Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım 3610 numaralı odadaydım :) ya benim de aklıma geldi kalkıp bakmak ama kalkmaya korktum :)))
saat yedi buçuk gibi ayrıldık hastanden.. şu an ağrım yok çok şükür. senin var mı

yok benimde agrım felan bende 7 30 gibi çıktım karşılaşamadık neyse inşallah hamile kalıpta kontrole geldigimizde artık ya ben karnımın üstüne yatmaya korkuyorum bişey olurmuki diye

yok benimde agrım felan bende 7 30 gibi çıktım karşılaşamadık neyse inşallah hamile kalıpta kontrole geldigimizde artık ya ben karnımın üstüne yatmaya korkuyorum bişey olurmuki diye

aynen canım ya gece yamuk yumuk uyuyorum ama bana hemşire karnınızın üstüne yatmayın demişti dün. ben de ondan yatmıyorum valla.

Sayıya filan takma kafayı. Rabbim istedikten sonra sayıymış, kaliteymiş, 5. günmüş hepsi birer bahane. Ben kk de 2. gün embriosuyla hemde 2. kalite hamile kalan okudum. Yalnızca Allaha dua et. Güzel düşün güzel olsun. Rabbim tedavinin sonucunda sana sağlıklı ve salih evlatlar nasip etsin. Amin.

ya ben çokk hapşurdum ve azcık lekem oldu sorun olurmu bide su progestan ignesi için yarım saat kadar yürüdüm bişey olmaz dimi

ya ben çokk hapşurdum ve azcık lekem oldu sorun olurmu bide su progestan ignesi için yarım saat kadar yürüdüm bişey olmaz dimi

aaaaaaaaa ben yattım valla yan bole inşallah bişey olmaz bana bişey demediler valla

hapşırmayı ben de taktım kafaya. ne zamandır hapşırmam bugün hapşıracağım tuttu yaa memorialı aradım hemşireye sordum. birşey olmaz dedi. gönlünü ferah tut canım. etkilemez dedi. sadece kendinizi çok zorlamayın dedi.. yok yok yan yatabilirsin, duş alabilir, namaz kılabilirsin dedi bana. sadece yüzüstü göbeğinin üzerine yatma demişti onu da dün için dedi sanırım. ben yine de dikkat ediyorum. mumya gibi uyudum ama sabaha karşı dağıtmışım kendimi

canım yürü tabi hatta çok yatmak iyi değilmiş. rahme kan gitmesi açısından.

Son düzenleme:

aayyy cnm yaaa valla bitmiyo sorular bende önceki tedavilerde çok düşünüyodum ha bire sorular oluşuyodu kafamda ve bu kanama olayı benide düşündürüyodu 2 negatiftede lekelenme olmamıştı zaten ama olmadan pozitif alanda çok takılmamaya çalış cnm

tüp koydurdun ne demek yaa bir tane suratına yumruk[QU koycan o olacak

ayyy en sinir oldugum şey bu zaten tüp ne yaaa bide dalga geçiyolarya mutfak tüpümü diyeee seviyesizler yaa ne diye tüp demişlerki bunun adına bizi bunlarla muhattap ediyolar

Canım İstanbul'da yaşıyorum ama Edirne civarında doğdum. Ailem hala orda. Çok severim memleketimi..

Geldiler yine bana
Düşünmeyeyim diyorum diyorum olmuyor ya

Ne zor bir imtihanmış canım o kadar acıyor ki ama kimseye belli etmiyorum edemiyorum bu daha da kavuruyor içimi
Kızlar kusura bakmayın bir anda geliyorlar böyle

İncim biraz canın sıkılmış bugün. İnan ki çok normal. Tedavi yaklaştı. İzmir'e gideceksin. İster istemez kafanda sorular var. Bir de hep güçlü görünmeye çalışıyorsun. Eşine bile belli etmek istemiyorsun. Bu duyguyu çok iyi biliyorum. Ben de işyerinde de evde de güçlü görünmeye çalışıyorum. Kimsenin üzülmesini istemiyorum. Ama abuk subuk yerlerde patlıyor Sen de kendini sakın sıkma. Ağlamak istiyorsan ağla. Rahatla. Güçlü olmak zorunda değilsin. Hepimiz insanız. Kötü anlarımız olacak.

Tedavi için hissettiklerini de çok çok iyi anlıyorum. Ya çok yumurta olmazsa, ya sağlıklı bulunamazsa, ya yine elimiz boş dönersek, tutmazsa vs vs ... Hepsini ben de düşünüyorum. Ben kendimi şu şekilde rahatlatmaya çalışacağım. Sanırım çok fazla duygusal bakmadan olaya, daha mekanik düşünmeye çalışacağım. Yani şu an bu tedavideyim. Olmsaını çok istiyorum. Fakat elimden gelen birşey yok. Ama olmazsa da yeniden deneyeceğim. Sadece süreç birkaç ay uzayacak gibi.. Bu bebek olana kadar ben asla pes etmeyeceğim tarzı içimi rahatlatan olumlayıcı cümleler... Ne bileyim belki bu işe yarar diye düşünüyorum. Başarabilir miyim o tartışılır.

Haa bir de gerçekten hiçbirşeyi değiştiremiyorsun. En kötüsünden korkarken en kötüsü başına geldiğinde bile donup kalıyorsun. Ve ağlayıp zırlayıp ; kendini parçalayıp tekrar yola devam ediyorsun. Çünkü başka seçeneceğin yok. Belki de hayata bir maraton gibi bakmak gerek. Bir koşudasın ve bazı metrelerde ayağın katılıp düşüyorsun. Önemli olan tekrar ayağa kalkıp hedef ne ise oraya doğru koşmaya devam etmek..

Mikrom büyük yürekli küçük dev kadın Senin mücadelen bizlere örnek olmalı. Birşeyi gerçekten de çok istediğinde bence de önünde hiçbir engel duramaz. Amacına ulaşana kadar çabalarsın. Allah'a çok şükür maddi manevi imkanlarımız var. Ben hep diyorum yumurta ve sperm olduğu sürece yola devam

İnciiim herkesin çektiği kendine ağır gelir. Ne çektim deme... Neyse boşver şimdi geçmişte çektiklerimizi İnşallah bu bahar , bu yaz herşey çok güzel olacak...

iyi yi korktum bian için zaten hep konuşuyorum annecim tutun bana sakın bırakma beni diye ama bakalım bide artık yarın yolculuk yapacam korkuyorum inşallah bişey olmaz

kabakçiçeği daha dün transferin oldu bismillah olsa bile o son günlere doğru oluyo bi kere hemde bunlar çok sinsi bana hiç belirti yaşatmadılar o hiç belli olmuyo canım .sen olumlu dünüşmeye çalış onlar seni hiç bırakmıycak annesi...

Canım yapma böyle kendine zarar. Tedaviye böyle başlayamazsın, şen şakrak başlamamız lazım, bebeğimizin geleceğini düşünmemiz lazım.

inşallah incim inşallah

Gel kuzum gel

Mikrom ne desen haklısın. Şimdi böyleyim ama tedaviye başlayınca bu halimden eser kalmayacak biliyorum. Hepsi başlayana kadar.
Hakkınızı helal edin üzdüm sizi de

incimmmm çok özür dilerimmmmmm ne olur benim halimi salla gitsin seni üzmek hiç istemem ama ben tedaviden değilde ağrılardan böyleyim merak etme sen bak önümüzdeki yol uzun ama bizde çok güçlüyüz unuttun mu bizi ne 1. denemeler ne 2. denemeler yıkar üzer bizi sadece bu umudu kaybetmek üzer dimi daha önümüzde zaman var bu 1-2 gün içinde bütün olumsuzları düşün üzül ağla sıkıntı yap ama 10 marttan sonra yeni bir tarih yeni bir başlangıç başlıyor bizim için bebeklerimiz sağlıkla ve hayırla gelsinde mart olsun haziran olsun eylül olsun farketmez biz bekleriz bizim sığındığımız rabbimiz var sen merak etme bu yolda beraberiz durmak yok yola devam :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…