Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Bu gün arayıp haber vericeklerdi, hiç bir haber yok. 1 saat falan önce ben aradım, size haber verilicek dediler. Yaa kızlar bunlar beni ne zaman ararlar ki? Kaç tane embriomun pgt-ye gideceğini bilmek istiyorum, sakin olmaya çalışıyorum, ama bir az gecikirse ağlıycam yaaa

Kızlar hastaneden bana geri dönmeyince, tekrar hastaneyi aradım ve embriolarımın durumunu öğrendim

Döllenmiş olan 9 yumoşun maşeAllah hepsinine biopsi yapılıp PGT-ye yollamışlar elhamduLıllah

Gerçekten çok duygulandım. Rabbim yarın güzel haberlerini de almayı nasip eylesin. Amin ya Rabb

Son düzenleme:
kızlaaaar bu sabah aradılar benim minnoş sayım dörde çıktı...arkadan gelen bir tanesi koşmuş yetişmiş kardeşlerine...bu ne azim... :)

Oh maşallah Bu azimle annelerine de sıkıca tutunurlar inşaallah...

Bebislerimi aldim geldim kizlar....

Allah'ım pozitif haberini duymayı da nasip etsin inşaallah....

Sumeyyecim maşallah Yarın büyük gün hadi bakalım

Mart Tayfası

akasya (kontrol)
aysunayy (lap)
beylem
çakır - gebelik test tarihi 20 mart
dentur
dicay - gebelik test tarihi 18 mart pazartesi
inci (kontrol)
juliaa - 6 mart çarşamba tedaviye başladı
kabakcicegi - gebelik test tarihi 14 mart perşembe
keten prensess - gebelik test tarihi 20 mart çarşamba
kezban
kokoci
mry24
mucize - gebelik test tarihi 19 mart salı
mummu
ooofffffff - gebelik test tarihi 14 mart perşembe
sblkmbsr
semra58
sezyal - 15 mart cuma lap olacak
sumeyye - 7 mart perşembe opu oldu, 9 minnoşu var
uğurböceği - gebelik test tarihi 15 mart
umut27 - gebelik test tarihi 21 mart perşembe
western - 9 mart cumartesi tedaviye başladı

Sumeyyecim senin merkezde test tarihi nasıl hesaplanıyor bilmediğim için yazamıyorum

Kezban tatilde
Kokoci, mry24, sblkmbsr, offf hiç yazmıyorsunuz kızlar

Dondurulmus cok kolay ve cok pozitlf ol cunku sansin daha fazla....benim miniklerim buzullardan geldiiiii...darisi basina..

Cok guzel bir haber.inslh hepsi saglikli cikacak canim.

kızlaaaar bu sabah aradılar benim minnoş sayım dörde çıktı...arkadan gelen bir tanesi koşmuş yetişmiş kardeşlerine...bu ne azim... :)

Umutçuğum hadi hayırlısı.. 3 iken 4 oldu. İnşallah iki tanesini göbüşüne alırsın. 2'si de frigo kardeş olur

Sümeyyem gözün aydın canım. Sağlıklı çıkıp transferin olacak merak etme Dualarım seninle. yarın kaçta alacaksın sonucu :26:

İnşallah bu sefer senin de müjdeli haberini alacağız.. Allah yardımcın olsun canım.. Yavrukuşlar annelerine sıkıca tutunsunlar

Oh maşallah Bu azimle annelerine de sıkıca tutunurlar inşaallah...

Allah'ım pozitif haberini duymayı da nasip etsin inşaallah....

Incim cok sagol canim.amin herkese nasip etsin yarabbim...uzun protokolle kaliteli embriyolarim olustu sukur inslh akasya ile sizede fayda etcek bu protokol.

maşallah sümeyye ne guzel 9 tane ınş kalıtelı olurlar sonucunda güzel olur artanları dondurucaksın dımı

Incim cok sagol canim.amin herkese nasip etsin yarabbim...uzun protokolle kaliteli embriyolarim olustu sukur inslh akasya ile sizede fayda etcek bu protokol.

Canım sayında değişiklik oldu mu peki ? Daha önceki tedavinle ne gibi bir fark oldu :26: Çok fazla soruyorsam ne olur kusura bakma

Canım sayında değişiklik oldu mu peki ? Daha önceki tedavinle ne gibi bir fark oldu :26: Çok fazla soruyorsam ne olur kusura bakma
Sorcan tabi canim...
Sayimdada degisiklik oldu cok olmasada bir embriyo bile bizim icin onemli.ilkindi 4olgun yumurtam vardi toplam 6taneydi.ve 3.ghn transferim olmustu 2tane kalmisti o gun orta kaliteydi.simdi ise 17tane toplandi.9olgun cikti.6tanesi 5.gune geldi.3tanesi kaliteli.3tane orta.

Anladım canım. Evet haklısın 1 tane bile fazla olsa önemli. Bizim için de çok önemli. Senin tedavin İncim ile bana umut oldu. Allah razı olsun. İnşallah pozitif haberini aldığımızda daha da keyifleneceğiz hep beraber

Sağolasın İnci. Benim transferim hayırlısı ile bir olsun, test tarihini yazmak kolaydır. Yalnız pgt sonuçları salı sabahı belli olucak.

Bebislerimi aldim geldim kizlar....

Rabbim sım-sıkı tutunmasını, rahat bir hamilelik sonunda sağlıklı bebek olarak kucağına almayı nasip eylesin.Amin

İnşeAllah Akasyam yaa, inşeAllah olur. Teşekkür ederim. Ben sonucu salı sabahı alıcakmışım. Güzel haber olsun da beklemeğe razıyım:18:

maşallah sümeyye ne guzel 9 tane ınş kalıtelı olurlar sonucunda güzel olur artanları dondurucaksın dımı

Teşekkür ederim canım. Bizde pgt-ye girecekleri için hiç bir şey düşünemiyorum. İnşeAllah sağlıklı çıksınlar da artanları tabii dondururum. Hiç bebeklerime kıyarmıyım

saol cnm yurumek ıyı gelmıyomus zaten agrısı artıyor yan yatıyorum devamlı zor oluyor ama baska carem yok sıkıyorum dişimi

Canım Allah yardımcın olsun. İnşaallah uzun sürmez...

Sumeyyeeee pgt sonucu 2 günde mi çıkıyormuş? Şaşırdım :) Senin pgt'yi kim yapıyor?

Mucizecim inşaallah bizim de senin gibi kaliteli bol yumoşumuz olur

Mikrommmmm yine misafir baskınına mı uğradın?

Happyimmmm nerelerdesin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…