Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Evet ben de öyle dua ediyorum

Teşekkür ederim :) Özellikle senin için koydum :) Göremedim demiştin ya :)

Kış kış de o kötü düşüncelere.

Hangi foto hani nerde neler kaciriyorum ne oluyooo

makrolass çok iyiymişşş okuyorum canımmm annemm bitaraftan kayınvalidem bitaraftan okuyolar .kendimde okuyorum rabbime emanet artıkk.

olmadı canımm daha sen başlamadan kötü düşünceler almış sende yerini onları bi sil kafandan lütfennn.bu sefer olucak bu sefer farklı diye başla ben hep öyle demiştimm inşş.sizinde öyle olsunnn

Evet ben de öyle dua ediyorum

Teşekkür ederim :) Özellikle senin için koydum :) Göremedim demiştin ya :)

çookk iyi yaptınn canımmm tşk .ederim ozaman oralarda bile aklına geldikk yanii :)))

Merhaba arkadaşlar. Görümcemler bizde oldukları için pek fazla giremiyorum. Aklım hep sizlerde.

Mucize tebrik ederim opun olmuş. yumurta sayın çok güzel. inşeAllah hepsi döllenir.

Çakır senin opun da yakın sanırım. Rabbim var olan yumurtalarına bereket versin.

Kabakçiçeği ve Uğurböceği transferiniz hayırlı olsun. Bebişleriniz sağlıklı bir şekilde doğulana kadar sizi hiç brakmasınlar. amin.

Hep aklımdasınız kuzum
Diyordum hep acaba bizim kızlar ne yapıyor ne ediyor

İnci fotoları burayamı yükledin. eskileri okuyamıyorum. Özel değilse ben de görmek isterim.

Hil bur Rabbim mutluluğunu her geçen gün daha da artırsın. Çektiğin zahmetler sana salih ve sağlam büyüyen evlat olarak geri dönsün.

mikrocum su lap.bir atlatsam sifirlayacam kendimi de...busefer zaten farkli olacak cunkuuuu sizler varsiniz..herseyi detayiyla birbirimizle paylasiyoruzya super faki buradn..bundan onceki tedavilerde sessiz sesiz gidip geldim.aman kimse anlamasin duymasin falan diye ama bu sefer cokk farkli olacak insallah..hepimiz icin...

Facete canım. Varsa ekleyelim.

aynen canım diğerlerinde bende aynıydımmm.bu seferde yine pek kimse duymasın istedimmm ama ooo bi duydumm ki sonradan ben boşuna uğraşmışımmm.bütün herkes biliyor ama ben milletin bildiğini bilmiyormuşummm .çokk sinir oldumm ama sonra dedimm rabbim sağlık sıhhat versin gerisi önemli değil

Kızlar kısmetse perşembe günü benim de opum var. Bu gün çatlatma iynesini yapıcam.

Şimdilik durum fena gözükmüyor. Endometrium 11,5 mm, en küçüğü 13mm, en büyüyü 27mm olmakla 17 gibi yumurta sayıldı. Hangisinden ne çıkıcak opudan sonra belli olur artık. Rabbim hayır neredeyse onu kısmet eylesin, hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…