Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

yok kuzumm bugün kimseciklerr eşimle tv ye daldıkkk:))

Amma kalabalık aşağısı Ama konuşan yok
Mikroo kulakların çınlasın

Kezbaaannn döndün mü?

geldim ama kimsecikler yokkkk

canım sana dondurduğun embryonun fotosunu verdiler mi.banada makbuz vermedilerrr

canım pko teşhisi hem ultrasonla hem kan testleriyle birlikte ikisi değerlendirerek konuluyorr..

Yok resim falan vermediler.bir tek makbuz odedigimize dair bir embriyo yaziyo fiyati yaziyo.sana resmini verdiler mi canim

Son düzenleme:
dondurulduktan sonra pgt ye gidiyormu diye sormuştum ben evet dedi embryolog ama pek tavsiye etmiyoruz demişti .acaba pgt yapılıp sonra dondurulmuyormu

Canım benim embriyolardan dondurulmadan önce biyopsi alınıp saklandı. Biyopsileri işlem görecek.
Evet dondurulduktan sonra pgt yapılırsa dondurulmuş embriyonun önce çözülmesi sonra biyopsi alınması gerek ki bu embriyoyu bayağı rahatsız eder.

slm kızlar nasılsınız? kacgundur yoktum misafirim gelmişti sonrada biz gitti baya sayfa birikti galiba ama okumak istemiyorum gözlerim cok kötü oluyor bana birara özet geçen olur inş buarada sizi coooook özledim

İnci mikrooo ben geldim...cok guzel gezdim bugun valla ameliyat oncesi stres attim vallahhh

Hoş geldin
Oh iyi yapmışsın

Canım pko polikistik over demek. Adet düzensizliği, aşırı tüylenme, kilo artışı, hamile kalmada güçlük gibi şeylere sebep oluyor. Pkolu kadınlarda aşırı yumurta olduğu için tedavi sırasında ohss riski de olabiliyor.

İnci mikro face baktim simdi dee...yalovada bi arkadasim bursada ozel hastaneda tup deniyordu ..c,tesi yumos toplandi ama dollenmme olmamis cok uzuldum yaa...transfer olmayacak yani cok uzuldum bee..
Bide facedeki yeni resmimi begendiniz ya o resmi memoriale bu gidisimde hatira cektim..bebisime gozterecem senin icin ne cok ugrastim diye resimle isspat edecem...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…