Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

valla insana huzur veriyorsun sen yaaa..

hoşgeldin canımmmmmm iyiyim çok şükür sen nasılsın erkenmi döndün, çok şaşırdım..sen olmayınca hiç tadı tuzu yok bi kere söyliyim bi daha tatil yasak sana...neler yaptın anlatsana..

hoşgeldin canımmmmmm iyiyim çok şükür sen nasılsın erkenmi döndün, çok şaşırdım..sen olmayınca hiç tadı tuzu yok bi kere söyliyim bi daha tatil yasak sana...neler yaptın anlatsana..

Hoş buldum
İyiyim şükür canım. Bugün dönecektim
İlk 2 gün Üsküp'te gezdik, akrabalarım var arkadaşlarımız var orada onları gördük. Üçüncü gün Gostivar'a gittik, Vardar Nehri'nin olduğu ve Türklerin yoğun olarak yaşadığı şehir. Nehrin doğduğu yerdeki alabalık çiftliğine gittik, müthişti. Önce balıkları izledik havuzda sonra hüplettik. Eşime diyorum ben fazla bakmayayım yiyemeyeceğim yoksa
Ay bir de biz oradayken olaylar çıktı. 3 hafta sonra seçim varmış. Biber gazıyla tanıştım, yüzümüz gözümüz boğazımız yandı
Dolu dolu bir 3 gündü.
Sizi özlemek dışında her şey güzeldi. Ay nasıl alışmışım size

Randevunu erkene aldın mı?

Hepi topu 3 gün yoktum ama sanki 3 hafta gelmemişim o ka özledim sizi
(Üsküp ağzıyla konuşam biraz )

bizde özledik valla tatil iyi gelmiş tedavi için bol enerji depolamışsın belli oluyo bize kadar geldi:)) hilburun meleklerini görmelisin çok tatlılar mikroyla beraber fotoları var baktınmı??burası bağımlıılk yapıyo işte burdayım eve gider gitmez açıyorum hafta sonu bakıyorum nolcak böyle bizim halimiz...
Bu ctesi korkularımı yenip gitmeyi düşünüydrum olmazsa kalıcak zaten çok merak ediyorum ama bi yandanda korkuyorum ya kötü bişey olursa yada bişeyle karşılaşırsam çok karışığım hafta sonuna netleşir durumum...

Ay görmedim nerede
İçin rahat edecekse git canım. Keseleri görürsün. 1 hafta sonra da kalp atışları için gidersin. Arada bir hafta olacağı için ücret de alınmıyor.

Kızlar bana az müsaade. Gözlerim kapanıyor. Biraz uyuyayım gelirim akşama inş. Hepinizi öpüyorum

Herkese selam
Hepinizi çok özledim
Herkes iyi mi?
Ben bomba gibi döndüm İyi ki gitmişiz çok iyi geldi, kafamı dağıttım. Şimdi 13 martı iple çekiyorum
inci hos geldin nasıl geçti tatil diyecektim ama cok guzel gecmiş iyice dinlenip enerji depoladın inş canım 13 mart bekle inci geliyor

slm kızlar nasılsınız?

Herkese selam
Hepinizi çok özledim
Herkes iyi mi?
Ben bomba gibi döndüm İyi ki gitmişiz çok iyi geldi, kafamı dağıttım. Şimdi 13 martı iple çekiyorum

inci hoş geldin cnmmm tatil işe yaramış huzur mutluluk umut depolamışsın daim olsun inşşş

Kuzucuğum hoşgeldin Kızlar çok haklı. Sensiz buraların pek tadı yok. Ama çok iyi eğlenmişsin, enerji depolamışsın.. Enerjin buralara kadar geldi canım Randevuna da az kaldı. Ben de seninle sayıyorum Hadi inşallah tedavi haberini de alacaksın. Bu moral ve pozitif enerji ile gelsin bebişler

Selam kızlar
Bende iki kez denedim bir negatif diğeri pozitif ama kalbi durdu bebeğimin (((
3. denememi Semra hanım ile yapmaya karar verdim . hemen başlayamayacağım . Ama en kısa zamanda haziran temmuz gibi başlamak istiyorum . kendisine mail atmıştım kısaca hikayemi anlattım ücretsiz muayene için davet ettiler .
Benim yengem de onun hastası ve çok memnun kendisinden . Gidenleriniz bana bilgli verebilir mi . uygulama ne kadar .
kan tahlilleri dahil mi fiyata ?

saol canım sen nasılsın nasıl gidiyor??
sagol canım cok sukur dunya hali yuvarlanıp gidiyoruz sizin haberleri bekliyorum canım hayırlısı ile doktora bir gidin bize guzel haber getirin diye bekliyorum canım

canım hosgeldin Rabbim yardımcın olsun ins bu sefer hayırlısı ile bebegin sana tutunur ve 9 ay seninle olur inş canım 2100 euro tedavi ücreti + ilaç fiyatı oda 1500-2000 lira arası tutuyor birde tahliller var istedikleri onları istersen baska bir hastanede yaptırabiliyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…