Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

sümeyyecim yarın inşallah hayırlı, güzel haberleri alırsın..

transferi olan arkadaşlar, Allah pozitif sonuçları almayı nasip etsin inşallah.

benim de son 4 günüm. gün yaklaştıkça bir umutsuzluk çöküyor üstüme ama Rabbime sığındım, gönlüme göre verir inşallah.

benim de son 4 günüm. gün yaklaştıkça bir umutsuzluk çöküyor üstüme ama Rabbime sığındım, gönlüme göre verir inşallah.

Kabakçiçeğim umutsuzluk yok lütfen :KK20: Sonuç ne olursa olsun senin için en hayırlısının olacağını sakın unutma güzel arkadaşım.
İnşaallah bebeklerin seninledir, çok dua ettik etmeye devam da ediyoruz, Rabbim hayırlısıyla kabul eder inşaallah...

Kabakçiçeğim umutsuzluk yok lütfen :KK20: Sonuç ne olursa olsun senin için en hayırlısının olacağını sakın unutma güzel arkadaşım.
İnşaallah bebeklerin seninledir, çok dua ettik etmeye devam da ediyoruz, Rabbim hayırlısıyla kabul eder inşaallah...

inci tanem :) haklısın.. Allah en hayırlısını biliyor. O'ndan gelene razıyım. şu belirsizlik daha zor zaten.. ne olacaksa öğreneyim en azından :KK1:

Sezyalcim sayı tamamlandı diye yazdım yani herkes aldı ama henüz bitmedi. Yaklaşık 1,5 ayımız var. Herkes bitirince duasını yapacağız inşaallah.

Bir şaplak da sen istiyorsun gibime geliyor :KK20:
Sigarayı çıkarın artık hayatınızdan kızlar. Çocuklarınıza o zehri solutmaya hakkınız yok :KK20:

Çakırım hadi gözün aydın 5.gün istedin istedin 5.gün olacak :KK1:
ne yapayım inci strese girdikçe canım sigara çekiyor ya

Bebislerimi aldim geldim kizlar....
hayırlı olsun canım inşallah sımsıkı tutunurlar sana

inş.. canım rabbim hepimize nasip etsinnnn....

çakırımmm hadi bakalım al gel sende bebişlerinii sıkı sıkı tut onları seni bırakmasınlarrrr inş...

canımmm hayırlı olsunnn inş.. hayat boyu seninlee kalırlarrr...

bu azimle inş.. sanada sıkıca tutunurlar canımmmm
inşallah mikrom inşallah

Kızlar hastaneden bana geri dönmeyince, tekrar hastaneyi aradım ve embriolarımın durumunu öğrendim:KK5::KK5::KK5:

Döllenmiş olan 9 yumoşun maşeAllah hepsinine biopsi yapılıp PGT-ye yollamışlar elhamduLıllah :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Gerçekten çok duygulandım:KK5:. Rabbim yarın güzel haberlerini de almayı nasip eylesin. Amin ya Rabb
sümeyye maşallah inşallah pgt den de iy haberler gelir

arkadaşlar adetim 5 gün geçikti artık iyice pıko belirtileri zuhur ediyor.
olmazsam doktor bana söktürücü mü verir
siz böyle bir durumda ne yapıyorsunz?
glıfor içiyorum ama önumuzdekş aymı etkısını gorurum?
bilen arkadaşlar yardımcı olun lütfen

incim tabiki orası öyle bizim şimdiki sıkıntımız kaliteli embriyo ama sizin hem kaliteli hem sağlıklı embriyo allah yardımcınız olsun ne diyeyim

Bu kadar stres yapmayın diyorum işte :KK34: Allah'ın izniyle kaliteli embriyolarınız olacak inşaallah.
İnanır mısın ben embriyonun kalitesiymiş falanmış hiç bir şey bilmedim. Siz yazıyorsunuz ya AA vs. diye burada öğrendim :KK1:

canım bende pkoluyum ve glokufen kollanıyurum günde 1 tane 580 lik ama benim adetim hep düzenliydi hiç şaşmaz tadda günümde 3-4-5 gün önce olurum 2-3 gün daha olmazsan dr söyle sana söktürücü vericektir allah yardımcın olsun

Bu kadar stres yapmayın diyorum işte :KK34: Allah'ın izniyle kaliteli embriyolarınız olacak inşaallah.
İnanır mısın ben embriyonun kalitesiymiş falanmış hiç bir şey bilmedim. Siz yazıyorsunuz ya AA vs. diye burada öğrendim :KK1:
e incim ben senden pgt yi sen de bizde kaliteyi öğrendin biz birbirimizi taamlıyuz :KK1::KK1:

Son 4gun mu.oldumu okadar ben bile heyecanlandim.idrar testi yapcanmi testten bir iki gun once

Pko teşhisi konuldu mu önceden sana? Benim de geçen adetim 5 gün gecikmişti. Mevsimsel olabilir, stresten olabilir.
Geciktiğimde yürüyüş ve koşu iyi geliyor.

canım bende pkoluyum ve glokufen kollanıyurum günde 1 tane 580 lik ama benim adetim hep düzenliydi hiç şaşmaz tadda günümde 3-4-5 gün önce olurum 2-3 gün daha olmazsan dr söyle sana söktürücü vericektir allah yardımcın olsun

benımde hiç şaşmaz normalde gunu gunune olurum sadece 2 ay önce 4 gun gecıktı. bıde bu ay anlamadım

Pko teşhisi konuldu mu önceden sana? Benim de geçen adetim 5 gün gecikmişti. Mevsimsel olabilir, stresten olabilir.
Geciktiğimde yürüyüş ve koşu iyi geliyor.

yanı aslında hep polıkıstık bır goruntu var dendı hıpotrıodıden dendı artık butun belirtilerı var masallah bu ay gelişen yumurtada yoktu memorılde aynur ve betul hanım poıkıstık teşhisi koydu

Son düzenleme:
Kizlar ben bir tane embriyomu dondurttum.ama elime belge vermediler kalitesini falan yazan.bi tek dondurma ucreti makbuzu verdiler.boylemi oluyo.orada imzalattilar ama bize ornegini vermediler kagidin.aklima takildi dondurmuslardir degilmi embriyomu unutmasinlar zaten bi tanecik.paranoyak oldum iyice

yanı aslında hep polıkıstık bır goruntu var dendı hıpotrıodıden dendı artık butun belirtilerı var masallah bu ay gelişen yumurtada yoktu memorılde aynur ve betul hanım poıkıstık teşhisi koydu

Pko teşhisini ultrasonla mı koyuyorlar yoksa kan testi falan yapılıyor mu?

Kizlar ben bir tane embriyomu dondurttum.ama elime belge vermediler kalitesini falan yazan.bi tek dondurma ucreti makbuzu verdiler.boylemi oluyo.orada imzalattilar ama bize ornegini vermediler kagidin.aklima takildi dondurmuslardir degilmi embriyomu unutmasinlar zaten bi tanecik.paranoyak oldum iyice

Canım dondurulmuştur. İçin rahat etmeyecekse yarın arayıp sor istersen.
Benim de dondurulmuşlarım var pgt hastası olduğum için makbuz falan vermediler :)

Pko teşhisini ultrasonla mı koyuyorlar yoksa kan testi falan yapılıyor mu?

Canım dondurulmuştur. İçin rahat etmeyecekse yarın arayıp sor istersen.
Benim de dondurulmuşlarım var pgt hastası olduğum için makbuz falan vermediler :)

Yok bana makbuz verdiler canim.embriyonun bilgilerinin yazdigi kagidi vermediler.

X