Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

günaydın kızlar :KK16::KK16::KK16:

ben bugün yenge oldum.:KK16::KK16::KK16:içimde bir sevinç bir neşe var.görümcem gece 4 de doğum yaptı.dünde doktor kontrolü varmış ama doktor ay sonuna doğru doğum demiş.başka bir şehirde ve mesafeler uzak yanında eşinden başka kimsesi yoktu.2 kglık bir prenses gelmiş.:KK16::KK16:

rabbim ol deyince herşey oluyor.rabbim hepinize bu duyguyu tattırmayı nasip etsin.:KK16::KK16::KK16:herşey gönlünüzce olsun.

benim de oluyor ani hareketler yaptığımda bence kendimizi çok dinliyoruz:KK43: iki gün kaldı kabakcım sık dişini..:)rahatlayacaksın inşallah

ama benim kasık ağrılarım çok fena. dün kıvrandım resmen. ben adette bile böyle ağrı çekmiyorum.
çok gerginleştim artık.. eşime de ters davranıyorum.:KK50:

günaydın kızlar :KK16::KK16::KK16:

ben bugün yenge oldum.:KK16::KK16::KK16:içimde bir sevinç bir neşe var.görümcem gece 4 de doğum yaptı.dünde doktor kontrolü varmış ama doktor ay sonuna doğru doğum demiş.başka bir şehirde ve mesafeler uzak yanında eşinden başka kimsesi yoktu.2 kglık bir prenses gelmiş.:KK16::KK16:

rabbim ol deyince herşey oluyor.rabbim hepinize bu duyguyu tattırmayı nasip etsin.:KK16::KK16::KK16:herşey gönlünüzce olsun.

hayırlı olsun canım :) Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin..

haklısın, Allah istedi mi herşey oluveriyor gerçekten..

bende geldim bende gelişmeler pek parlak deyil dün 1. kalite olan embiriyolarımız dünde sonra yavaşlamaya başlamışlar ve bu gün BA kalitesindeydi embiriyoluk da öyle söyleyince tırasfere girerken ağlamaya başladım çıktığımdada ağlıyudum
eşim beni öyle görünce bana kızdı ve eşimle tartıştım
sonra iyice ağladım yani bizden durum bu
allah istese iyisinede kötüsünede can verir
benim için çok zor olan allah için çok kolaydır inşallah rabbim nasip eder embiriyolukda nemrotun tekitdi zaten
adam iyice beni strese koydu
durum bu şimdilik sadece sabır inanç ve tevekkül lazım
ketenprenses arkadaşımızlada tanıştım çok tatlı biri inşallah rabbim yüzünü güldürür
Cakircim canim benim inan dun yuz ifadenden anladim bisey oldugunu ama heyecandandir dedim ..inan herseyin hayirlisi ben emryolar konusunda pek bişey anlamıyorum inan ..senin kendini uzmeni gercekten istemiyorum..Allahim seninde gonlune gore versin sakin kendini olumsuza alistirma..bende esimle surekli gerilecegim icin kaynanami çağırdım ya napim..bizi anlamiyorlarki..ama senin icin dua edicem canim..bebislerine guwen yansitma onlara tamammi bak ben cizgi film izliorum suan onlar icin hehe:))))
yok canım 2 aşılamadan sonra bu ilk tüpüm..kimyasal bile yaşamadım daha önce... o yüzden tekte karar kıldık...ben iki taneden korktum ya..memorialda tedavi olan bir arkadaşım var,onun da var ikizleri..beni özellikle uyardı ilk denemede tek yap diye...istanbulda hiç akrabamız yok..sonrasından da korktum sanırım nasıl bakarız diye...inşallah olumlu sonuçlarla döneriz evimize senin de 21 mart dimi test tarihin..
Haklisin canim uzak şehirde olunca zor olur benim olursada ikiz alt katimda kaynanam var yan tarafimda gorumce yani basim sikissa bi sekilde hallederim..kayinpederimle kaynanam hayal kuruyorlarmis dun gece :)) bende sakin olumlu gibi gormeyin dedim..olmazsa uzulmelerini istemem inanin..rabbim hayirlisini versin sanada ...
çok sevindim Allah kalp atışlarını duymayı nasip etsin inşallah
Mummu isallah canim Allah o gunleride gostersin bize
ay ben de senin gibi düşünüyorum! perşembe izin alıp sabah gidip testi orada yaptırmayı düşünüyorum! sanki başka yerde yapsam olumsuz sonuç alıcam orda yaparsam olumlu olacak gibi :KK1:
canım hayırlı olsun inşallah.. iki tane olmasına sevindim :)) isteyince yapıyorlar.. Rabbim yüzünü güldürsün inşallah.
Ben kesinlikle orda yaptirmak istiyorum sonucu..ki benim evim coook uzak esenyurttayim..olumsuz dusuek istemiyorum kabak cicegim ama uyuyamiyorum ..

günaydınlar

kızlar hiç yakıştı mı size bu olumsuz düşünceler neden kalitelere takılıyosunuz kendimden örnek vermiştim ya çakırım yapma allah aşkına bırak düşünmeyi tevekkül et artık rabbim senin planını hazırladı sen sadece dua et kendinide bizide üzme oldu mu

kabakçiçeği valla senin kuzular senin gibi panik olucak doğumları yaklaştıkça acaba annem orda mı bi çıkıp bakalım diyip erken gelicekler :KK1: rahat ol artık kasılmalar oluyor kasık ağrıları oluyor göbek deliğin bile ağrıyor normal ki bunlar canım sen kitap oku azcık biraz temiz hava al örgü ör rahat bırak kendini

transferleri olan canlarım gözünüz aydın olsun inşallah herşey çok güzel oluıcak

happycim kontrol bugünmüş inşallah güzel haberlerle dön canım benim

hilbur cnım hocam çok tatlısınız maşallah size

mikrom nasılsın canım minikler ne yapıyor

incimmmmmmmmm özledim ya nerdesin hiç görüşemiyoruz son 1 gün kaldı nasıl heyecanlısındır şimdi ama sen hiç merak etme bak ne güzel şeyler olucak tarih yazacak bu merkez bizimle :)))

akasyam sen nasılsın adet olsun mu??

zambağım sen nasılsın kuzular nasıl ??

medicalcim inş.rapor işi halledilir

başka unuttuğum hmmm tuğce sevda umutege esmerim inşallah siz ve beebler iyidir bize bol bol dua edin güzel anneler

kimse kırılmasın aklıma gelmeyen arkadaşlarım sizlerde iyisinizdir inşallah

Cakircim canim benim inan dun yuz ifadenden anladim bisey oldugunu ama heyecandandir dedim ..inan herseyin hayirlisi ben emryolar konusunda pek bişey anlamıyorum inan ..senin kendini uzmeni gercekten istemiyorum..Allahim seninde gonlune gore versin sakin kendini olumsuza alistirma..bende esimle surekli gerilecegim icin kaynanami çağırdım ya napim..bizi anlamiyorlarki..ama senin icin dua edicem canim..bebislerine guwen yansitma onlara tamammi bak ben cizgi film izliorum suan onlar icin hehe:))))

Haklisin canim uzak şehirde olunca zor olur benim olursada ikiz alt katimda kaynanam var yan tarafimda gorumce yani basim sikissa bi sekilde hallederim..kayinpederimle kaynanam hayal kuruyorlarmis dun gece :)) bende sakin olumlu gibi gormeyin dedim..olmazsa uzulmelerini istemem inanin..rabbim hayirlisini versin sanada ...

Mummu isallah canim Allah o gunleride gostersin bize

Ben kesinlikle orda yaptirmak istiyorum sonucu..ki benim evim coook uzak esenyurttayim..olumsuz dusuek istemiyorum kabak cicegim ama uyuyamiyorum ..

çok iyi anlıyorum seni.. hayatımın en yavaş akan 10 günü oldu :)
ben başlarda çok olumluydum, kendimi hamile bile hayal ediyordum. ama gün geldikçe umutsuzluğa kapılıyorum, elimde değil.
korkular çok normal ama Rabbim yüzümüzü güldürecek inşallah.. gönlümüzün ağrısını bizden iyi bilendir O. yüzümüz gülecek..

transferleriniz hayırlı olsun inş...çakır sana çok kızdım ama nerden biliyorsun tutmayacağını onu Allah bilir..sana şuan moral lazım kendi kendini motive et toparlan lütfen...seni çok şaşırtıcaklar bak görüceksin mart ayı bahar geliyor çicekler açıyor sizinde meyveleriniz büyüycek inş...hayırlı haberlerini bekliyorum..

teyze hayırlı olsun bebeğin tedavide olduğunu yeni öğrendim..

çakır benim 3 gün embriyosuydu 1 tanesi 1. kalite ,bitanesi 2 .kaliteydi bugün muayenem var bakalım belli olucak inş ikiside benimledir..

Happyciğim hakkında hayırlısı olsun canım. Senin de güzel haberlerini bekliyoruz. :KK16:

kızlar günaydınn ;

dışarıda yağmur sonrası güneşli bir hava var hepinizin içine güneş doğsun inşallah şu kötü bulutları atın bi üzerinizden

bende hala tık yok bekliyorum :KK43:

ayrıca siz bu hallerde olursanız o bebişler kime neye güvenip tutunacaklar ?

Herşeyin bir zamanı var şuan da da olmuyorsa elbet bir sebebi vardır dua edelim ki imkanımız var ve bu tedavileri olabiliyoruz bunu dahi gerçekleştiremeyen bir sürü insan var Allahım bizlere ve eşlerimize sağlık sıhat versin ki bu imkanlara daha da sahip olabilelim ayrıca bence eşlerinizin her lafına davranışına takılmayın onlarda büyük stress altındalar ve bence hiçbir kimse sizi eşinizden daha iyi anlayıp destek olamaz

transferi olan güzel anneler sakin olunn mutlu olun şükredin baana bakın tek bir yumurtanın peşine düşmüşüm transferi sonrasını bile düşünemiyorum döllenmesi için dua ediyorum

bolbol dua edin bolbol şükredin

öpüyorum hepinizi

tekrar günaydınn :)

Canım günaydın ;

Tek yumurtadan hamile kalan çok insan gördük. Allah "Ol" desin yeter ki.. Biz PGT tayfası için de kaliteli embiryo bile yetmiyor. :KK31: Tedavide kaliteli , kalitesiz derdine bile düşemiyoruz. Sağlıklı bulununca kaliteyi bile sormadan bayram ediyoruz . Yani zorunda zoru var :KK1: Allah beterinden saklasın. Dermansız dert vermesin.

kızlar günaydın herkese. mutlu günler :)

ben de heyecan artık gerginliğe dönmeye başladı. dün gece rüyamda test sonucumu veriyorlar. negatif zannediyorum nasıl ağlıyorum. ama sonra değerler yazıyor, çok yüksek değil ama var bir değerler. sonra diyorum 9. gün değeri normal düşük olması daha.. bilmiyorum. artık rüyalarıma giriyor.

kasık ve bel ağrılarım var. bunlar normal mi? bilmiyorum. özellikle idrar yaptıktan sonra şiddetleniyor, çok fena ağrı giriyor. dün çok tedirgin oldum.. korkuyorum.

Ağrılar normal canım. Hatta iyiye işaret bile olabilir. :KK34: Yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin. Az daha sabır.. Güzel haberler gelecek inşallah :KK16:

bende geldim bende gelişmeler pek parlak deyil dün 1. kalite olan embiriyolarımız dünde sonra yavaşlamaya başlamışlar ve bu gün BA kalitesindeydi embiriyoluk da öyle söyleyince tırasfere girerken ağlamaya başladım çıktığımdada ağlıyudum
eşim beni öyle görünce bana kızdı ve eşimle tartıştım
sonra iyice ağladım yani bizden durum bu
allah istese iyisinede kötüsünede can verir
benim için çok zor olan allah için çok kolaydır inşallah rabbim nasip eder embiriyolukda nemrotun tekitdi zaten
adam iyice beni strese koydu
durum bu şimdilik sadece sabır inanç ve tevekkül lazım
ketenprenses arkadaşımızlada tanıştım çok tatlı biri inşallah rabbim yüzünü güldürür

Çakırrrrrr yapma ama böyle :KK20: Çok ayıp. Allah'ın gücüne gider. Bebişler de sana küser :KK19: Sen pozitif enerjini iyi dileklerini göndereceksin onlara. Onlar senden de büyük mücadele veriyorlar şu an. Yaşam mücadelesi.. Sakın ümitsiz ümitsiz konuşup da negatif enerjini gönderme onlara. Sen de biliyorsun burada çok okuduk. 2. gün transfer olup kötü kalitede embiryo ile hamile kalan da var 5. gün ile negatif alan da. Bak Hil-bur'un miniklerinden biri için de ümitsiz konuşmuşlar. Ama sağsalim dünyada. Yiyecek ekmeği , içecek suyu varmış ki geldi. Sen de bebişlerine bir şans ver. :KK16:

Bebislerimi aldim evime geldim cok mutluyum şuan. .3 embriyo vardi 1 tanesinin gelisimi cok yavas oldugu icin iptal oldu geriye 2 bebegim kaldi israrla 2 bebisimi alip geldim..cok mutluyum suan..isallah annesine tutunurlar bebeklerim..:))

Hakkında hayırlısı olsun canım. İnşallah senden de hamilelik haberi alacağız :KK16:

Akadaşlar bugün gebelik test günümdü...
değerim 71 miş...teknik olarak hamileyimm...
NUR hanım telefonda söyledi...
hayırlı olsun dedi..
çarşamba testi tekrarlayacağımm...
ALLAH hakkımızda hayırlısını nasip etsin...cümlemize inşallah...

Teyzeciğim ; gözün aydın ... Sessiz sessiz olayı çözdün :KK1: Allah tamamına erdirsin inşallah :KK16:

sizlerle bende çok heyecanlanıyorum.mutlu haberler alınca gülüyorum,hüzünlü haberlerde üzülüyorum...aynı odada çalıştığım arkadaş erkek anlam veremiyor.-:KK9::KK9: Rabbim kucağına aldığın günleride göstersin inş..sizleri böyle okuyunca oğlumu daha da çok özlüyorum akşam eve gidince çocuğu yıllar sonra bulmuş gibi oluyorum.bazı tuhaf davranışlarıma annem de anlam veremiyor:KK16::KK16::KK16::KK16:

Nisancığım ; tatlı oğluşunu bizim için de sev.. Rabbim sağlık versin ona. Test sonuçları ne zaman gelecek ?

saol canımm inşş.. görürüz o günleride...

hımm yanlış anlamışım o zaman canımm rabbim hayırlısıyla kzını kucağına almayı nasip etsinn...

emin ol ki kuzum her namazımda kuran okuyunca hepinize ediyorumm

maşallah canımm hadi hayırlısı olsunnn 5 i zorlu yolu atlatmışş.inş..sıkı sıkı da sana tutunurlarrr

Allah razı olsun kuzum.. :KK19:

Kizlar hastaneden aradılar:124::124::124::124::124: 9 embrionun 4-ü anomalili çıkmış, 5 sağlam elhamduLillah.
Yarın saat 11 de transfer var :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: inşeAllah. Allahtan hayırlısı artık. Bu günleri yaşatan Rabbime sonsuz şükürler olsun.

Çok fazla zamanım yok. Zaman bulunca hemen buraya dalı veriyorum.

Sümeyyem şimdi hastanedesindir. Sana güzel dileklerimi dualarımı gönderiyorum. Minişlerin sıkı sıkı tutunsunlar annelerine :KK16:

Yavrum ya biz buralara basimizdan gecenleri bosami yaziyor..benim kuzuklarimin ikiside ba kalite napcaz simdi...sence ba larin sansi az olsa transfer edilirmi.ba sadece aa kalite embriyodan 2 hucre eksik demek.napam simdi copemi atam o kuzulari yoksa sen icinde canmi versen daha iyi.annesi onlar nerelerden geldi belki o eksik 2 hucreyide senin icinde tamamlamak istemislerdir...simdi siki tutun bebegine....hep diyorum siz onlara tutunmazsaniz aglayip zirlayip streslere gark olup onlarin elini birakirsaniz onlar size hic tutunmaz...tercih sizin bayanlar....ben bebeklerden yanayim artik...

çok iyi anlıyorum seni.. hayatımın en yavaş akan 10 günü oldu :)
ben başlarda çok olumluydum, kendimi hamile bile hayal ediyordum. ama gün geldikçe umutsuzluğa kapılıyorum, elimde değil.
korkular çok normal ama Rabbim yüzümüzü güldürecek inşallah.. gönlümüzün ağrısını bizden iyi bilendir O. yüzümüz gülecek..

kabakçiceği ağrılar çok normal çünkü hala yumurtalıkların büyük onlar ağrı yapıyo benim hala var,mikronunda vardı,dr ani hareket etme kendini yorma dedi bize hatta ultarasonda baktık yumurtalıklarım kocaman olmuşlardı canını sıkma bunlar çok normal...bende 8 gündü artık umudumu kesmiştim bi anda bıcak saplanır gibi ağrı hissettim rahimde o an içime umut doldu benim daha öncekindede öyle olduğunu hissetmiştim..onun dışında hep ağrım oldu..bebeklerin seninle inş..

bu arada çakırcım 2. kalıte embiriyonun sadece yüzde 5 tutunma şansını etkilermiş embriliyog öyle demişlti buna takılmayın dedi bizede buda çok düşük bir oran..

Son düzenleme:
Yavrum ya biz buralara basimizdan gecenleri bosami yaziyor..benim kuzuklarimin ikiside ba kalite napcaz simdi...sence ba larin sansi az olsa transfer edilirmi.ba sadece aa kalite embriyodan 2 hucre eksik demek.napam simdi copemi atam o kuzulari yoksa sen icinde canmi versen daha iyi.annesi onlar nerelerden geldi belki o eksik 2 hucreyide senin icinde tamamlamak istemislerdir...simdi siki tutun bebegine....hep diyorum siz onlara tutunmazsaniz aglayip zirlayip streslere gark olup onlarin elini birakirsaniz onlar size hic tutunmaz...tercih sizin bayanlar....ben bebeklerden yanayim artik...

sayfamızın can suyu ya :KK16: şimdi hiç bizde üzüntü keder stres kalır mı :KK16: hocam iyiki varsın hem kendine hem minik kuzularına hemde bize yetişiyorsun maşallah

ama benim kasık ağrılarım çok fena. dün kıvrandım resmen. ben adette bile böyle ağrı çekmiyorum.
çok gerginleştim artık.. eşime de ters davranıyorum.:KK50:

Valla kotu ornek olmak istemem ama ben kasik agrim olunca ki oda 5. Gundu hemen yaptimdi gebelik testini:-) pozitifide negatifide gogusluyecek olan bendim ve hazirdim...ama moralini bozma kotu degil budurum iyiye bile isaret olabilir hatta.ama dondurulmus degildi senin sanirim kalan rahmindeki onca operasyonun etkiside olabilir..hayirlisi ola cicegim az kaldi...ama bence pozitif kendi ugurumada inaniyom.sen hastanedeykene ben ve kuziklerde ordaydik neticede.oldugunu gosteren ne cok isaret var bak.mikrodada ordaydim...totem yap bak bunu:-)

günaydınlar

kızlar hiç yakıştı mı size bu olumsuz düşünceler neden kalitelere takılıyosunuz kendimden örnek vermiştim ya çakırım yapma allah aşkına bırak düşünmeyi tevekkül et artık rabbim senin planını hazırladı sen sadece dua et kendinide bizide üzme oldu mu

kabakçiçeği valla senin kuzular senin gibi panik olucak doğumları yaklaştıkça acaba annem orda mı bi çıkıp bakalım diyip erken gelicekler :KK1: rahat ol artık kasılmalar oluyor kasık ağrıları oluyor göbek deliğin bile ağrıyor normal ki bunlar canım sen kitap oku azcık biraz temiz hava al örgü ör rahat bırak kendini

transferleri olan canlarım gözünüz aydın olsun inşallah herşey çok güzel oluıcak

happycim kontrol bugünmüş inşallah güzel haberlerle dön canım benim

hilbur cnım hocam çok tatlısınız maşallah size

mikrom nasılsın canım minikler ne yapıyor

incimmmmmmmmm özledim ya nerdesin hiç görüşemiyoruz son 1 gün kaldı nasıl heyecanlısındır şimdi ama sen hiç merak etme bak ne güzel şeyler olucak tarih yazacak bu merkez bizimle :)))

akasyam sen nasılsın adet olsun mu??

zambağım sen nasılsın kuzular nasıl ??

medicalcim inş.rapor işi halledilir

başka unuttuğum hmmm tuğce sevda umutege esmerim inşallah siz ve beebler iyidir bize bol bol dua edin güzel anneler

kimse kırılmasın aklıma gelmeyen arkadaşlarım sizlerde iyisinizdir inşallah

dentur ya, Allah da senin yüzünü güldürsün, valla güldürdün beni :)) aman çıkıp bakmasınlar, vakitlice gelsinler. :KK1: ama haklısın yani, bu kadar strese çocuklar fişek gibi çıkacak :KK1::KK1:

Happyciğim hakkında hayırlısı olsun canım. Senin de güzel haberlerini bekliyoruz. :KK16:

Canım günaydın ;

Tek yumurtadan hamile kalan çok insan gördük. Allah "Ol" desin yeter ki.. Biz PGT tayfası için de kaliteli embiryo bile yetmiyor. :KK31: Tedavide kaliteli , kalitesiz derdine bile düşemiyoruz. Sağlıklı bulununca kaliteyi bile sormadan bayram ediyoruz . Yani zorunda zoru var :KK1: Allah beterinden saklasın. Dermansız dert vermesin.

Ağrılar normal canım. Hatta iyiye işaret bile olabilir. :KK34: Yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin. Az daha sabır.. Güzel haberler gelecek inşallah :KK16:

Çakırrrrrr yapma ama böyle :KK20: Çok ayıp. Allah'ın gücüne gider. Bebişler de sana küser :KK19: Sen pozitif enerjini iyi dileklerini göndereceksin onlara. Onlar senden de büyük mücadele veriyorlar şu an. Yaşam mücadelesi.. Sakın ümitsiz ümitsiz konuşup da negatif enerjini gönderme onlara. Sen de biliyorsun burada çok okuduk. 2. gün transfer olup kötü kalitede embiryo ile hamile kalan da var 5. gün ile negatif alan da. Bak Hil-bur'un miniklerinden biri için de ümitsiz konuşmuşlar. Ama sağsalim dünyada. Yiyecek ekmeği , içecek suyu varmış ki geldi. Sen de bebişlerine bir şans ver. :KK16:

Hakkında hayırlısı olsun canım. İnşallah senden de hamilelik haberi alacağız :KK16:

Teyzeciğim ; gözün aydın ... Sessiz sessiz olayı çözdün :KK1: Allah tamamına erdirsin inşallah :KK16:

Nisancığım ; tatlı oğluşunu bizim için de sev.. Rabbim sağlık versin ona. Test sonuçları ne zaman gelecek ?

Allah razı olsun kuzum.. :KK19:

Sümeyyem şimdi hastanedesindir. Sana güzel dileklerimi dualarımı gönderiyorum. Minişlerin sıkı sıkı tutunsunlar annelerine :KK16:

içimi rahatlattın canım, sağolasın.. buraya gelince içime umut doğuyor. zaman da durdu sanki!!

ya ne tatlı anlatmışsın!! çok haklısın.. kalitesinden ziyade Rabbimin istemesi önemli..

kabakçiceği ağrılar çok normal çünkü hala yumurtalıkların büyük onlar ağrı yapıyo benim hala var,mikronunda vardı,dr ani hareket etme kendini yorma dedi bize hatta ultarasonda baktık yumurtalıklarım kocaman olmuşlardı canını sıkma bunlar çok normal...bende 8 gündü artık umudumu kesmiştim bi anda bıcak saplanır gibi ağrı hissettim rahimde o an içime umut doldu benim daha öncekindede öyle olduğunu hissetmiştim..onun dışında hep ağrım oldu..bebeklerin seninle inş..

canım inşallah benim de umudum geri gelsin ya. sona geldikçe insan tuhaflaşıyormuş.. hayırlısı, yine içimde derinlerde bir umut var da, ne bileyim.. içimi rahatlattınız ama.

sayfamızın can suyu ya :KK16: şimdi hiç bizde üzüntü keder stres kalır mı :KK16: hocam iyiki varsın hem kendine hem minik kuzularına hemde bize yetişiyorsun maşallah

Yaw burda bunca hatunu konusarak yola getiriyom.burda iki tane mintirigi konusarak susuturamiyom...hele o emzigi konusarak tekrar agiza sokmanin yada sesle komut vermenin bi yolu olaydi....ahhhh ahhh...

Yaw burda bunca hatunu konusarak yola getiriyom.burda iki tane mintirigi konusarak susuturamiyom...hele o emzigi konusarak tekrar agiza sokmanin yada sesle komut vermenin bi yolu olaydi....ahhhh ahhh...

yerim ben onları yaaa ne tatlı olmuşlardır kimbilir şimdi..annesinin ellerinde tombik tombik olmuşlardır..özlüyorum valla arada resimlerine bakıp bakıp kalıyorum hilbur arada fotolarını koymayı ihmal etme..

ya ben de bu işe deli oluyorum açmayacaksın madem verme numaranı..

ya aynen ya. bi de hasta ilişkileri sorumlusu ilk gittiğinde doktor ve hemşirenizin telefonu mutlaka sizde olsun demişti. ee ulaşamıyorum ki.

ya ben bi de neyden korkuyorum. tedavi ile birlikte sigarayı bıraktım ve şu illete geri dönmek istemiyorum gerçekten. negatifi alırsam Allah korusun ilk ona sarılcam biliyorum.. halbuki böyle çok iyiydim..

Valla kotu ornek olmak istemem ama ben kasik agrim olunca ki oda 5. Gundu hemen yaptimdi gebelik testini:-) pozitifide negatifide gogusluyecek olan bendim ve hazirdim...ama moralini bozma kotu degil budurum iyiye bile isaret olabilir hatta.ama dondurulmus degildi senin sanirim kalan rahmindeki onca operasyonun etkiside olabilir..hayirlisi ola cicegim az kaldi...ama bence pozitif kendi ugurumada inaniyom.sen hastanedeykene ben ve kuziklerde ordaydik neticede.oldugunu gosteren ne cok isaret var bak.mikrodada ordaydim...totem yap bak bunu:-)

ayy sana sarılasım geldi şu an yaaaa... :KK19: inşallah senin o masum bebeklerinin uğuru gelmiştir bulmuştur beniii.. :KK16::KK16:

Yaw ben bu hocam lafina alismaya basladim ha ne yapsam ki hilburu hocam diyemi degistirsem:-)

hil-bur merhaba canım.bende cumartesi donmuş kuzularımı alıcam inşaallah.pco luyum sende sıkıntı neydi?5.gün belli oldumu sonucun kaç çıkmıştı hatırlıyomusun şimdiden teşekkürler.bana da dua et canım.

X