Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kayınvalidem ilk zamanlar daha iyi ilerliyodu ama şimdi yavaşladı tansiyondan dolayı görümcemde var ama o bizde daha rahat bende git ben tedavi olacam diyemem asla sende benim dualarımdasın herzaman cnm Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşş.

Haklısın canım kimse diyemez. Onların düşünmesi lazım biraz. Sen bolca sevap alıyorsun inş. bakmakla. Rabbim bebeğini tez zamanda göndersin inş.

bende pkoluyun canım glifor kullandım bende biraz sıkıntılı ilaç ama alışıyosun

glifordan sonra hemen tüp bebeğe başladınmı,yoksa ara verdınmı bazı yazılarda bu glifordan sonra normal yolla hamıle kalanlar varmış ama ben memorıalı aradım sordum biz böyle bişey bilmiyoruz dedi

nıye uyuyamadımğımı bende cözemedım canım uyuma güzel incim uyu uyu geçmiş olsun gözlerine ne oldu ben bayağı sey kacırıyom gerçi dün aradım senı duymadın sanırım

Bilgisayar başında yapmam gereken bir iş var da ondan mahvoldu gözlerim
Duymadım canım görmedim de
Arayayım ben seni yarın inş.
Cananım senin face yok mu?

kuzumm maşallah ne kadar tatlı çıkmış yarabbimmm o dudaklarını yesinlerrr

DERİN de iyi..dün 3 biberon bitirdi.6 biberona ulaşınca oda çıkıcak...sanırım 2 gün falan kaldı hayırlısıyla...

maşallah kızımıza kardeşinden daha fazla ayrı kalmak istemedi heralde...

hilbur Alah bağışlasın nekadar tatlı masum Allah nazardan korusun bide dudaklarını ne gzl büzmüş:)

bende bittim ona yaaa...canım senin durumun nasıl varmı bir gelişmeee kanaman kesilmiştir inş...

canımm gerçekten diyecek şey bulamıyor insan ne diyimm..ama içine asla atma ağlamak geliyorsa doya doya ağla kuzummm acın böyle hafifliycek inan...

evet canım hastanedeyim ama ablaları derin sizden hızlı çıkıcak gibi gözüküyor.beslenmesi artırılmış bugün...yarın böyle giderse belki çıkarız:)

ben yetişirim kuzum size....

canımmm inş... sonucu bebekli olsun tedavinin rabbim yar ve yardımcın olsun inş...

canımmm inş... sonuçların güzel çıkarr olsun kuzumm ben siz arıycam kuzum yarınki sonuca göre tek tek randevum 4 te:)))

inş..bu tedavinde bebeğini kucağına alırsın tatlımm rabbim yardımcın olsunn...

canım memorıalde benim önceki doktorum ki bana 2 taze bir donmuş tüp bebek yaptı bana polikistik olduğumdan hiç bahsetmemişti ben dosyamı almak için gittiğimde hemşirelerden biri söyleyince şok olmuştumm.neden söylememiş benim öyle olduğuma inanmıyormuş.bazılarında hiç bir belirti olmamasına rağmen sadece ultrasonda polikistik görünüm sergileniyo.ben onlardanım ama olsun bunu benimle paylaşmalıydı...

Biri bana özet geçebilir mi kızlar okuyamıyorum

kuzumm o senin görevindi ama bak alıntılarıma okuya okuya geldimmm:))))

bende pkoluyun canım glifor kullandım bende biraz sıkıntılı ilaç ama alışıyosun

canım ne zaman bıraktıon ben hala kullanıyorummm günde 1

Polikistikle bağlı nerdeyse tüm sorularınıza cevap bulacağınız bir internet sitesi

Polistik Over Sendromu Alt Grupları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…