (kontrol)
aysunayy (lap)
beylem
çakır - gebelik test tarihi 20 mart :nazar:
dentur
dicay - gebelik test tarihi 18 mart pazartesi :nazar:
inci (kontrol)
juliaa - 6 mart çarşamba tedaviye başladı :nazar:
kabakcicegi - gebelik test tarihi 14 mart perşembe :nazar:
keten prensess - gebelik test tarihi 20 mart çarşamba :nazar:
kezban
kokoci
mry24
mucize - gebelik test tarihi 19 mart salı :nazar:
mummu
ooofffffff - gebelik test tarihi 14 mart perşembe
sblkmbsr
semra58
sezyal - 15 mart cuma lap olacak :nazar:
sumeyye - pgt'den 5 kuzusu sağlıklı çıktı, transferi yarın :nazar:
uğurböceği - gebelik test tarihi 15 mart cuma :nazar:
umut27 - gebelik test tarihi 21 mart perşembe :nazar:
western - 9 mart cumartesi tedaviye başladı :nazar:

selam kizlarr.ne bereketli bir gun olmus massallah.cakir,prensess,umut hayirli olsun insallah.mart hareketliligi basladi hayirlisi ile.umutlu yolumuz mutlu biter insallah

Bebislerimi aldim evime geldim cok mutluyum şuan. .3 embriyo vardi 1 tanesinin gelisimi cok yavas oldugu icin iptal oldu geriye 2 bebegim kaldi israrla 2 bebisimi alip geldim..cok mutluyum suan..isallah annesine tutunurlar bebeklerim..:))

Bebislerimi aldim evime geldim cok mutluyum şuan. .3 embriyo vardi 1 tanesinin gelisimi cok yavas oldugu icin iptal oldu geriye 2 bebegim kaldi israrla 2 bebisimi alip geldim..cok mutluyum suan..isallah annesine tutunurlar bebeklerim..:))

Canım hayırlı olsun.
Şubattaki gibi ardı ardına gelsin pozitif haberler inşaallah...

Hilburcum ne kadar güzel yazmışsın ya :KK16: Allah'ım mutluluğunuzu gün be gün arttırsın inşaallah.

Çakır, prenses, umut nerelerdesiniz ayrıntıları bekliyoruz :KK52:

canım heyecan vardı bugün biraz da gerginlik...yalnız çok çelikşide kaldık.2 embriyom birinci kaliteydi ve bize ikisinin birden transferini önerdiler.hem mustafa bey hem de embriyolog...eşimle acil karar vermemiz gerekiyordu ve bir tanede karar kıldık..bu ilk denememiz ve açıkçası gurbette olduğumuz için bakım zor olur ikizin tutarsa diye düşündük..tabi bu kararla şansımızı da azalttık..ama ben güveniyorum..olacak olmazsa da ağustosta ikinci posta :) mustafa beye ikincide bana seçim hakkı tanımayın dedim :KK1::KK1::KK1:

Inci tanesi canim tesekkur ederim dualarim hepinizle..

canım benim hayırlısı olsun hepimiz için..bebişlerimiz göbüşlerimizi doldursun..bugün sizle tanışmayı çok istedim ama göremedim sizi..hatta bir bayanla bekliyorduk soramadım da ona ama laf arasında foruma takılmadığını öğrendim sonra dedim yok bu ketenprenses ya da çakır olamaz...neyse kısmet artık..

canım heyecan vardı bugün biraz da gerginlik...yalnız çok çelikşide kaldık.2 embriyom birinci kaliteydi ve bize ikisinin birden transferini önerdiler.hem mustafa bey hem de embriyolog...eşimle acil karar vermemiz gerekiyordu ve bir tanede karar kıldık..bu ilk denememiz ve açıkçası gurbette olduğumuz için bakım zor olur ikizin tutarsa diye düşündük..tabi bu kararla şansımızı da azalttık..ama ben güveniyorum..olacak olmazsa da ağustosta ikinci posta :) mustafa beye ikincide bana seçim hakkı tanımayın dedim :KK1::KK1::KK1:

Hakkında hayırlısı olsun inşaallah :KK31:

canım benim hayırlısı olsun hepimiz için..bebişlerimiz göbüşlerimizi doldursun..bugün sizle tanışmayı çok istedim ama göremedim sizi..hatta bir bayanla bekliyorduk soramadım da ona ama laf arasında foruma takılmadığını öğrendim sonra dedim yok bu ketenprenses ya da çakır olamaz...neyse kısmet artık..

Ayy canim bende cok isterdim ama olsun ne yapalim kismet degilmis..test gunumuzde beraber oluruz isallahhh..ben memorial de yapmak istiyorum ugurum bozulmasin:))bugun memorialde inanilmaz bi transfer bollugu vardi beklerken ister istemez sohbet edip dertlesiyosunuz..cakir benden once girdi hastaneden cikarkende saolsun odamda ziyaret etti beni..isallah onunda olumlu olur guzel haberler alir..senin hic bebis yokmuydu cnm..bende 2 olmasini cok istiyordum sukurler olsun oyle oldu. ..

bende geldim bende gelişmeler pek parlak deyil dün 1. kalite olan embiriyolarımız dünde sonra yavaşlamaya başlamışlar ve bu gün BA kalitesindeydi embiriyoluk da öyle söyleyince tırasfere girerken ağlamaya başladım çıktığımdada ağlıyudum
eşim beni öyle görünce bana kızdı ve eşimle tartıştım
sonra iyice ağladım yani bizden durum bu
allah istese iyisinede kötüsünede can verir
benim için çok zor olan allah için çok kolaydır inşallah rabbim nasip eder embiriyolukda nemrotun tekitdi zaten
adam iyice beni strese koydu
durum bu şimdilik sadece sabır inanç ve tevekkül lazım
ketenprenses arkadaşımızlada tanıştım çok tatlı biri inşallah rabbim yüzünü güldürür

bende geldim bende gelişmeler pek parlak deyil dün 1. kalite olan embiriyolarımız dünde sonra yavaşlamaya başlamışlar ve bu gün BA kalitesindeydi embiriyoluk da öyle söyleyince tırasfere girerken ağlamaya başladım çıktığımdada ağlıyudum
benim için çok zor olan allah için çok kolaydır inşallah rabbim nasip eder embiriyolukda nemrotun tekitdi zaten
ketenprenses arkadaşımızlada tanıştım çok tatlı biri inşallah rabbim yüzünü güldürür

inş çektiğin sıkıntı hayra dönüşür kuru toprağa can veren Allah bebişinede can veriri

benim için dua eden arkadaşlar çok saolun allah razı olsun
sümeyyecim tebrikler canım inşallah sımsıkı tutunurlar anneciğine
teyze tebrikler inşallah 9 aya kadar hiç bırakmazlar seni

hamile kalan kızlar memorialin verdiği embriyo kağıdında embiriyolarınızla ilgili kaite yazıyu
bana yazarmısınız siznkilerin kaliteleri nasılmış yoksa ben bu 10 günü kendime zehir edicem

Canim benim 5AB kotu degilki.niye moralini bozuyorsun.hem allah ol dedikten sonra 3.kalite bile tutar.seninle test gunumuz bir gun arayla.ben tutmazsa bu sefer hic aglamayacagim.yine denerim ne olcak.sende yine denersin olmazsa ki ben olacagina inaniyorum icini ferah tut.

kızlar allah rızası için cevaplarınızı yazın ben şimdilik yatmaya gidiyorum tabi yatabilirsem :KK14::KK14:

X