Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Canım kaçta randevun ? Nur Hanımda mı ? bol duaya devam.. İnşallah güzel haberlerle geleceksin. Ben iyi şeyler hissediyorum. No problem bence

akşam üzeri canım sxaat 4 te.evet nur hanımla kuzum.inşşş.. güzel haberlerle gelmeyi o kadar çokkk istiyorum kii beni unutmayın dualrınızda

onu bende izliyorum canım bide şimdi beni böyle sev diye bir dizi var trt de onuda sevdimmm

Aynen mikrocuğum. Biz de eşimle TRT dizilerine sarmış durumdayız. Bir de altı mantımız var Pazar akşamları onu izliyoruz. Ben böyle sakin, içten aile dizilerini seviyorum. Entrika falan beni kasıyor. Zaten hayatımız stres ve entrika bir de dizilerde stres yaşamayalım.

dimi ama çok doğru aslında biz bide oturup onlara ağlıyoruz hiç başka derdimiz yokmuş gibi senin bakış açın daha güzell...

canım muayne ücreti ne kadar bilgin varmı

Kızlar iş görüşmesine gitmeye karar verdim. Cuma gideceğim. Ama üstü kapalı olarak durumumdan bahsedeceğim. Tedavi durumu, hamilelik ihtimali vs... Eğer bu şartlarda almak isterse ve bende şartları beğenirsem hayırlısı.. Bu arada cv'mi günceleyeyim.

dimi ama çok doğru aslında biz bide oturup onlara ağlıyoruz hiç başka derdimiz yokmuş gibi senin bakış açın daha güzell...

canım muayne ücreti ne kadar bilgin varmı

Canım hiç hatırlamıyorum benim sigorta ödüyordu. Ama doktor muayene ücreti kadar sanırım.

hayırlısı olsun canım eğer hayırlıysa rabbim ileri etsin hayırsızsa geri etsin.

Hayirlisi olsun insallah...durumundan bahsetmen iyi olur sonradan problem olmaktansa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…