Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

sağol canım ya biliyorum çok erken ama napim aklıma geliyor :) beyleme söz verdim ama artık soru yok!!

kayınpederle konuştum işten çıkmama izin vermiyor peki dedim iyi değilim izin verin bari olmaz o izinlere hastaneye gittiğinde lazım olucak dedi (( bebek olmadan benim bu işten kurtuluşum yokkkkk amannn ya nerden başladım bu işeeeeeeee

akasyacım gelirsen beklerim canım edirneyi bende çok severim orayı gittiğimde sanki osmanlı dönemindeymişim gibi geliyor :)

mikrom mikrom bir karşılaşamadık yaaaa yazdıklarım arada kaynadı baş ağrım yü<ünden böyleyim ama kendime zaman verdim o zamana kadar dibine vurucam sonra atağa geçicem olumsuz olursada ne yapıyım demekki vakti gelmemiş deyip zırlıcam sonra yine 3 ay bekler yine başlarımmm yeterki allahım maddi imkanlarımı zorlatmasın gerisine ben razıyım çünkü benim önümde senin gibi ve diğer arkadaşlarım gibi örneklerim var ben nasıl umutlanmıyım şimdi :)) dimi

incim çok üzüldüm seni üzdüğüme çok özür dilerim ben sizlerle güçlüyüm belki irtibatı kestim giremedim siteye sizinle dertleşemedik diye bu kadar yoğun yaşadım duygularımı ama bak şimdi daha iyiyim sen ne olur iyi ol dualarım seninle

Sagol Semracim umarım Rabbim ol demiştir

Sagol canım ya umarım öyle olur iyi dileklerin icin TSK ederim

Kızlar bişey sorcam bu cetroditee iğnesi gonal f den ne kadar sonra vuruluyor bilgi amaçlı sordum yarın verilebilirmisteee

Kızlar geçmişe bakamadım akşama bakacağım inşaallah.

İyiyim şükür kendime geldim.

Denturum seninle ilgisi yok canım üzülme, içimde çıkmayı bekleyen hisler açığa çıktı sadece. İyi ki de çıktı biraz rahatladım :)

Hepinizi çok seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…