Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım 3610 numaralı odadaydım :) ya benim de aklıma geldi kalkıp bakmak ama kalkmaya korktum :)))
saat yedi buçuk gibi ayrıldık hastanden.. şu an ağrım yok çok şükür. senin var mı

yok benimde agrım felan bende 7 30 gibi çıktım karşılaşamadık neyse inşallah hamile kalıpta kontrole geldigimizde artık ya ben karnımın üstüne yatmaya korkuyorum bişey olurmuki diye

ya inan onlar da bir yere kadar bilebiliyorlar. ben şok oldum beş tane deyince. 3'ü döllendi, bir de kaliteli çıktı yani. 5. güne de hepsi ulaştı.
ben de sormuştum, funda hanım sanmam çıkmaz dedi. ama Allah isteyince öyle bir oluyor ki.. hatta funda hanımın yanında başka doktor da vardı, bu şansımı düşürüyor mu benim dedim funda hanıma muayene sırasında, moralim bozulmuştu. funda hanım evet ama tek yumurtayla bile gebe kalan çok hastamız var, herşey gönlünce olsun dedi. yanındaki adını bilmediğim doktor ise sorumu sorunca yüzünü malesef olumsuz der gibi buruşturdu nasıl moralim bozulmuştu. ama o an dedim ki, Allah ne dilerse o olacak.

gerçekten de umduğumdan farklı oldu. ben 2 tane kaliteli transferi hiç beklemiyordum. biri bile ya olmazsa diyrdum kendime. darısı başına canım. Rabbim dilerse neler neler olur :))

funda hn ın yanında ki şu yeni gelen kısa boylu bayan doktormuydu ?

ya inan onlar da bir yere kadar bilebiliyorlar. ben şok oldum beş tane deyince. 3'ü döllendi, bir de kaliteli çıktı yani. 5. güne de hepsi ulaştı.
ben de sormuştum, funda hanım sanmam çıkmaz dedi. ama Allah isteyince öyle bir oluyor ki.. hatta funda hanımın yanında başka doktor da vardı, bu şansımı düşürüyor mu benim dedim funda hanıma muayene sırasında, moralim bozulmuştu. funda hanım evet ama tek yumurtayla bile gebe kalan çok hastamız var, herşey gönlünce olsun dedi. yanındaki adını bilmediğim doktor ise sorumu sorunca yüzünü malesef olumsuz der gibi buruşturdu nasıl moralim bozulmuştu. ama o an dedim ki, Allah ne dilerse o olacak.

gerçekten de umduğumdan farklı oldu. ben 2 tane kaliteli transferi hiç beklemiyordum. biri bile ya olmazsa diyrdum kendime. darısı başına canım. Rabbim dilerse neler neler olur :))
Aminnn umarım mutlu sona ulaşırız hep beraber dediğin gibi doktorlarda bir yere kadar Allah bilir otesiniii dua etmekten baska bişey kalmıyor bizlere

yok benimde agrım felan bende 7 30 gibi çıktım karşılaşamadık neyse inşallah hamile kalıpta kontrole geldigimizde artık ya ben karnımın üstüne yatmaya korkuyorum bişey olurmuki diye

aynen canım ya gece yamuk yumuk uyuyorum:KK1: ama bana hemşire karnınızın üstüne yatmayın demişti dün. ben de ondan yatmıyorum valla.

O bayan doktoru bende gördüm o kursiyer doktormus sanırım Nur hn in yerine gelmiş

yani hem onun için hemde bir doktor işten ayrılmış onun içinmiş ama delirtti o kadın beni konuyu kısaca özetliyim evelki hafta eşimle gitti funda hn ve semra hn ile görüşücez önce funda hn ile görüştük bu da oda da tam konuşurken bir baktık bu ayakta duruyordu ayy oda çok sıcak deyip önümüzde eğilip kazagını çıkarıverdi üzerinden eşim utanıp kafasını çevirdi ben bakakaldım sonra eşim rahatsız olup odadan çıktı ama ben çok sinirlendim ya sen doktorsun ne biçim bir davranış bu böyle arkanda ki duvarın arkasına gir çıkar yada çık git dışarı odadan çıktım eşim o neydi öyle ne biçim iş bu filan dedi ama ben bir an Semra hn a bile söylemeyi düşündüm bazılarına bu durum çok normal gelebilir ama bana çok ters geldi ve çok sinirlendim onun için o bayanı bence dediğin doktor oysa hiç önemseme

Sayıya filan takma kafayı. Rabbim istedikten sonra sayıymış, kaliteymiş, 5. günmüş hepsi birer bahane. Ben kk de 2. gün embriosuyla hemde 2. kalite hamile kalan okudum. Yalnızca Allaha dua et. Güzel düşün güzel olsun. Rabbim tedavinin sonucunda sana sağlıklı ve salih evlatlar nasip etsin. Amin.

yani hem onun için hemde bir doktor işten ayrılmış onun içinmiş ama delirtti o kadın beni konuyu kısaca özetliyim evelki hafta eşimle gitti funda hn ve semra hn ile görüşücez önce funda hn ile görüştük bu da oda da tam konuşurken bir baktık bu ayakta duruyordu ayy oda çok sıcak deyip önümüzde eğilip kazagını çıkarıverdi üzerinden eşim utanıp kafasını çevirdi ben bakakaldım sonra eşim rahatsız olup odadan çıktı ama ben çok sinirlendim ya sen doktorsun ne biçim bir davranış bu böyle arkanda ki duvarın arkasına gir çıkar yada çık git dışarı odadan çıktım eşim o neydi öyle ne biçim iş bu filan dedi ama ben bir an Semra hn a bile söylemeyi düşündüm bazılarına bu durum çok normal gelebilir ama bana çok ters geldi ve çok sinirlendim onun için o bayanı bence dediğin doktor oysa hiç önemseme

ay inanmıyorum harekete bak yaa :KK1: yok artık. o kadın hangisi acaba ya? ben hatırlayamadım görmedim mi acaba??

Canım günaydın. Geçmiş olsun.Önemli birşey yoktur inşallah. Alerji olabilir. Stres de etkileyebiliyor. Sana benim bir akrabamdan bahsetmiştim. Thalasemi hastası kızları için donör kardeş yapacaklardı. Onlar Memorial'da tedaviye başlamışlar. Ayrıntıları öğrenemedim ama haberini alırım mutlaka :KK16:[/QUOTE

SAOL CANIM SENDEN HABER BEKLİYORUM BİZİMKİ YA NİSAN YADA MAYISDA BAŞLAYACAK ALLAH İZİN VERİRSE GENETİK SONUCUNA BAĞLIYIZ.
size birşey anlatayım da gülün :)

bir tanıdığım durup durup beni her gördüğüünde aaaa neden bebek yapmıyorsunuz diye soruyordu bende hep lafı çevirip geçiştiriyordum

en son geçen gün yine sordu bende benim yumurtalar hiç sıcak kanlı değil asosyaller biz düşünüyoruzda o topu topu bir tane olunca pek kolay olmuyor diyiverdim :) sanırım o da bende rahatladık :))
ALLAH İYİLİĞİNİ VERSİN İYİ DEMİŞSİN.
incim benim. bi kere sen bizi hiç böyle rahatsız etmiyorsun. ne zaman bunalırsan yaz lütfen. ben az mı mızmızlanıyorum ya. çok normal. süreç çok zor.

ama sabır.. elimizde olan tek şey bu sabır gerçekten ve Allah sabredenleri müjdeleyendir. sabredenlerle beraber olduğunu söylüyor bize. eminim senin duaların da kabul oldu, sadece vuku bulma zamanını bekliyorsun.

herşeyden önemlisi evliliğin.. lütfen ona zarar verecek şeylerden uzak durmaya çalış.. çok şükür ki bir eşin var, mutlusun, bak tatile gittin geldin, elin ayağın tutuyor. benim dün gece kalçam iğneden çok ağrıdı. ayak bileklerime kadar vurdu ağrısı. gece üçte netten araştırıyorum telefonla, Allah korusun iğneden sakat kalma hikayeleri geliyor aklıma. paranoyak oldum ya :) sonra dedim ki, sağlığım herşeyden önce geliyor gerçekten. hamile olsam ama başıma böyle birşey gelse ne yaparım.. hep beterin beteri var. halimize hep şükretmek ne kadar önemli..

benim bir arkadaşım hamile olduğunu öğrendiği gün eşi boşanmak istediğini söyledi ve aylık bebeğiyle bir başına şimdi.. neler neler var.. hamileyken aldatılanlar, dayak yiyenler.. benim annemin arkadaşı hamileyken dayak yiyip düşük yapmış biri. bir daha çocuğu da olmamış. böyle şeylere bakınca Allah'a verdiği onca nimet için şükür diyorum. varsın bizim derdimiz de bu olsun, napalım. evlat acısı yaşamaktansa, sahip olup kaybedenlere bakınca..

evet, zor biliyorum. arada gelirler. özellikle tedaviye başlamadan ve başladıktan sonraki birkaç gün ben hep ağlıyordum akşamları.. ama şimdi sığındım Allah'a. O isterse verir, istemezse bile kuluna merhamet eder lütfeder, bahşeder.. tüm varlığın sahibi O.. spermin de, yumurtanın da, şu an içimde olan embriyolarımın da.. O can üfledikten sonra..

sen de bol bol dua et canım. ben seni çok sevdim, üzme canını, üzülüyorum :))

Kızlar hakkınızı helal edin. Siz de olmasanız... Allah hepinizden razı olsun... Hepinizin evlerini bebek sesleriyle şenlendirsin inşaallah...

KIZLAR SİZE NE DESEM BOŞ BİLİYORUM AMA HERKESİN BİR DERDİ VAR İŞTE,ÇOK HÜZÜNLENDİRDİNİZ BENİ.GİZLİ GİZLİ AĞLATTINIZ ŞİRKETTE.BU KADAR YOĞUNLUĞUN ARASINDA DERDİMİ DÜŞÜNMEYE BİLE VAKTİM YOKTU YADA HİÇ YALNIZ KALAMADIĞIM İÇİN AĞLAYAMIYORDUM BENDE EŞİMDEN BAŞKA HİÇ KİMSEYLE TAM OLARAK BİR ŞEY PAYLAŞAMAM.BİLİYORUM ÇOK ZOR BİR SÜREÇTESİNİZ AMA RABBİM OL DEYİNCE OLUR.BENİM DAYIM ANNEMDEN BÜYÜK ÇOCUKLARI OLMUYORDU 10 YIL ÖNCESİNE KADAR TÜP BEBEK FALAN DA BÖYLE GELİŞMİŞ DEĞİLDİ.HER DEFASINDA ANNEME SİZ DOĞURUN BİZ BÜYÜTELİM DER BİR TANE ÇOCUK YAPMALARINI İSTERLERMİŞ.ANNEMDE HEP REDDEDERMİŞ SONRA ANNEM KARDEŞİME HAMİLE KALDI DAYIM YİNE ANNEMDEN AYNI TEKLİFTE BULUNMUŞ AMA NE OLMUŞ O AY EŞİDE HAMİLEYMİŞ.DAYIMIN ŞİMDİ GÜZELLER GÜZELİ 2 KIZI VAR DİĞERİ 1 YAŞINDAYKEN BİR TANEDE DAHA KIZLARI OLDU.RABBİM OL DERSE OLUR.HEP KENDİMİZDEN AŞAĞIDAKİLERE DAHA KÖTÜ DURUMDA OLANLARA BAKMAK LAZIM.ŞÜKRETMEK LAZIM.

BENDE KENDİ DERDİME ÇOK ÜZÜLÜYORUM.İÇİM YANIYOR EVLAT ACISI İÇİMİ YAKIP KAVURUYOR.HER YEERİMDE BİRŞEYLER ÇIKIYOR.HAYATTAN HİÇ ZEVK ALMIYORUM.EŞİM YAŞLANDI.BÜTÜN SAÇLARI BEYAZLADI.YIKILDIK.YAŞLADIK.MEZARA KONMADAN ÖLDÜK.ŞU ANDA EŞİM BAŞKA BİR ŞEHİRDE BEN ANNEMLERİN YANINDAYIM MADDİ SIKINTILARIMIZ OLDUĞU İÇİN.DAĞILDIK.HİÇBİRŞEY EŞİMİN EVİMİN YERİNİ TUTMUYOR FAKAT SABRETMEK ZORUNDAYIM.BENDE ÇOCUĞUMLA EŞİMLE KENDİ EVİMDE OLMAK İSTİYORUM.BİLİYORUM ANNEM ÇOK İYİ BAKIYOR AMA YA BEN YOKKEN BİRŞEY OLURSA KORKUSU...HER SABAH EVDEN ÇIKARKEN ONU RABBİME EMANET EDİŞLERİM...UMUTLUYUM AKSİNİ DÜŞÜNDÜKÇE HEMEN ÖLMEK İSTİYORUM.YARADANIMA DUA EDİYORUM.RABBİM BANA BAĞIŞLA DİYE.
FAKAT ANNEM DÜN BİRŞEY ANLATTI RABBİME ŞÜKÜRLER OLUN DEDİM.BİZİM BİR KOMŞUMUZ VARDI KIZI EVLENDİ KÜÇÜK BİR TANE OĞLU VAR KAYINVALİDESİ HİÇ RAHAT VERMEDİ ENSONUNDA BOŞANDILAR.AMA İKİSİDE BİRBİRİNİ İSTİYORMUŞ.BUNLAR ŞİMDİ TEKRAR BARIŞMIŞLAR.ÇALIŞIYORLARMIŞ MUTLU MESUT KREDİ ÇEKİP EV ALMIŞLAR 1 AY SONRA KIZIN BEYNİNDE TÜMÖR OLDUĞUNU ÖĞRENMİŞLER.DOKTOR HAMİLE KALIRSAN BELKİ DOĞUMDAKİ KÖTÜ KANINLA BU TÜMÖRÜ ATABİLİRSİN DEMİŞ.ŞİMDİ ANNESİ ANNEME ANLATIYORMUŞDA HER HAFTA İZMİRE GİDİP GELİYORLAR ARKADA KALAN ÇOCUĞAMI YANAYIM DAHA ANNESİ BABASI YENİ BİRLEŞMİŞTİ YOKSA KENDİ KIZIMAMI YANAYIM YOKSA DOĞACAK ÇOCUĞAMI YANAYIM DİYORMUŞ.EVET BİZİM DERTLERİMİZDE ÇOK BÜYÜK AMA RABBİM DAHA KÖTÜLERİNİ VERMESİN.

BU ARADA BENDE DOKTARA GİTTİM KUDEŞEN OLMUŞUM KAN VERMEKTEN,BALIKTAN VE STRESTEN OLABİLEN BİRŞEYMİŞ İLAÇ VERDİ DOKTOR.TÜPBEBEĞE ETKİSİ OLMAZ 1 HAFTAYA KADAR GECER DEDİ.BUNADA ŞÜKÜR.

YARADANDAN GELEN HERŞEYE RAZIYIZ.RABBİM ÇEKEBİLECEĞİMİZ DERTLERİ VERSİN.HEPİNİZİN EVLERİ SAĞLIKLI BEBEK GÜLÜŞLERİYLE DOLSUN İNŞ...:KK16::KK16::KK16:

ya ben çokk hapşurdum ve azcık lekem oldu sorun olurmu bide su progestan ignesi için yarım saat kadar yürüdüm bişey olmaz dimi :KK43:

ya ben çokk hapşurdum ve azcık lekem oldu sorun olurmu bide su progestan ignesi için yarım saat kadar yürüdüm bişey olmaz dimi :KK43:

aaaaaaaaa ben yattım valla yan bole inşallah bişey olmaz bana bişey demediler valla

hapşırmayı ben de taktım kafaya. ne zamandır hapşırmam bugün hapşıracağım tuttu yaa :KK1: memorialı aradım hemşireye sordum. birşey olmaz dedi. gönlünü ferah tut canım. etkilemez dedi. sadece kendinizi çok zorlamayın dedi.. yok yok yan yatabilirsin, duş alabilir, namaz kılabilirsin dedi bana. sadece yüzüstü göbeğinin üzerine yatma demişti onu da dün için dedi sanırım. ben yine de dikkat ediyorum. mumya gibi uyudum:KK1: ama sabaha karşı dağıtmışım kendimi:KK17:

canım yürü tabi hatta çok yatmak iyi değilmiş. rahme kan gitmesi açısından.

Son düzenleme:
ya kızlar bana kızacaksınız diye korkuyorum:18: ama napim elimde değil, aklıma habire soru geliyor.:18:
transferden sonra kanama olabilir dediler, yerleşme kanaması da olabilirmiş hatta.
ama bende hiç lekelenme yok, sıfır yani..:KK17:

illa lekelenme olması mı lazım? olmaması tutmadığı anlamına gelir mi?

offf.. sorular sorular gidin başımdan:KK47:

aayyy cnm yaaa valla bitmiyo sorular bende önceki tedavilerde çok düşünüyodum ha bire sorular oluşuyodu kafamda ve bu kanama olayı benide düşündürüyodu 2 negatiftede lekelenme olmamıştı zaten ama olmadan pozitif alanda çok takılmamaya çalış cnm:KK49:

tüp koydurdun ne demek yaa :KK1: bir tane suratına yumruk[QU koycan o olacak:KK1:

ayyy en sinir oldugum şey bu zaten tüp ne yaaa:KK47: bide dalga geçiyolarya mutfak tüpümü diyeee seviyesizler yaa ne diye tüp demişlerki bunun adına bizi bunlarla muhattap ediyolar:KK47::KK47:

hayırlı olsun tedavin cnm sayıya takılma inş rabbim ol demiştir zamanı gelmiştir:emir_bebek::emir_bebek:

ANNE VE EVLAT ! ( YORUM SİZE AİT )

Komşumla balkonlarımız yan yana, ikimiz de önümüzde oturan iki kişiye yemek yediriyoruz.
Ben, "Hadi canım aç ağzını, bak yemek yersen büyüyeceksin, kocaman olacaksın" diyerek, döke saça, bin bir çaba ile yemek yedirmeye çalışıyorum.

... Komşum ise, "Aç ağzını, çabuk ye, yere dökme, elini sürme, üstüne dökme..." diye bağırarak, sinirlenerek, tahammülsüz yemek yedirmeye çalışıyor.

... Benim elimdeki kaşığın ucundaki iki yaşındaki kızım, onun elindeki kaşığının ucundaki alzheimerlı annesi.

Aramızdaki fark ise; ben Anneyim, o evlat..

evet çok dogru şu zamanda hayırsız evlat çok fazla o anne onu büyütmüş bu zamana getirmiş ama evladından çocuk gibi azar yiyor ve hasta birisi rabbim hidayet versinnnn:KK47:

sen nerelisin canım :)) sevindim ben trakyalı değilim ama 26 yıldır burdayız :)) canım eşim garip hemde çok ama takıntım ona değil genel herşeye takılmış durumdayım tozlanan dolaba mutfağa arkadaşa eşe işe ne varsa herşeye takılmış durumdayım yakında neden gözümün üstünde kaşım var ki demezsem iyidir :KK1:

Canım İstanbul'da yaşıyorum ama Edirne civarında doğdum. Ailem hala orda. Çok severim memleketimi.. :KK16:

Geldiler yine bana :KK14::KK14::KK14:
Düşünmeyeyim diyorum diyorum olmuyor ya :KK14::KK14::KK14:

Of mikrom tedaviyi düşünmek istemiyorum hele olumsuz olacağını düşünmek hiç istemiyorum :KK5:
Dentur'u da görünce böyle beynimdekiler açığa çıktı sanki :KK14::KK14:
Ya doktor biraz daha bekleyeceksin derse, ya da başlarsak ve olumsuz olursa, eşim doğal deneyelim derse vs. vs. :KK14::KK14::KK14:
Kendimi toparlayamıyorum bir türlü :KK14:

Ne zor bir imtihanmış canım o kadar acıyor ki ama kimseye belli etmiyorum edemiyorum bu daha da kavuruyor içimi :KK14:
Kızlar kusura bakmayın bir anda geliyorlar böyle :KK14:

İncim biraz canın sıkılmış bugün. İnan ki çok normal. Tedavi yaklaştı. İzmir'e gideceksin. İster istemez kafanda sorular var. Bir de hep güçlü görünmeye çalışıyorsun. Eşine bile belli etmek istemiyorsun. Bu duyguyu çok iyi biliyorum. Ben de işyerinde de evde de güçlü görünmeye çalışıyorum. Kimsenin üzülmesini istemiyorum. Ama abuk subuk yerlerde patlıyor :KK1: Sen de kendini sakın sıkma. Ağlamak istiyorsan ağla. Rahatla. Güçlü olmak zorunda değilsin. Hepimiz insanız. Kötü anlarımız olacak.

Tedavi için hissettiklerini de çok çok iyi anlıyorum. Ya çok yumurta olmazsa, ya sağlıklı bulunamazsa, ya yine elimiz boş dönersek, tutmazsa vs vs ... Hepsini ben de düşünüyorum. Ben kendimi şu şekilde rahatlatmaya çalışacağım. Sanırım çok fazla duygusal bakmadan olaya, daha mekanik düşünmeye çalışacağım. Yani şu an bu tedavideyim. Olmsaını çok istiyorum. Fakat elimden gelen birşey yok. Ama olmazsa da yeniden deneyeceğim. Sadece süreç birkaç ay uzayacak gibi.. Bu bebek olana kadar ben asla pes etmeyeceğim tarzı içimi rahatlatan olumlayıcı cümleler... Ne bileyim belki bu işe yarar diye düşünüyorum. Başarabilir miyim o tartışılır. :KK1:

Haa bir de gerçekten hiçbirşeyi değiştiremiyorsun. En kötüsünden korkarken en kötüsü başına geldiğinde bile donup kalıyorsun. Ve ağlayıp zırlayıp ; kendini parçalayıp tekrar yola devam ediyorsun. Çünkü başka seçeneceğin yok. Belki de hayata bir maraton gibi bakmak gerek. Bir koşudasın ve bazı metrelerde ayağın katılıp düşüyorsun. Önemli olan tekrar ayağa kalkıp hedef ne ise oraya doğru koşmaya devam etmek..

kızlarrr sizi okadarrr iyi anlıyorumm ki sakın yanlış anlamayın benii.10 yıllık evlilik.8 tüp bebek.3 düşük.bunlar kolaymıydı kesinlikle değildi.her seferinde bu son diyordum ama onun kokusunu rüyalrımda içime çektikçe dayanamayıp eşimi yine ikna ediyordum hemde kavga gürültü.o artık gitmek istemiyordu.daha yolun başındasınız inş.. fazla armazsınız.erkekler zaten daha güçsüz oluyo sizde böyle yapmayın evladınızı kucağınıza alana kadar ne kadar yorulsanızda kimseye belli etmeyinn.ben hep arkadaş çevremin derdini dinler pozisyondaydım en samimi arkadaşım bile beni bu konuda anlamazdı.evlatlık alın derdi.lütfen toparlanın kucağınız yüreğinizi kocaman açınnn er yada geç gelecek onlar kendinizi sıkar yüreğinizi kasarsanız o bebeler nereye yerleşecekkk.lütfennnn

Mikrom büyük yürekli küçük dev kadın :KK16: Senin mücadelen bizlere örnek olmalı. Birşeyi gerçekten de çok istediğinde bence de önünde hiçbir engel duramaz. Amacına ulaşana kadar çabalarsın. Allah'a çok şükür maddi manevi imkanlarımız var. Ben hep diyorum yumurta ve sperm olduğu sürece yola devam :KK1:

Senin yaşadıklarının yanında çoğumuzunki devede kulak kalır. Bunun için de kızıyorum kendime. Ne çektin ki ne gördün ki diyorum. Çok büyük bir tehlike atlattım, şükrediyorum erken fark edildi diye. Kendimi toparlamam lazım toparlayacağım da inşaallah ama hepiniz bilirsiniz arada geliyorlar. Neredeyse bir senedir kendimi o kadar saldım ki ne iş yapasım geliyor ne kendime bakasım ne gezesim dışarı çıkasım... Sürekli uyumak istiyorum zaman geçsin diye. Evliliğime zarar vermek istemiyorum. Buna bir son vermem lazım en kısa zamanda.

İnciiim herkesin çektiği kendine ağır gelir. Ne çektim deme... Neyse boşver şimdi geçmişte çektiklerimizi :KK45: İnşallah bu bahar , bu yaz herşey çok güzel olacak... :KK16:

hapşırmayı ben de taktım kafaya. ne zamandır hapşırmam bugün hapşıracağım tuttu yaa :KK1: memorialı aradım hemşireye sordum. birşey olmaz dedi. gönlünü ferah tut canım. etkilemez dedi. sadece kendinizi çok zorlamayın dedi.. yok yok yan yatabilirsin, duş alabilir, namaz kılabilirsin dedi bana. sadece yüzüstü göbeğinin üzerine yatma demişti onu da dün için dedi sanırım. ben yine de dikkat ediyorum. mumya gibi uyudum:KK1: ama sabaha karşı dağıtmışım kendimi:KK17:

canım yürü tabi hatta çok yatmak iyi değilmiş. rahme kan gitmesi açısından.

iyi yi korktum bian için zaten hep konuşuyorum annecim tutun bana sakın bırakma beni diye ama bakalım bide artık yarın yolculuk yapacam korkuyorum inşallah bişey olmaz

ya kızlar bana kızacaksınız diye korkuyorum:18: ama napim elimde değil, aklıma habire soru geliyor.:18:
transferden sonra kanama olabilir dediler, yerleşme kanaması da olabilirmiş hatta.
ama bende hiç lekelenme yok, sıfır yani..:KK17:

illa lekelenme olması mı lazım? olmaması tutmadığı anlamına gelir mi?

offf.. sorular sorular gidin başımdan:KK47:

kabakçiçeği daha dün transferin oldu bismillah olsa bile o son günlere doğru oluyo bi kere hemde bunlar çok sinsi bana hiç belirti yaşatmadılar o hiç belli olmuyo canım .sen olumlu dünüşmeye çalış onlar seni hiç bırakmıycak annesi...

Canım yapma böyle kendine zarar. Tedaviye böyle başlayamazsın, şen şakrak başlamamız lazım, bebeğimizin geleceğini düşünmemiz lazım.

inşallah incim inşallah

Gel kuzum gel :KK1:

bananeee kabul etm,iyorum ben görmedim çünküüü bu gece de benim için lütfennn...

maşallah canım hayırlı olsun seni hiç bırakmazlar inş...

inşş... canımmm

zaten vermiyorum canımm kızgın olduğumu duydukları için şuan yanıma gelen yok zatenn gelenede müsait değil dedirtiyorumm üzgünümm ama bie müddet böyle

denturrrr sana ne diyimm kuzum artık bende bugün seni arıyacaktımm dün akşam konuştuk inciylee lütfen böyle tedaviyemi başlanır.kendine gel toparlan yoksa hocana bir telefon açıyımmı:KK1:bende bir sıralar çok başağrısı çekerdim.nette okumuştukk ayaklarına dayanabildiğin kadar sıcak su bir kaba koyup ayaklarınıda içine koy su su soğudukça eşin yenilesin bana çok iyi gelmişti.havalarda etkileyebilir.neden bu kadar stres oluyorsun çık gez alışveriş kadınlara gerçekten herzzaman iyi gelirr..eşim bana derki kime olduğu önemli değil yeterki alışveriş yapsın hemen mutlu oluverir.gerçektende öyleee:)))

mikrocum allah razı olsun düşünmüşsünüz beni günlerdir geçmiyor ağrım gözlerim atıyor sürekli bende sıcak su torbası koyuyorum ayaklarıma ama bu dediğinide yapıcam

bende öpüyorum seni tatlımmm .dün gece yatarken aklıma geldi,sende yokmu face baya kişiyi ekledik ama sen yoksun kuzumm

yok canım başlamadı bol bol uyuyorum sadece .bahsedermiyim canım hiç anlatmıyorum kimseye ama nerden duyuldu anlamadımmm

canım bence çok güzel bir sayı...her anını doya doya yaşa bence oldu bittiye gelmesinnn

canımmm inş.. mühim bişey değildir.geçmiş olsunnn

canım benimde en çok acıyan iğne hastanede hemşirenin yaptığı iğneydi ve mosmor olmuştu belkide aynı kişiye denk geldikk :KK43:((

Of mikrom tedaviyi düşünmek istemiyorum hele olumsuz olacağını düşünmek hiç istemiyorum :KK5:
Dentur'u da görünce böyle beynimdekiler açığa çıktı sanki :KK14::KK14:
Ya doktor biraz daha bekleyeceksin derse, ya da başlarsak ve olumsuz olursa, eşim doğal deneyelim derse vs. vs. :KK14::KK14::KK14:
Kendimi toparlayamıyorum bir türlü :KK14:

Mikrom ne desen haklısın. Şimdi böyleyim ama tedaviye başlayınca bu halimden eser kalmayacak biliyorum. Hepsi başlayana kadar.
Hakkınızı helal edin üzdüm sizi de :KK5:

incimmmm çok özür dilerimmmmmm ne olur benim halimi salla gitsin seni üzmek hiç istemem ama ben tedaviden değilde ağrılardan böyleyim merak etme sen bak önümüzdeki yol uzun ama bizde çok güçlüyüz unuttun mu bizi ne 1. denemeler ne 2. denemeler yıkar üzer bizi sadece bu umudu kaybetmek üzer dimi daha önümüzde zaman var bu 1-2 gün içinde bütün olumsuzları düşün üzül ağla sıkıntı yap ama 10 marttan sonra yeni bir tarih yeni bir başlangıç başlıyor bizim için bebeklerimiz sağlıkla ve hayırla gelsinde mart olsun haziran olsun eylül olsun farketmez biz bekleriz bizim sığındığımız rabbimiz var sen merak etme bu yolda beraberiz durmak yok yola devam :))

X