Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Ekle beni de nasil olacak ben face pek bakamiyorum vaktim yok ya ondan.hele bi de burayi sizleri uldum hic giremiyorum ama ekle ekle nasil

bende pek girmiyorum ama canım arkadaşları tanımak için güzel bir fırsat gerçek adın soyadını mesaj atarsan eklerimmm

Nereden öğreniyor bu millet hayret bir şey

Canım hadi hayırlı olsun. Transferler, opular ardı ardına geliyor Pozitif haberleriniz de böyle gelsin inşaallah.
Bu arada görümcen için aradınız mı hastaneyi tekrardan?

Hayirli olur insallah..endometrium super masallah...bende iste bu endrometrium problem ..o nedenle hist.olucam..hayirlisi iste..
Allah versin bu sefer insallah ama hayirlisini tabikiii

canım benim de opum perşembe günü..karşılaşırız belki...hakkımızda hayırlısı olsun...

canımmm hadi hayırlı olsunnn inş...kaliteli yumoşların olurrr sana evlat olurlarrrr

bende onu anlamıyorum yaaa.dedim ki bu sefer çalışıyorum zaten göz önünde değilim kimse anlamazz.ben 4 .katta oturuyorummm ama güneşliklerimm ne günden ne güne kaç gün açılmış sabahtan bunu bile konuşmuşlar düşün artıkk.işe gitmiyo kesin bebek koydurdu diyee ne diyim ben artıkk.konuşanlarda var ya akrabaaa.
annem yanımda kalıyordu ya yengem babamın önüne çıkmış siz kavgamı ettinizde kızında kalıyo falan demişlerrr 60 yaşındaki adama düşün artıkk

Tamamdır
Ben de foto isterim ama
canım fotolar cok guzel ozellikle tek cekildigin ve 3. foto cok guzel cıkmıssınız
ben foto yuklemiyorum ama arkadaslarımın yukledigi benim etiketlendigim vardı onu gorebilirsin heralde bulamazsanda artık bir foto atarım ins
mikro yuda senden bulayım ben mikro izin var mı?

Canım hadi hayırlı olsun. Transferler, opular ardı ardına geliyor Pozitif haberleriniz de böyle gelsin inşaallah.
Bu arada görümcen için aradınız mı hastaneyi tekrardan?

Evet aradım. En çok merak ettiğim ben Aynur hanımla birlikte Semra hanımdan randevu istemişdim. Semra hanıma yazmışlardı, Aynur hanıma da programına bakılır demişdi. Bu gün arayıp öğrendim ki Aynur hanımı yazmışlar. Sevindim.

Acaba ben görümcemle birlikte görüşmeğe gide bilirmiyim? Eşini de içeri isterlermi acaba? Semra hanımla tanışmayı çok istiyorum. O kadını gerçekten çok seviyorum.

tabikide var kuzum ne demek bugün inciden akasyam da geldiii face te

İste sana bisey bilmiyo havasi veriyolarya ben de sinir oluyorum..iste bol bol dua et ne olur nazardan cok korkuyorum ben..hersey yolunda deme bi de herkese daha tam belli degil de..bence ...nazardan korusun Rabbimmm

Pes diyorum başka da bir şey diyemiyorum
Çok meraklı millet çok

Teşekkür ederim
Göremedim ben
Mikro var ama onda da foto yok

Canım girebilirsin. Eşi de yanında olsun, üçünüz girin.

İste sana bisey bilmiyo havasi veriyolarya ben de sinir oluyorum..iste bol bol dua et ne olur nazardan cok korkuyorum ben..hersey yolunda deme bi de herkese daha tam belli degil de..bence ...nazardan korusun Rabbimmm

evet bak bu aklıma gelmemiştii zaten biraz garip karşılayabilirsiniz belki ama belirli birkaç kişi dışında herkesi şuan kabul etmedim evime müsait değil dedirttim.biraz zaman geçsin istiyorumm ben çok sıkıntılar çektimm her anlamda. rabbim korusun düşmana fırsat vermesinnn

canım benim de opum perşembe günü..karşılaşırız belki...hakkımızda hayırlısı olsun...

Teşekkür ederim. Senin de opun hayırlı olsun. Bol bol kaliteli ve sağlıklı bebeğe dönüşücek yumoşlar toplansın. Ama bizim karşılaşmamız imkansız

Amin canım. Senin yazdıklarını hayretler içinde okuyorum. Bu kadarmı insanlar meraklı olurmuş

Belki sen ünlü birisindir haa, hani ünlüleri konuşmayı her kes sever

Ben de kullanmıyorum pek ama bizler için müthiş oldu
Eee biz de görmek isteriz ama
Ama ben asla kendi resmimi internete koymam ki. Siz de beni çiçek gibi düşünürsünüz artık. ben de sadece çiçek resimleri var da

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…