Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Kizlar hastaneden aradılar:124::124::124::124::124: 9 embrionun 4-ü anomalili çıkmış, 5 sağlam elhamduLillah.
Yarın saat 11 de transfer var inşeAllah. Allahtan hayırlısı artık. Bu günleri yaşatan Rabbime sonsuz şükürler olsun.

Çok fazla zamanım yok. Zaman bulunca hemen buraya dalı veriyorum.

kızlar bebeklerimi almaya gidiyorum bana dua edin

kızlar bugün çakır,ben ve keten prenses transferdeyiz bol bol dua edin bize....yaramazları alıp gelicez :))

kızlar rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin hasret bitsin inş 9 ay sonrta kucaklaşın bebişinizle

kızlarrr ön görüşmede ücret varmı randevu alınca semra hanıma 340 fln dedi nasıl olacak ne yapacaz gittimizde bide eşimden test isteyeceklermi bişey demedilerde hani bekleme süresi varya test öncesi kafam karışık

Kizlar hepinize cok tesekkur ederim oncelikle Çakır la tanistik hastanede cok tatli :) oda benim gibi cok heyecanli suan ikimizde odalarimizdayiz..bebeklerimizi almak icin sabirsizlaniyoruz :))) dua edin bize inanin icimdeki heyecani anlatamam sizlere..isallah tutunur bana yawrucum yada yawrulariiiim :))

canım ya bende iğneye geçtim salı netleşcek jelmi iğnemi ama ben kalçamda yumurta kadar beze olmasına rağmen iğne istiyorum sanki beni rahatlatıyo jeli sevmiyorum ben yaa..

şimdi bana geçen nur hanım rapor yazdı 3 gün ama rapora düşük tehdidi yazmam lazım dedi bende iş yerinde hemen duyulmasın diye onu kullanmadım ve bunu sağlık ocağında onaylatabilirsin demişti .aile hekimine gittim raporu gösteridm bunumu onaylı hale getircez dedi bende yok bunu kullanmayalım siz bana 1 günlük cuma için rapor verin dedim..yani bende onaylatmadım ama her iki dr da hatta hemşirede bunu onaylatabilirsin devltte yada aile hekiminde dediği için ordan biliyorum..

Son düzenleme:
istersen bi memoriali ara sor onaylamak zorunda manyak mıdır nedir o zaman aile hekimini değiştir bence..önce benimkide vermiyordu bende diğer drdan alırım deyince hemen yazdı onlar seni kaybetmek istemez..

hayırlısıyla dönersiniz inşalahhhh...

rabbim yardımcınız olsun 40 hafta boyunca sizi hiç bırakmasınlar inş.kollarınızda kocaman olsunlar

sizlerle bende çok heyecanlanıyorum.mutlu haberler alınca gülüyorum,hüzünlü haberlerde üzülüyorum...aynı odada çalıştığım arkadaş erkek anlam veremiyor.- Rabbim kucağına aldığın günleride göstersin inş..sizleri böyle okuyunca oğlumu daha da çok özlüyorum akşam eve gidince çocuğu yıllar sonra bulmuş gibi oluyorum.bazı tuhaf davranışlarıma annem de anlam veremiyor

Akadaşlar bugün gebelik test günümdü...
değerim 71 miş...teknik olarak hamileyimm...
NUR hanım telefonda söyledi...
hayırlı olsun dedi..
çarşamba testi tekrarlayacağımm...
ALLAH hakkımızda hayırlısını nasip etsin...cümlemize inşallah...

Son düzenleme:

saol canımm inşş.. görürüz o günleride...

hımm yanlış anlamışım o zaman canımm rabbim hayırlısıyla kzını kucağına almayı nasip etsinn...

emin ol ki kuzum her namazımda kuran okuyunca hepinize ediyorumm

maşallah canımm hadi hayırlısı olsunnn 5 i zorlu yolu atlatmışş.inş..sıkı sıkı da sana tutunurlarrr

maşallah canımmm tebriklerrr rabbim katlayarak devam etmesini nasip etsinnnn

Tebrikler çok sevindim

Amma yazmışsınız ya

cakır, ketenprensess, umut, Allah'ım yavrularınıza can versin inşaallah. Gönlünüzde büyüttüğünüz evlatlarınızı göbeğinizde büyütmeye devam etmenizi nasip etsin Rabbim...

sumeyye canım çok sevindim Maşallah 5 tane kuzucuk 2 transfer, 3 frigo Allah'ım yardımcın olsun...

mry24 hoş geldin canım. Transferler peş peşe geliyor Allah'ım senin de kuzularına can versin inşaallah...

teyze hayırlı olsun. Rabbim daim etsin.

sağol incii..AMİNNN..inşallah daha da güzel haberler veririmm..

teyze hayırlı olsun Allah kucagına almayı nasip etsin
sumeyye tebrikler frigo kardesde cıktı ne guzel inş hayırlısı ile sanada tutunsunlarda
bgn transferi olacak arkadaslardan haber geldi mi nasıllar iyiler mi
hil_bur nasılsın canım baya yogunmussun Allah yardımcın olsun masallah 1 aylık olmuşlar bir bakacaksın 1 yasına girmişler dogum günlerini kutlayacaksınız inş

Son düzenleme:
Hilburcum ne kadar güzel yazmışsın ya Allah'ım mutluluğunuzu gün be gün arttırsın inşaallah.

Çakır, prenses, umut nerelerdesiniz ayrıntıları bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…