Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

iyiym canım bu ctesi cesaretimi toplarsam giderim yada 19 unu bekliycem kararsıızım..senin ikinci muayene ne zamandı?

bana aslında bu hafta 6. haftada duyulur dedi ama garanti olsun 7 .haftada gel dedi .yani haftaya perşembe bekleyebilirim inş..çok uzun ya.aslında sesini falan duyduktan sonra daha rahat bekleriz heralde.eşim dün diyoki evde dinleyebileceğimiz bi alet yokmu:116::116:

happyyy şu cleaxane iğne varya ucunu çıkartırken seninde dışarı ilça çıkıyormu ne yaptıysam akmamasını başaramadımm

happyyy şu cleaxane iğne varya ucunu çıkartırken seninde dışarı ilça çıkıyormu ne yaptıysam akmamasını başaramadımm

evet canım çok minik bir şekilde toplanıyo deride...benim bazen ucundanda akıyo başlığı çıkardğımda..sen hala koldanmı yapıyorsun benim mosmor oldu gören dayak yediğimi sanır:))

mikro benim clexan bitti aile hekimine yazdırdım ama her defada 1 kutu veriyorlar 1 kutuda 15 tane ve çok az..hemen bitiyor..sen nasıl alıyorsun..

evet canım çok minik bir şekilde toplanıyo deride...benim bazen ucundanda akıyo başlığı çıkardğımda..sen hala koldanmı yapıyorsun benim mosmor oldu gören dayak yediğimi sanır:))

canım bende ondan bahsediyorum işte başlığı çıkarınca ilaç dışarı çıkıyo.ben koldan göbekten karışık.kol morsa göbekten göbek morsa koldan.rabbim daim etsin inş.. bacağa geçicem sonra ..

benimde bazen oluyo, her zaman değil tabi arada,clexanı kendim daha rahat yapıyorum başkası yapınca çok acıyo..göbeğin neresinden yapıyorsun..

mikro benim clexan bitti aile hekimine yazdırdım ama her defada 1 kutu veriyorlar 1 kutuda 15 tane ve çok az..hemen bitiyor..sen nasıl alıyorsun..

az önce annem poliklinikteydi bunun için canım.buna rapor çıkartılıyor yarın çıkarttırıcaz biz.üç hekimin imzası gerekiyo.hatta biz crinone jelide sorduk olursa ona da çıkarttırıcaz.30. haftaya kadar kullanıcaz demişti nur hanım.

bende ki kutular 10 lu.15 lik olanıda mı var

ben ıkı ıgnemıde farklı kısılere yaptırdım ılkınde bısey demedım ama 2.sınde yavas verın dedım cok agrım oluyor dıye yavas verıyorum ben ama yaglı oldugu ıcın dagılınca agrıyor dedı benım zaten görunurde bısey yok vururkende acımıyor 2 saat sonra baslıyor agrısı kuru bır agrı gecmedı ılk vurdurdugum ıgnenın agrısı bıle hala gecmedıkı aynı yere tekrar vurdurmaya korkuyorum saatımde gecıyor gıtmedım bugun

benimde bazen oluyo, her zaman değil tabi arada,clexanı kendim daha rahat yapıyorum başkası yapınca çok acıyo..göbeğin neresinden yapıyorsun..

gonal fi falan yaptığımız yerlerden aynı diğerleri gibi.
ilacın dışarı çıkışı benim canımı sıkıyor biraz.doktora gidince sorucam eğer sen erken gidersen sen sorarmısınn

hayırlı sabahlar hanımlar,

iki hafta önce nur hanıma ön görüşmeye gitmiştik ve mart adetiyle başlamaya karar vermiştik.
Çok sık girmediğim için belki hatırlamazsınız.
Nur hanım daha önce yaptırmadığım eksik kalan testleri istedi benden, onları yaptırmaya çalışıyorum.
Önce zeynep kamile gittim, kadın doğuma..
istenilen testlerden bir tanesi ca125.
zeynep kamildeki doktor, biz bu testi kanser riski gördüğümüz hastalarda çok nadir istiyoruz. böyle bir istek yapamam sende tümör falan mı var da doktorunuz neden istedi dedi.
Sizden de nur hanım bu testi istedi mi?
Rahim içi temiz ama tüplerden bir tanesinde sıvı birikintisi var demişti.bu sıvı birikintisi bazen çikolata kistinin de habercisi olabiliyormuş.
Benim biraz moralim bozuldu, sizce neden istemiş olabilir?

Son düzenleme:

10 da olabilir yanlış hatırlıyo olabilirm.banada öyle demişlerdi rapor cıkar diye ama aile hekimi anlamıyo yok öyle bişey dedi.sen nereden cıkarıyorsun 3 hekim kim olması gerekiyo..

kızlar çok kişi online ama sessizsiniz hayırdırr ne zamandır ilk defa karşılaştık bu kadar kişi

cnm bnmde 4 ay öncde tedavi başlangıcında kistim vardı benden de nur hanım istemişti bende korkmuştum nenden istedi diye panik oldum ama garanti olsun diye istiyoruz demişti çok şükür bişi çıkmadı.sakın korkma içiniz rahat olsun tedavide bisıkıntıyla karşılaşmayalım diye istiyor

akasya ,aysunayy, nisannur nasılsınız kızlarrr ha şöyle yaa kimseciklerr uğramıyooo nerelerdesinizz

merhaba canım geçmiş okuyordum.ben iyiyim ama çok yorgunum eşimle farklı şehirlerde oldugumuz için bu hafta sonu ben gittim.cumartesi akşamı iş çıkışı yolculuk yaptım.direk kayınvalidemlere gectik,(kayınpederim rahatsız) ordan eve derhen uyuduğumda sabah oluyordu pazar akşamı tekrar yolculuk annemlere geldim.yattığım yeri beğenmişim heralde sabah zar zor uyandım ama çok yorgunum.

Evin banyosunda problem var,sigortadan eksper çağırdım,oğlumla ilgileniyorum,doktoruyla hemen hemen hergün konuşuyorum ayın 20.de kemik iliğinden örnek alınacak yine..tüp bebek işiyle ilgileniyorum,genetiğimiz ankarada muhterem bahçe diye bir profta yapılıyor onunla ilgileniyorum,ege üniv.yurtdışı donörüyle ilgileniyorum,lösevden arıyorlar onunla ilgileniyorum,babamın çektiği kredide problem oldu bankayla uğraşıyorum.şirkette muhasebeciyim onunla ilgileniyorum.ruhen bitiğim aslında telefonla konuşmaktan sesler beynimde yankılanıyor.

Bunun için buraya az vakit ayırabiliyorum.sizi okuyorum fakat bazen karıştırıyorum.benden böyle.kendi dertlerimle sıktım sizi kusura bakmayın.

Mart ayı gümbür gümbür gelir inş.bütün arkadaşlar Böyle döner..
Sizi seviyorum ve dualarımdasınız.rabbim hepinize sağlıklı,salih,hayırlı evlatlar vermeyi nasip etsin ve evladınızla sınamasın inş.

Birde kızlar sadece allahtan korkun.başka hiçbirşeyden korkmayın.çünkü korktuğunuz şey başınıza geliyor.bunu yaşamış biri olarak nacizhane fikrim.tabiki haşa bende allahtan korkuyorum,fakat anne olduktan sonra özellikle oğlum uyuduğunda ve yanlızken oğluma birşey olursa,onu kaybedersem diye düşünür çok ağlardım ve bu başıma geldi.rabbim sizin çektiğiniz bu sıkıntılara karşı çok güzel günler nasip etsin.kalabalık birer aileler olun inş.

canım sakın ihmal etme saatini geçirme diğer taarftan yaptır acıtmayan kişiye yaptırmaya çalış biliyorum o ağrıyı aynısı benimde oldu insan yürüyemiyo ama başka çaremiz yok canım dayanmalısın..

günaydın kızlar hayırlı günler hayırlı haftalar olsun inşaallah.
tedaviye başlayan arkadaşlara bol bol yumoşları olsun ve tutunsunlar inşaallah.
micro canım nasılsın. nasıl gidiyor hamilelik. bulantın falan varmıı.
ben meraktan ölücem nerdeyse. hastaneden de aramadılar. randevu için. orda olup olmadıklarını çok merak ediyorum.
happy canım sen ne yaptın. nasılsın. sende bulantı falan varmı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…