Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

İnci mikrooo ben geldim...cok guzel gezdim bugun valla ameliyat oncesi stres attim vallahhh

hoşgeldinn canımmm ohh sefann olsun çok iyi yapmışsınnn moral enerji depolamak lazım ama dimiii...

Canım benim embriyolardan dondurulmadan önce biyopsi alınıp saklandı. Biyopsileri işlem görecek.
Evet dondurulduktan sonra pgt yapılırsa dondurulmuş embriyonun önce çözülmesi sonra biyopsi alınması gerek ki bu embriyoyu bayağı rahatsız eder.

hımm sizin önceden alındı yani bu durumda sıkıntı yok ozamannn inciiiii hadi şafakk geldi heyecan doruktadırr değilmiii

Hoş geldin :KK16:
Oh iyi yapmışsın :KK31:

Canım pko polikistik over demek. Adet düzensizliği, aşırı tüylenme, kilo artışı, hamile kalmada güçlük gibi şeylere sebep oluyor. Pkolu kadınlarda aşırı yumurta olduğu için tedavi sırasında ohss riski de olabiliyor.
Hee bende yok o zaman zaten hic tuy yok desem yeridir...tuysuz ben tuysuz

inci şafak 3 mü carsamba gunuydu senin kontrol degil mi? Allah yardımcın olsun inş herşey yolundadır ve sende hayırlısı ile başlarsın inş

Kizlar iyi aksamlar ..birsey soracam pko ne hic bisey anlamadim da..ilk kes burda duydum cahil kalmayayim ogretirmisiniz acaba

canım normalde her bayan ayda bir olgun yumurta üretiyorr.bazılarında isee küçük küçük bir çok tane yumurta oluyor ve bunlar olgun hale gelemiyor döllenme yeteneğine sahip olamıyor.bu duruma deniyor pko(polkistik over sendromu)bu durumda ultrasonla ve bazı kan tahlilleriyle teşhis konuluyor.incim de yazmış belirtilerini

hoşgeldinn canımmm ohh sefann olsun çok iyi yapmışsınnn moral enerji depolamak lazım ama dimiii...

hımm sizin önceden alındı yani bu durumda sıkıntı yok ozamannn inciiiii hadi şafakk geldi heyecan doruktadırr değilmiii

Evet yaa moralim duzeldi vallah...inci tedavine insallah baslama haberi alirsin be insallah

slm kızlar nasılsınız? kacgundur yoktum misafirim gelmişti sonrada biz gitti baya sayfa birikti galiba ama okumak istemiyorum gözlerim cok kötü oluyor bana birara özet geçen olur inş buarada sizi coooook özledim

Hoş geldin canım. Ben sana listemizle bir özet geçeyim :KK1:

Mart Tayfası :KK16:

akasya (kontrol)
aysunayy (lap)
beylem
çakır - gebelik test tarihi 20 mart :nazar: (transferi yarın)
dentur
dicay - gebelik test tarihi 18 mart pazartesi :nazar:
inci (kontrol)
juliaa - 6 mart çarşamba tedaviye başladı :nazar:
kabakcicegi - gebelik test tarihi 14 mart perşembe :nazar:
keten prensess - gebelik test tarihi 20 mart çarşamba :nazar: (transferi yarın)
kezban
kokoci
mry24
mucize - gebelik test tarihi 19 mart salı :nazar: (bugün 2 bebeğini aldı)
mummu
ooofffffff - gebelik test tarihi 14 mart perşembe :nazar:
sblkmbsr
semra58
sezyal - 15 mart cuma lap olacak :nazar:
sumeyye - 7 mart perşembe opu oldu, 9 minnoşu var :nazar: (embriyoları bugün pgt'ye gitti, salı sabahı sonucu alacak)
uğurböceği - gebelik test tarihi 15 mart :nazar:
umut27 - gebelik test tarihi 21 mart perşembe :nazar:
western - 9 mart cumartesi tedaviye başladı :nazar:

slm kızlar nasılsınız? kacgundur yoktum misafirim gelmişti sonrada biz gitti baya sayfa birikti galiba ama okumak istemiyorum gözlerim cok kötü oluyor bana birara özet geçen olur inş buarada sizi coooook özledim

canım sen nasılsın iyimisinnn .transferi olan ve yumoşuu toplanan baya arkadaş var ama incimdeki hafıza daha iyidir.bende isim hafızası pek iyi sayılmazzz

İnci mikro face baktim simdi dee...yalovada bi arkadasim bursada ozel hastaneda tup deniyordu ..c,tesi yumos toplandi ama dollenmme olmamis cok uzuldum yaa...transfer olmayacak yani cok uzuldum bee..
Bide facedeki yeni resmimi begendiniz ya o resmi memoriale bu gidisimde hatira cektim..bebisime gozterecem senin icin ne cok ugrastim diye resimle isspat edecem...

Allah yardımcısı olsun çok zor. Benim de ilk tedavimde transferim iptal olmuştu hastanede öğrenmiştik ağlayamamıştım bile öyle donmuştum :KK50:

Evet canım bakalım içlerinden sağlıklı çıkacak mı.

Hee bende yok o zaman zaten hic tuy yok desem yeridir...tuysuz ben tuysuz

:KK1::KK1::KK1:
Tüysüz kadınlara sinir oluyorum :KK1:

inci şafak 3 mü carsamba gunuydu senin kontrol degil mi? Allah yardımcın olsun inş herşey yolundadır ve sende hayırlısı ile başlarsın inş

2 2 :KK1::KK1:
Amin canım inşaallah...

Evet yaa moralim duzeldi vallah...inci tedavine insallah baslama haberi alirsin be insallah

Ah be sezyalim inşaallah :KK16:

ozaman en yakın hayırlı haberler offfff, kabakcicegi ve ugurböceginden gelecek tabi daha öncesinde ins senin tedavi haberini alacagız

Allah yardımcısı olsun çok zor. Benim de ilk tedavimde transferim iptal olmuştu hastanede öğrenmiştik ağlayamamıştım bile öyle donmuştum :KK50:

Amin canım inşaallah...

rabbimin izniyle çıkacak kuzum inş....

canım sen nasılsın iyimisinnn .transferi olan ve yumoşuu toplanan baya arkadaş var ama incimdeki hafıza daha iyidir.bende isim hafızası pek iyi sayılmazzz
teşekkür ediyorum canım cok sukur iyiyim sizleri özledim yalnız sen nasılsın yanlış hatırlamıyorsam kalp atışlerını görmişsin gözünaydın canım

teşekkür ediyorum canım cok sukur iyiyim sizleri özledim yalnız sen nasılsın yanlış hatırlamıyorsam kalp atışlerını görmişsin gözünaydın canım

bende iyiyim canım allahıma şükür gördükk canım cuma günüde dinliycez nasipse.allah razı herkes yaşasın bu duyguyuu inş..

Heeee tamam ozaman simdi anladim saol..

:))))ricaaa

İnşaallah canım.
Bakalım yeni tedaviyle yanlarına kaç kardeş göndereceğiz Allah'ın izniyle :KK16:

donmuşlar varken yeniden taze tedavide yapılacak öylemi incimmm

Amin canım inşaallah...

Yaa kizcagiz acaba memoriale gelse farkli olurmu
İnci senin iptal olan transferin memorialdemiydi cok kotu yikildi kadincagiz

Umutçuğum hadi hayırlısı.. 3 iken 4 oldu. İnşallah iki tanesini göbüşüne alırsın. 2'si de frigo kardeş olur:KK16:

Sümeyyem gözün aydın canım. Sağlıklı çıkıp transferin olacak merak etme:KK34: Dualarım seninle. yarın kaçta alacaksın sonucu :26:

inşallah canım ya....:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: olalım artık..

X