Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

cnm okadar örnek varki test gününe kadar yatıp tutmayan
yada hiç yatmayıp ertesi gün hayata devam edip tutan kısmet yani
ama iznin var madem ilk 3gün yatmanda yarar var ara sırada dolan evde kan dolaşımı olsun
drlar riskli aksi bi durum görmüyolarsa genelde yatın demiyolar zaten
ama çok dikkat et kendine güzel haberini almayı gönülden istiyorum :)

canım çok yakın arkadaşım gitti oda sebebsiz infertile ama ilk denemede
hamile kaldı şimdi 5 aylık ikizlere hemde bende ondan esinlendim gittim
bizim sorun erkek sorunu karışıklık olmasın inşallah seninde olcak

kızlar bende heyecan dorukta. şu an 3 tane embriyo yollarına devam ediyorlar. Allah'ın izniyle yarına kadar böyle olursa 2 tanesinin transferini istesem yaparlar mı? bir tanesini de dondurturum diye düşündüm.

inş yaparlar cnm benım ılk denememde baska bır yerde 2 tane transfer ettıler ama bırı kalıtelıydı bu progestan ıgnesını vuruluncada yürümek lazımmıs bıde parol içince yarım saat kadar agrını azaltıyor dayanılmayacak kadar kötu oldugunda iyi gelıyor

canım iğneden sonra kolonyalı pamukla iğne yapılan yeri ovala elinle. o iyi geliyor gerçekten.
transferden sonra yatmak gerekiyor mu?

canım iğneden sonra kolonyalı pamukla iğne yapılan yeri ovala elinle. o iyi geliyor gerçekten.
transferden sonra yatmak gerekiyor mu?

hastanede zaten o gun ıstedıgın kadar kalabılıyormussun sanırım ama doktorum 3 gunde kalsan farketmez dedı ben ılk denememde yattım ama tutmadı zaten o zamanda doktor yatmana gerek yok demıstıde ben şansım az dıye yatmıstım cok ıyı deıldı embıyolarım bence yatmayla bır alakası yok ama kendını yorma unutup ani hareketler yapma yeter inşş sıkı sıkı tutunurlar sana :)

Herkese selam
Hepinizi çok özledim
Herkes iyi mi?
Ben bomba gibi döndüm İyi ki gitmişiz çok iyi geldi, kafamı dağıttım. Şimdi 13 martı iple çekiyorum

Herkese selam
Hepinizi çok özledim
Herkes iyi mi?
Ben bomba gibi döndüm İyi ki gitmişiz çok iyi geldi, kafamı dağıttım. Şimdi 13 martı iple çekiyorum

ayy hoşgeldin nasılsın? ohhh çok sevindim dinlenmene. tedavi öncesi çok iyi oldu canım.
biz de seni özledik valla yaaa yokluğun çok hissedildi burdaaaaaaa....:13:

ayy hoşgeldin nasılsın? ohhh çok sevindim dinlenmene. tedavi öncesi çok iyi oldu canım.
biz de seni özledik valla yaaa yokluğun çok hissedildi burdaaaaaaa....:13:

Hoş buldum canım İyiyim şükür, sizler nasılsınız?
Son bir kaç sayfaya baktım da transferin yarınmış Sıkı sıkı tutunsun kuzuların inşaallah

hilbur bu sabah kuzularıyla eve dönüyormuş, çok sevindim Allah'ım bundan sonra hep güzel günlerini göstersin, 4 kişilik yuvanızda mutlu, huzurlu, sağlıkla yaşayın inşaallah

mikrom nasılsınız iyi misiniz :)

happyim siz de iyisiniz inşaallah

Akasyam

çakırım tedavi nasıl gidiyor?

denturum

lotusum

sumeyyem

zambağım minişin ve sen nasılsınız

Cananım her daim uyku modunda

qingdaom

kezbanım

kabakciceğim

aysunum

nurmem ve minikleri

tuğçecim

almina her şey yolundadır inşaallah

mucizem

sevda sen de hoş geldin

begonvilcim kanaman geçti mi tamamen canım?

juliaaacım

westerncim

meryemcim

mummucum

sezyalcim

medicalcim

Herkes iyi mi

Unuttuğum yoktur umarım :26:

Herkese selam
Hepinizi çok özledim
Herkes iyi mi?
Canım hosgeldin İnan bende cok özledim hep aradi gözlerim yazılarını dinlenmene sevindim cok iyi yaptın gitmekle

amin canım inşallah yaaa... :) bol bol dua ediyorum.
nasıl geçti bakalım anlatsana bize :))

İnşaallah güzel olacak

Martın ilk pozitifleri sizlerden gelecek inşaallah

Çok güzle geçti çok şükür. Bayağı yorulduk ama değdi 1 ay yürüyeceğim mesafeyi 3 günde yürümüşümdür
Şimdi gelsin 13 mart çok heyecanlıyım Eşime sabah diyorum çarşamba büyük gün O benden de heyecanlı. Bakalım başlayabilecek miyiz :26:

Sen nasılsın? Heyecanlı mısın? Bıdıklarını alıyorsun yarın

canım Rabbim her zaman yüzünü güldürsün inşallah. bu neşen tedavi sürecinde de devam etsin, hayırlı haberlerini alalım inşallah..

heyecanlıyım biraz. sakin olmaya çalışıyorum. 5. gün transferi olacak inşallah. kadın embriyolar iyi dedi bugün telefonda.
ama sonrasında ne yapacağımı bilmiyorum.. :44: yatmalı mıyım, kabız olursam nolcak, ne kadar süre yatmam lazım, namazları nasıl kılcam.. bir sürü soru var:44:

Canım ya gelişin belli oluyo İyiyim ben iyiki geldin hilbura cok sevindim bende bu hafta görürüm diye düşünüyordum ama kısmet

Allah razı olsun kuzum
Korkma lütfen. Burada neler okuduk. Transfer günü işe başlayıp da hamile kalan da oldu benim gibi 10 gün yatıp kalamayan da. Kasma kendini yeter. İlk 3-4 gün dikkat etmen yeterli. Sürekli yatmak iyi değil zaten. Kabız olmamak için bol su ve kuru kayısı. Namazlarını oturarak kılabilirsin

Canım ya gelişin belli oluyo İyiyim ben iyiki geldin hilbura cok sevindim bende bu hafta görürüm diye düşünüyordum ama kısmet

Ben de çok istedim görmek ama nasip olmadı maalesef. Sağlık olsun ne yapalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…