Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

pardon canım kaçırdım döllenme mi olmadı arkadaşının
evet mikrocum ...yumos topladilar 5 tane heralde iyi sperm secemediler diyorum ben bolunme olmamis dedi doktoru...memoriale gelse farkli olurmu acaha..paralarida yok kredi cekmislerdi gitti parasi da bosuna

donmuşlar varken yeniden taze tedavide yapılacak öylemi incimmm

Evet canım. Şansı arttırmak için.

Yaa kizcagiz acaba memoriale gelse farkli olurmu
İnci senin iptal olan transferin memorialdemiydi cok kotu yikildi kadincagiz

Canım nasibimizde ne varsa onu yaşıyoruz
Evet memorial'da iptal aldım. Ben başka merkeze gitmedim zaten :)

evet mikrocum ...yumos topladilar 5 tane heralde iyi sperm secemediler diyorum ben bolunme olmamis dedi doktoru...memoriale gelse farkli olurmu acaha..paralarida yok kredi cekmislerdi gitti parasi da bosuna

canım söyle bence mutlaka gelsinn.ama bu durumu sadece sperme yüklememek lazım.ilaç dozajı iyi ayarlanmadıysa yumoşlorda kalitesiz büyümüş olabilirler.bölünme konusunda sıkıntı yaşamışlar anlar için büyük ihtimalle embryoskopu tavsiye edebilirler.semra hanım öyle demişti.birçok denemesi olan ve bölünmede sıkıntı yaşayanlarda kullanıyoruz demişti.para bazen önemli ama bazen hiç değil yaş faktörünüde burda unutamak lazım.bence paylaş arkadaşınla

Allah yardımcısı olsun çok zor bir şey. Onca umutla başla son anda iptal olsun.
Memorial'a bir ön görüşmeye gitse :26:

O tavsiye ettigi sey nasil bisey..arkadasim 32yasinda...on gorusmeden para almazlar heralde

Sumeyyeeee pgt sonucu 2 günde mi çıkıyormuş? Şaşırdım :) Senin pgt'yi kim yapıyor?

Aslında yanlış hatırlamıyorsam doktor pazarertesi cevabı alırız demişdi. Ancak bu gün embriolog salı sabahı bilgi vereceklerini söyledi. Tekrar sordum pazarertesi malum olmazmı diye, yok dedi. Sağlıklı çıksınlar da varsın bir gün geç öğreniğim. Genetik doktoru Özlem Tandoğan.

Arkadaşına çok geçmiş olsun. Rabbim en kısa zamanda sıkıntılarını gidersin. Transferin olmaması çok kötü bir şey. Bizde de taa baştan spermler kaliteli olmadığı için doktor tese ameliyatı önermişdi.

İnşaallah canım.
Bakalım yeni tedaviyle yanlarına kaç kardeş göndereceğiz Allah'ın izniyle

Allah yardımcınız olsun. Güzel bir fikir. İnşeAllah düzüne sağlıklı kardeşler yollarsınız büyüklerinin yanına

Saol sumeyyecim valla kendi derdimi unuttum ona uzuluyorum..insallah sende hayirli hber alir ve bebislerine tez vakitte kavusursun hayirlisi ile

O tavsiye ettigi sey nasil bisey..arkadasim 32yasinda...on gorusmeden para almazlar heralde

biri bizi gözetliyor evi gibi düşünün demişti nur hanım.ilk birleşmeye başladıkları andan itibaren izleniyorlar absürt bi şekilde bölünenler otomatikman eleniyorlar.öngörüşme ücretsiz oluyor canımmm

canım inş.. salı günü senden de güzel haberler bekliyoruz bayram yeri olur inş.. burasııı

Tamam canim cok saolasin ..ben gittigimde onun durumunu da soracam ongorusme icin randevu alacam...ist.da hic bilmlyo olmazsa be gotururum sevabina olmaz mi olur..yazik ya aglamaktan hali kalmamis cok uzulmus ...ben de uzuldum ona..Allah im hepimizin yardimcisi olsun.....

Anladım canım.
Hehe Allah söyletti sümeyyem
Büyüklerinin yanına :)
Şu an 14 aylık 2, 11 aylık 3 bebeğim var benim

Son düzenleme:

Ayyy çok üzüldüm ya
Allah yardımcısı olsun. Sen yönlendir canım. Ön görüşme ücretsiz, mutlaka gitsinler.

Anladım canım.

Rabbim kucağına almayı da nasip eylesin. Senin iki kere tedavin olmuşdu yanlış hatırlamıyorsam. Gidişatı kısaca özetlermisin. Neden 14 aydır tekrar başlamadınız (geçirmiş olduğun amelyatı saymıyorum)

Ayyy çok üzüldüm ya
Allah yardımcısı olsun. Sen yönlendir canım. Ön görüşme ücretsiz, mutlaka gitsinler.
Biraz once faceden yazdim esi baska doktora gitmezmis yaza yine ayni doktora gidermissss....ben de senle ben gideriz dedim on gorusme paraylada olsa ben verecem ama yine onu memoriale bir kere olsun goturecem..ici rahat etsin

evet canımm yardımcı olabildiğin kadar ol bence.inş... hem sen hemde arkadaşın en kısa zamanda kavuşuşursunuz evlatlarınıza..

Anladım canım.

ooo maşallah kuzummm sen büyütmüşsünnn:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…