Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

incim ya fazla yüklendim sana sanırım ama iyi ol istiyom....

kırılma ne olur...benide dellendirdin sonunda...o sopadan banada lazım...

naber kuzum iyimisinnnn

çok şükür iyiyim mikrom sen nasılsın bebişler nasıl İnciye bakayım dedim üzüldüm karamsarlığa kapılmasına her karanlık günün aydınlığı vardır inş bizler artık aydınlığı güzelliği yaşayacağız yeterki umudumuzu hiç yitirmeyelim

Selam söyle... Ellerinden öperiz. Dualarını eksik etmesin bu deli kızlara :)

ediyo kuzum zaten sürekli ama selamını söylerim yarın ...

rabbim tez zamanda sizede nasip etsinn canımmmm dualrımız sizinleee

he tüp koydurdum patlarım kaçınn diyeydinnn

canım lekelenme olmasın inş...sen nasıl geçiricen bu günleri çok takıyorsunn sakinnnn

seni,n adın geçiyo kuzum sürekli hilbur olsa kızardı diyee

büyük yürekli küçük dev kadınnnn çok hoşuma gittiii kuzummmmm

kesinlikle umutlarını yitirme kuzum olacak allahın izniyleee yemek yiyelim geliyorum kuzummm eşim şimdi geldiiii

moralim çok bozuk.17 yumurtadan 9 tane olgun çıkmış,7 tanesi döllenmiş.eşimden bulunan spermlerde 3.kaliteymiş.bu seferde olmayacak galiba

moralim çok bozuk.17 yumurtadan 9 tane olgun çıkmış,7 tanesi döllenmiş.eşimden bulunan spermlerde 3.kaliteymiş.bu seferde olmayacak galiba

Mucizecim sayın o kadar kötü değil neden bozdun moralini...
Dua edeceğiz bol bol. İnşaallah Rabbim bu tedavinde meleğini yazmıştır sana. Tedavidesin olumsuzluklardan arın lütfen. 4 gün sonra iki yavrunu alacaksın, kardeşlerini de donduracaklar ve 15 gün sonra da bize müjdeyi vereceksin inşaallah...

Yok canım koymadım daha ama koyacağım inşaallah

canım benım kafana takma kalıtelerını lutfen Rabbım ol desın yeter ki benım 2 transferde 1 kalıteydı ama olmamıstı sen dualarını eksık etme

Hilburum kırılmadım tabi, beni ne kadar çok düşündüğünüzü, dualarınızın benimle olduğunu biliyorum bu beni inanılmaz mutlu ediyor. Sen doğruları yazdın, her sözün için çok teşekkür ederim canım arkadaşım. Sen sakın bırakma bizi

aygaz olsun he

yok artık daha neler :) sabahtan beri burada bir sopa muhabbeti dönüyordu sende istiyorsun herhalde :) 7 tane diyorsun daha ne olsun ??

bizde ağır erkek faktörü olduğu için bölünme sorunu falan oluyo 7 tane döllendi.ama mutlaka kayıp olur bizim embriyolar iyi gelişmiyor.bide 3.kalite bulduk spermi deyince.kötü spermle nasıl gelişcek embriyolar bilmiyorum

bugün sopa günü heralde kızlar

yok artık daha neler :) sabahtan beri burada bir sopa muhabbeti dönüyordu sende istiyorsun herhalde :) 7 tane diyorsun daha ne olsun ??

hay ağzına sağlık mummucuğumm bu iki arkadaşımızda istiyooo hilburrrrr nerdesinnn

bizimkide ağır erkek infertilitesiydi canımmm ama rabbim yeterki ol desin şu umutsuzluğu ortadan kaldırın kızlarr.şubat ayı çok bereketliydi evet ama umutsuzluk yoktu siz hemenn çöküyorsunuz ufak birşeyde .
bak ağır erkek sorununa rağmen 6 tane 1. kalite embryo oluştu neden olmasın seninde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…