Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

bu gun ne kadar cok yeni katilim olmus masssallahh.hos geldiniz kizlaaaarrr.hepiniz icin hersey cok iyi olur insallahhh....

canım tedavin hayırlı olsun. benim de yarın transferim var :)

ay inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın.. ben transfer kısmının heyecanını anlayamıyorum hala su an yumurta toplama kasık agrısı asamasındayım:) sizler de de oldu mu kasık ağrısı ben dik duramıyorum resmen

canım biraz oldu başta. yani ayıldığımda kasıklarım çok ağrıyordu. ama sonra bana ağrı kesici iğne yaptılar doktora sorup. ondan sonra hiç ağrı çekmedim çok şükür. sana iğne yapmadılar mı veya ağrı kesici vermediler mi?

hoşgeldin canım nasılsın gezdin tozdun ohhh geldin..kafan dağılmıştır oh ne iyi ettin:21::21:

13 marta az kaldııı şafak 9:KK1:
heyecan var mı?

Aysunayy ben bu lap.2 gecedir ruyamda goruyorum biiliyormusun..ben bayagi kafaya taktim galiba..korkuyorummmmm

sezyal canım sana neden laparoskopi yapılacak? mahzuru yoksa problem nedir anlata bilir misin? benim de bir problemim var belki dr benden de lap.isteyebilir diye ben de korkuyorum.tüplerde sıvı birikmesiyle ilgili araştırma yapıyorum bende. senden neden istediklerini paylaşabilir misin?

canım biraz oldu başta. yani ayıldığımda kasıklarım çok ağrıyordu. ama sonra bana ağrı kesici iğne yaptılar doktora sorup. ondan sonra hiç ağrı çekmedim çok şükür. sana iğne yapmadılar mı veya ağrı kesici vermediler mi?

iğne yapmadı parol verdi sadece içtim ama hareket edince agrıyor ben de kımıldamadan yatıyorum:) bir de kabızlık derdi çıktı sanırım onun da etkisi var:)

sezyal canım sana neden laparoskopi yapılacak? mahzuru yoksa problem nedir anlata bilir misin? benim de bir problemim var belki dr benden de lap.isteyebilir diye ben de korkuyorum.tüplerde sıvı birikmesiyle ilgili araştırma yapıyorum bende. senden neden istediklerini paylaşabilir misin?

merhaba cnm bende lap.olacağım..
dr rahim filminde sağ tüpte sıvı birikmesi olabileceğini söyledi:KK31:
ve lap.olmam gerektiğini söyledi..tüp alınabilirde dedi:KK50:
öyle işte.

merhaba cnm bende lap.olacağım..
dr rahim filminde sağ tüpte sıvı birikmesi olabileceğini söyledi:KK31:
ve lap.olmam gerektiğini söyledi..tüp alınabilirde dedi:KK50:
öyle işte.

peki sende bu sıvı birikmesi ile ilgili herhangi bir belirti var mı? hsg nin dışında. benim hsg ve ultrason görüntüsünde sıvı görünmüyor ama benden siklusun 2. yarısında su geliyor rahimden. rahimin kasılmasıyla başlıyor. 1-2 gün sürüyor sonra geçiyor. ama sebebi nedir bulunamadı. artık benim aklıma tuplerde sıvı mı geliyor diye geldi dr soyledim o da yumurtlamadan sonraki gunlerde takıp edelım dedı. lap.isteyecek diye odum kopuyor. sizlerde de boyle olan var mı acaba? sıvı gelen varsa bana yardımcı olabilir misiniz? daha sebebını bulan olmadı

hilbur bu sabah kuzularıyla eve dönüyormuş, çok sevindim :KK16: Allah'ım bundan sonra hep güzel günlerini göstersin, 4 kişilik yuvanızda mutlu, huzurlu, sağlıkla yaşayın inşaallah :KK16:

mikrom nasılsınız iyi misiniz :KK16: :)

happyim siz de iyisiniz inşaallah :KK16:

Akasyam :KK16:

çakırım tedavi nasıl gidiyor?

denturum :KK16:

lotusum :KK16:

sumeyyem :KK16:

zambağım minişin ve sen nasılsınız :KK16:

Cananım her daim uyku modunda :KK1:

qingdaom :KK16:

kezbanım :KK16:

kabakciceğim :KK16:

aysunum :KK16:

nurmem ve minikleri :KK16:

tuğçecim :KK16:

almina her şey yolundadır inşaallah :KK16:

mucizem :KK16:

sevda sen de hoş geldin :KK1: :KK16:

begonvilcim kanaman geçti mi tamamen canım?

juliaaacım :KK16:

westerncim :KK16:

meryemcim:KK16:

mummucum :KK16:

sezyalcim :KK16:

medicalcim :KK16:

Herkes iyi mi :KK16:

Unuttuğum yoktur umarım :26:
beni unuttun :KK53: tabi şaka yapıyorum çok yazmadığım için hatırlamaman çok normal:KK52:

peki sende bu sıvı birikmesi ile ilgili herhangi bir belirti var mı? hsg nin dışında. benim hsg ve ultrason görüntüsünde sıvı görünmüyor ama benden siklusun 2. yarısında su geliyor rahimden. rahimin kasılmasıyla başlıyor. 1-2 gün sürüyor sonra geçiyor. ama sebebi nedir bulunamadı. artık benim aklıma tuplerde sıvı mı geliyor diye geldi dr soyledim o da yumurtlamadan sonraki gunlerde takıp edelım dedı. lap.isteyecek diye odum kopuyor. sizlerde de boyle olan var mı acaba? sıvı gelen varsa bana yardımcı olabilir misiniz? daha sebebını bulan olmadı

hsg de tüplerin görüntüsü dışında hiç bişey yok cnm benim elimde..
ultrasonda de herşey normal.
ağrım kasılmam yada sıvı gelmesi gibi bi durum yok..
sağ tüpümün şekli normalden değişik görünüyor hsg de...ve orada sıvı birikmesi ihtimali olabilirmiş...olmayadabilirmiş..
tam tanı için tanılayıcı lap.istendi işte..

bende korkuyorum ama belirsizlikten iyidir:KK50:

hsg de tüplerin görüntüsü dışında hiç bişey yok cnm benim elimde..
ultrasonda de herşey normal.
ağrım kasılmam yada sıvı gelmesi gibi bi durum yok..
sağ tüpümün şekli normalden değişik görünüyor hsg de...ve orada sıvı birikmesi ihtimali olabilirmiş...olmayadabilirmiş..
tam tanı için tanılayıcı lap.istendi işte..

bende korkuyorum ama belirsizlikten iyidir:KK50:

sende olmamasına sevindim

hangi hast.gidiyorsun memoriale mi?
doktorlar gördü mü filmini..
peki filmde herşey normal mi.

ben memorial ataşehire gidiyorum. evet dr lar gördü filmimi. hsg de böyle bir goruntu yok dedı dr. ama ıste bu sıvı niye geliyor? onlar da bulamadı henuz. bır sebep yok diyorlar.

ben memorial ataşehire gidiyorum. evet dr lar gördü filmimi. hsg de böyle bir goruntu yok dedı dr. ama ıste bu sıvı niye geliyor? onlar da bulamadı henuz. bır sebep yok diyorlar.

şişli hem bana çok uzak hem de çok yoğun diye okuyorum buradan. hem de nur hanım doğum ıznı ıcın nısanda ızıne ayrılıyormusç ben de nısanda baslamayı dusunuyorum. boyle olunca yıne atasehıre gıtmeye karar verdım.

Hoş geldin İnci. Yokluğun çok belli oluyordu. Bağımlılık konusunda çok haklısın. Ben de şimdi Baküdeyim annemlere bile lep-topla gittim:KK1::KK1::KK1:. Pek fazla yazamadım, ama hep takipdeyim. Şimdi bile hava alanında beklemedeyken, bir de size bakayım dedim:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Dönüşüne çok memnun oldum.

Hoş buldum canım. Sen de dönüyorsun sanırım :) Opu yakın değil mi?

selam millettttt:KK3:

Selam kabakciceğim. Bu gece uyuyamazsın sen şimdi :)

hoşgeldin canım nasılsın gezdin tozdun ohhh geldin..kafan dağılmıştır oh ne iyi ettin:21::21:

13 marta az kaldııı şafak 9:KK1:
heyecan var mı?

Hoş buldum kuzum :KK16:
Ah heyecan olmaz mı :KK52:

Aysunayy ben bu lap.2 gecedir ruyamda goruyorum biiliyormusun..ben bayagi kafaya taktim galiba..korkuyorummmmm

canım benim inş.sorunsuz bi lap.geçiririz..
benim korkum tüpler yaa:KK50:
Allahım hayırlısını versin..

Korkmayın :KK16: Bebekleriniz gelecek bunu düşünün :KK34:

beni unuttun :KK53: tabi şaka yapıyorum çok yazmadığım için hatırlamaman çok normal:KK52:

Ay canım kusuruma bakma :KK17:

X