Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

10 da olabilir yanlış hatırlıyo olabilirm.banada öyle demişlerdi rapor cıkar diye ama aile hekimi anlamıyo yok öyle bişey dedi.sen nereden cıkarıyorsun 3 hekim kim olması gerekiyo..

canım o saçmalamış biraz.ben bundan önceki tedavimde de çıkarmıştım.poliklinik tarzı bir yer yokmu sizin oralarda yada devlet hastanesi de olabilir .git orda bir kadın doğumcuya durumu anlat.daha kadın doğumcuda imzalıyor dahiliyecide bildiğim kadarıyla.sorun çıkacağını zannetmiyorum.düşünsene çıkarsa ben jele bile çıkarttırıcam.

kabakçiçeği bugun transferemı gıttı acaba 4. günüydü

kabakçiceği çoktan gelişmelerden haberdar ederdi benimde aklıma geldi transfere gittiyse Allah yardımcısı olsun...

Alminacım iyiym canım sen nasılsın benim bulantı yok ama midemde yanma ekşime oluyo 2 gündür bunun devamında olurmu acaba diye merak ediyorum belimde ara ara ağrı oluyo bide.hastaneden bu hafta ararlar bence benide geç aradılar...

nisannur ne diyceğimi bilemiyorum çok duygulandım, Allah yardımcın olsun canım hayırlı haberlerini bekliyoruz.Allah şifa versin oğluna..

canım napalım dayanıyoruz işte :) ağrıyor ama emilince ağrısı diniyor ama o zaman da hooop yeni iğne. napim canım, Allah'ın izniyle olsun da herşeye razıyımmm..

bana da anlatın ne çıkartıyorsunuz

kızlar benim transferim yarın olacak inşallah. bana dua edin. 5. gün transferi olacakmışş.

ultrason makınası alalım

kızlar bende heyecan dorukta. şu an 3 tane embriyo yollarına devam ediyorlar. Allah'ın izniyle yarına kadar böyle olursa 2 tanesinin transferini istesem yaparlar mı? bir tanesini de dondurturum diye düşündüm.

kızlar bende heyecan dorukta. şu an 3 tane embriyo yollarına devam ediyorlar. Allah'ın izniyle yarına kadar böyle olursa 2 tanesinin transferini istesem yaparlar mı? bir tanesini de dondurturum diye düşündüm.

1. denemeyse eğer zor canım 2 tane transfer etmıyorlar. İnş bebeğin seninle olur

semracım benim genetik testim 1 ayda çıktı bence yaptır çok önemli çünkü

canım genetikler 1 ayda ancak çıkıyor..

bence de pıhtılaşma testini yaptır..bak benden isteyen olmamıştı ben genede yaptırdım vede çıktı

yaptıracam inş cnm bende kafamda soru işareti kalmasını istemiyorum ama mart adetine yetişmezse sonuçlar nasıl olacak bilmiyorum özellikle pıhtılaşmayı hemen yaptırmak istiyorum onu genetik bölümümü yapıyo yoksa kadın dogum mu kızlar yarın versem

Kizlarr sali gunu opum var buyuk ihtimal cok heyecanliyim...

Canım gözün aydın. Allah yardımcın olsun. Seninle benim sorunumuz aynı. Yumurtaların erken büyümesi. Merak ediyorum uzun protokolde buna engel olabildiler mi ? :26: Yumurta sayın arttı mı ? İnşallah öyledir

kızlar benim transferim yarın olacak inşallah. bana dua edin. 5. gün transferi olacakmışş.

Kabakçiçeği canım 5. gün embiryosunda tutunma ihtimali %75 diye duymuştum. Hadi inşallah sen de buraya hamileyim diye yazacaksın. :13:

Sabahtan beri azmettim geçmişi okudum ama gözlerim fena Ne okuduğumu da unuttum Neyse. Herkes iyi sanırım. Problem yok. Çok sevindim. Ben de haftasonu ailemin yanına gitmiştim. Bu kısa tatil çok iyi geldi bana. Ama bugün çok yorgunum. Akşam olsa da eve gidip uyusam diye bekliyorum.

inşallah canım yaaa, inşallah!!! :) yarın büyük gün.

transferden kaç gün sonra kan testiii yapılıyooorr

kızlar bir sorum daha var. transferden sonra yatmak gerekiyor mu evde? ya benim yarın olacak transfer, sonra haftaya pazartesine kadar evde yatarım, pazartesi iş başı yaparım diyorum. sizce yeterli mi? 12 gün evde beklemek lazım mı????
işim zaten oturarak yaptığım bir iş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…