Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

hilbur olsa şimdi hepimizi sopadan geçirirdi :) Kulakları çınlasın :)

şimdi yazılanların sonuna gelmek için sabırsızlanıyprsum valla...sopa az gelir size.... tedavi üstü şu isyanınıza bi bakın vallahi allahın gücüne gidecek..çok şükür o umuda o tedaviye gidicek gücünüz ve sağlığınız var ya onlarda olmayanlar ne yapsın....

hele sen inci...dünya senin elinin altında.kültürün hayatın evliliğin belkide birçoğumuzda yok...eksik mi var hayatında o da bebekmi....sen önce tam bi hayatın olduğuna ikna olana kadar, o bebeği gönül rahatlığıyla kucağına alıp izmirden evine dönmeden bebeğin hayalini unut bence...bu sefer olucak inci geçicek inci diye konuşmuycam..lohusalık dobralığı de buna...üzmek istemiyorum ama herkes kendi kaderini yaşar..rabbim önce onlara nasip etmiş diye ne senin gönlünün gühanı var ne eşinin...

sakin olmalısın..bi bebeğin tadına var hele gidip...eşinle beraber bi bebekler neler yaşadığınıza bak hayaller kur...sen gerçekten belki aramızdaki en şanslı olansın..ya hastalığının etkilediği bi bebeğin olaydı..rabbime şükür ki bebeğin sağlıkla dünyaya gelicek....

kızmadın değilmi...niyetim kötü değil..ama iyi bilirimki insan düşünce onu ayağa olcak etceklerden çok böyle net cümleler kaldırır.......

Geldiler yine bana
Düşünmeyeyim diyorum diyorum olmuyor ya

Ne zor bir imtihanmış canım o kadar acıyor ki ama kimseye belli etmiyorum edemiyorum bu daha da kavuruyor içimi
Kızlar kusura bakmayın bir anda geliyorlar böyle

incimmmm meleğimmm o kadar tanıdık geliyorki tüm yazdıkların hissettiklerin eminim hepimiz yaşadık bunları kimimizin daha acı
bende senin gibi eşim üzülmesin diye konuşmazdım içime atardım hep yalnız kalıp ağlamak isterdim taki eşim eşim hayırdır neyin var diyene kadar anlardı ben anlatmak istemesemde direnemeyip kendimi gözyaşları içinde bulurdum kollarında azmı ağladım hep destek oldu anlattı moral verdi diceğim o ki bizi en iyi eşimiz anlar çünkü beraber aynı şey için mücadele veriyoruz aynı şeyi istiyoruz belkide eşinde senin gibi düşünüyordur sen üzülme diye sana bişey demiyordur senin anlatmanı bekliyordur konuş eşinle incim bak nasıl rahatlıcaksın salma sakın kendini içine birşey atma beni ne annem anlardı nede kardeşlerim onlara çok basit gelirdi olur der geçerlerdi çok şükür mevlam nasip etti olduda ama yaşananlar söylenenler hep aynı seninde olucak incim ben buna canı gönlülden inanıyorum rabbim seninde kollarını doldurup evini şenlendiricek az kaldı hadi şimdi silkelen ve bebişlerine hazırlık yapmaya başla herşey yaratandan gerisi boş bak hava çok güzel misss gibi at kendini dışarıya ısıt içini güneşin sıcaklığıyla belkide birdahaki bahara fırsat bulamazsın

bana da kendini bilmez bir komşum niye yapmıyosunuz bakıcıya para gidecek diye korkuyo musunuz demişti...ya sabır çek iyi geliyor ..

En çok da densiz densiz konuşanlar sinir ediyor insanı,, bana da evlatlık al diyen olmuştu, sırf bu söze 3 gün ağladım.

Ben inanıyorum ki, bu yaşadıklarımızın mükafatını alınca, arkamıza dönüp bakınca hiçbirini hatırlamayacağız, sen okuduğum kadarıyla güçlü bir insansın. emin ol geçecek.
iş yerinde bir arkaşımın eşi beyin kanaması geçirdi, aniden. kızın dünyası alt üst oldu, yoğun bakımda ve iki çocuğu var.
çocuklarıma ne diyeceğim diye ağlıyor (
Allah eşlerimizi başımızdan eksik etmesin.

tüp koydurdun ne demek yaa bir tane suratına yumruk koycan o olacak

Kabakçiçeği, soruların çok şeker yaa:)) sabahtan beri sorularına gülüyorum.
sakin ol lütfen..
herkeste belirtiler aynı olmaz, hatta hiç belirti de olmayabilir.
benim ilk denemem pozitifti.
ne kanama, ne kasık ağrısı, hiçbir şey hissetmedim.belirti arama tamam mı?

sorduktan sonra ben de kendime gülüyorum. her aklıma gelen soruda bu son bunu da sorayım daha sormam diyorum ama hoop yenisi geliyorr

ama içimi rahatlattınnnn... çook sağol. tamam söz belirtilere takılmak yok

Ay koptum valla nasil soru öyle ne densizlerrr var allahım yarabbimmmm

ANNE VE EVLAT ! ( YORUM SİZE AİT )

Komşumla balkonlarımız yan yana, ikimiz de önümüzde oturan iki kişiye yemek yediriyoruz.
Ben, "Hadi canım aç ağzını, bak yemek yersen büyüyeceksin, kocaman olacaksın" diyerek, döke saça, bin bir çaba ile yemek yedirmeye çalışıyorum.

... Komşum ise, "Aç ağzını, çabuk ye, yere dökme, elini sürme, üstüne dökme..." diye bağırarak, sinirlenerek, tahammülsüz yemek yedirmeye çalışıyor.

... Benim elimdeki kaşığın ucundaki iki yaşındaki kızım, onun elindeki kaşığının ucundaki alzheimerlı annesi.

Aramızdaki fark ise; ben Anneyim, o evlat..

julıaa cnım hayırlı olsun bundan sonra olumsuzluk yok daime güzel ve pozitif şeylere yer ver hayatında
inşallah sonunda kavuşursun miniğine

Merhaba canım bebislerinleee mutluluklar sana bugun merkezde seni sordum bı hemşireye bir arkadasım vardı ikizleri diye söyleyince gözleri dolarcasinaaa ayy çıktılar onlar dedi yani onların böyle bizleri benimsemesine bayıldım hepsi de cok tatlılar hep burda anlatılanlar gibiydiler sanki daha onceden tanııyormuşum gibi ilgili ve anlayislilar en azından suan icin öyle gözlemledim neyse canım seni ve bebislerini öptüm

her zaman derim Rabbim beni ne anama ne babama ne eşime nede çoluğuma çocuğuma hiç kimseye muhtaç etmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…