Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

mikrom nasılsın yarın büyük gün inş. seninde güzel haberlerini alıcaz,randevun kaçta canım??benide 1 saat önce aradılar 19 marta randevu verdiler bende çok geç dedim ama biz ayarladık normal dedi kız..ben nasıl dayancm yaaa..

Böyle durumlarda hiç aklınızdan geçdimi - insanın kendinin bir ultrason aleti ola da her gün baka - ne var ne yok diye

iyiyim kuzum sen nasılsınnn inş.. nasip kısmet bakalımmm heyecanla bekliyorummmm.ciddi baya var ya nasıl uzun bi tarih vermişler .ama 3 hafta sonrasına ayarlıyorlar işte benimde öyleydi ben nur hanıma rica ettim daha kısa olmazmı diye o zaman böyle ayarlandı..

aynen sümeyyecim ya neler almıyoruzki bi tanede seyyar olanlarından alsakmı hastanede görmüştüm, ben heralde 24 saat canlı yayına bağlarım olsa:))))

arkadaşlar yani polikistik olanlar sizede tüp bebek öncesi glifor verdilermi?

Ben diaformin diye bir ilaç kullanıyorum. O da şeker ilacı

Mikrom canım Allah razı olsun senden.. Duaların yeter

Sonsuz ikram rahmet merhamet sahibi rabbime sukurler olsun ki bende canparcalarimin sesini duydum varliklarini gordum Allahim mubarek etsin bu duyguyu butun hepinize yasatsin sonuna kadar saglikla ulasmayi nasip etsin

Gözün aydın canım. Topikte ikiz patlaması yaşanıyor. Ne güzel

Oyy oyy yandık desene mucizem.. Bize yumurta sayımız fazla olsun diye uzun protokol yapılacak. İnşallah bu uzuuunn eziyete değer.. Senin güzel haberlerini ümitle bekliyorum. Senin diğer tedavinden daha fazla ve kaliteli yumurtan olursa bizim de umudumuz artacak

inş.. kuzum ama benim seslerini, duymam için erken sanırsammmm

Oyy kuzucuklar.. Duyarsın annesi.. Sesini de duyarsın , kucağına da alırsın Allah'ın izniyle...

ben nasıl bulcam kuzum seni...kabakçiçeği hangi odada dersem beni psikiyatriye yollayabilirler...zaten kırık olduğumu anlamak üzereler..

Heehhee. Alemsin canım

Böyle durumlarda hiç aklınızdan geçdimi - insanın kendinin bir ultrason aleti ola da her gün baka - ne var ne yok diye

Kalp dinleme aletleri var. E-bebekte satılıyordu.

allah cümlemizden razı olsun canımm benimmmm.inş ..nasip kısmett bakalım yarın büyük günnn

Gercekten seyyarida mi var ben hic gormedim de..guzel olurdu.du.du.du..cok ultrason bebege zarari varmidir acaba.

transferden önce hemşire odaya getirmişti tekerlekli:))akasyam kalp dinleme cihazıda güzelmiş...bende başka dr a giderim belki öncesinde.muayeneyi göbektenmi yapmalılar bu haftalarda?

aynen sümeyyecim ya neler almıyoruzki bi tanede seyyar olanlarından alsakmı hastanede görmüştüm, ben heralde 24 saat canlı yayına bağlarım olsa:))))

Allah iyiliyini versin. Canlı yayın haaa

eminim her kes aynısını yapar

Gercekten seyyarida mi var ben hic gormedim de..guzel olurdu.du.du.du..cok ultrason bebege zarari varmidir acaba.

doktorların bu günkü tıbba dayanarak söylediklerine göre hiç bir zararı yok. Yarınkı tıbba göre ne olucak Allah bilir.

transferden önce hemşire odaya getirmişti tekerlekli:))akasyam kalp dinleme cihazıda güzelmiş...bende başka dr a giderim belki öncesinde.muayeneyi göbektenmi yapmalılar bu haftalarda?
nacizana fikrim bence de 19 marta kadar insan meraktan olur yaa...baska iyi bi doktora gidebilirsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…