Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

sagol canım bakayım

mikrocum ultrason dedigin normal tedavide surekli baktıkları sey demi semra hanımda aynur hanımda bakmıstı ultrasonda ama birşey demediler bosu bosuna pimpiriklik yapmayayı ben ya

evet canımm o işte.eğer polikistik isen küçük küçük tam olgunlaşmamış büyümemiş yumurtacıklar görülüyor .olsa sana söylerlerdi semra hanım söylerdi en azından

sagol canım bakayım

mikrocum ultrason dedigin normal tedavide surekli baktıkları sey demi semra hanımda aynur hanımda bakmıstı ultrasonda ama birşey demediler bosu bosuna pimpiriklik yapmayayı ben ya

Sen bunu kafana niye taktın ki. Polikistikover normal yolla hamile kalmayı etkiler. Bir çok doktor bol yumurta verdiği için tüp bebekde daha avantajlı olduğu görüşündeler.

Sonsuz ikram rahmet merhamet sahibi rabbime sukurler olsun ki bende canparcalarimin sesini duydum varliklarini gordum Allahim mubarek etsin bu duyguyu butun hepinize yasatsin sonuna kadar saglikla ulasmayi nasip etsin

Sonsuz ikram rahmet merhamet sahibi rabbime sukurler olsun ki bende canparcalarimin sesini duydum varliklarini gordum Allahim mubarek etsin bu duyguyu butun hepinize yasatsin sonuna kadar saglikla ulasmayi nasip etsin

ayyy çokkkk sevindimmm canımmm ya demek seninde ikizzz maşallahhhh.tam olarak kaç haftalıksın kuzum

slm kızlar benim tedavi yavaş ilerliyor uzun protokolu hiç sevmedim.bide canım doktorum nur hanım yok.bir kere muayene olabildim kendisine.nur hanım neden izin alıyor biliyor musunuz kızlar riskli bir hamilelikmi geçiriyor acaba.farklı doktorlara girdikçe doktorumun farkını daha iyi anlıyorum.betül hanıma pek ısınmadım.aynur hanım daha iyi.opum kısa protokola göre daha geç olacakmış.bugünkü kontrolde yumurtalarımın büyüklüklerinin birbirine yakın olduğunu söylediler.11 de var 9da 7de büyüklükleri.bana yine farklı gibi geldi ama çokta aynı olmazmış.bakalım önemli olan kalitesi tabi.hala gonal f ve lucrin olmaya devam ediyorum.7.günümdeyim.

evet canımm o işte.eğer polikistik isen küçük küçük tam olgunlaşmamış büyümemiş yumurtacıklar görülüyor .olsa sana söylerlerdi semra hanım söylerdi en azından

tamam canım cok tesekkur ederim

sümeyyecim ne bileyim sebepsiz demişler verda ya sonra polistik oldugunu anlamış acaba bende mi oyleyim dedim bugun regl oldum buayda hamile kalamadım bir sebep arıyorum kendimce yani af Rabbim af

canım hayırlı olsun ya ikizler demek o sesleri duymak ins bizede nasip olur ya

mikrocum hadi hayırlısı ile sende duy su sesleri hayırlı haberlerini bekliyorum canım

slm kızlar benim tedavi yavaş ilerliyor uzun protokolu hiç sevmedim.bide canım doktorum nur hanım yok.bir kere muayene olabildim kendisine.nur hanım neden izin alıyor biliyor musunuz kızlar riskli bir hamilelikmi geçiriyor acaba.farklı doktorlara girdikçe doktorumun farkını daha iyi anlıyorum.betül hanıma pek ısınmadım.aynur hanım daha iyi.opum kısa protokola göre daha geç olacakmış.bugünkü kontrolde yumurtalarımın büyüklüklerinin birbirine yakın olduğunu söylediler.11 de var 9da 7de büyüklükleri.bana yine farklı gibi geldi ama çokta aynı olmazmış.bakalım önemli olan kalitesi tabi.hala gonal f ve lucrin olmaya devam ediyorum.7.günümdeyim.

hayırlı olsun canım ya inş sonu güzel olacak artık senin doktor tecrübelerinden faydalanacagız hangi doktorlara muayene oldun sen

tamam canım cok tesekkur ederim

sümeyyecim ne bileyim sebepsiz demişler verda ya sonra polistik oldugunu anlamış acaba bende mi oyleyim dedim bugun regl oldum buayda hamile kalamadım bir sebep arıyorum kendimce yani af Rabbim af

canım hayırlı olsun ya ikizler demek o sesleri duymak ins bizede nasip olur ya

mikrocum hadi hayırlısı ile sende duy su sesleri hayırlı haberlerini bekliyorum canım

inş.. kuzum ama benim seslerini, duymam için erken sanırsammmm

:nazar::nazar::nazar:maşallah size cnm gözün aydın..:nazar:
ikiz mi yoksa:nazar::emir_bebek:
gözün aydın sağlıkla kucağuna aldığın günleri de görürsün inş..

darısı hepimize olsun:KK16:

kızlar.. herkesin desteği ve yazdıkları için çok teşekkür ederim. öyle iyisiniz ki..
kendimi herşeye hazırladım. elimden geleni yaptım, herşeyi harfiyen uyguladım. artık bundan sonrası Rabbimin takdiri. O diledikten, Ol dedikten sonra..
O'na sadece dilemesi ve beni bu yoldan eli boş çevirmemesi için dua ediyorum. Bana merhamet etmesini, dualarıma icabet etmesini diliyorum. ben bu yola O'na sığınarak çıktım, ne gelirse razıyım.
bana dua edin.. :)

ben nasıl bulcam kuzum seni...kabakçiçeği hangi odada dersem beni psikiyatriye yollayabilirler...zaten kırık olduğumu anlamak üzereler..

Super yaaa cok sevindim..allah tamamini nasip etsin..
Kizlarrr bayagidir yazamamistim oyle hemem
n yemekten once bakayim dedim ve medicalin haberiyle moralim duzeldi yaa....arkadaslar ben varya burdan hersey yolunda olunca masallah kendimin mis gibi bi neseleniyorum.sizede ayni duygular oluyormu
ozledim sizleri beee

inş..kuzumm bakalımmmm kısmett rabbim sizede nasipp etsinnn

derinle deniz uğur getirdi topiğe sanırım...ikizler çoğaldı...maşaşlah kuzularımızın hepsine....ikiz hamişler bol bol su, bol bol dinlenme...mide bulantısı yoksa süt varsa yoğurt...ve kesinlikle griop olmamak için bol bol c vitamini...su çok önemli ikiz gebelerin idrar yolu iltihabı daha sık ve tehlikeli...su tek çare....hadi allah yardımcınız olsun...hamilelik müthiş bi deneyim ama ikiz hamilelik bambaşka tatlar ve zorluklar barındırıyor...

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ne güzel Maşeallah. Sağlıkla doğurmanı dilerim. Rabbim bu mutluluğu sonuna kadar yaşatsın. amin.

ben nasıl bulcam kuzum seni...kabakçiçeği hangi odada dersem beni psikiyatriye yollayabilirler...zaten kırık olduğumu anlamak üzereler..
:KK9::KK9::KK9::KK9:

medicim tebrik ederim rabbim mutluluğunu daim etsin ve ayırmasın hiç..ikiz olmasınada çok sevindim hilburun bebekleri uğurlu geldi topiğimiz bereketli olsun :nazar:

X