Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Neyse daha burdaymissin sevindim özet istemissin HİLBUR resim yüklemiş aramıza yeni gelenler var canım bu arada gitmeden bizim dua listesini tekrar yollarmisin görmeyenler icin

Neyse daha burdaymissin sevindim özet istemissin HİLBUR resim yüklemiş aramıza yeni gelenler var canım bu arada gitmeden bizim dua listesini tekrar yollarmisin görmeyenler icin

Deniz'i gördüm

Aramıza katılanlar hoş gelmişler.
Kusura bakmayın bugün gözlerim kan çanağına döndüğü için pek okuyamıyorum yoksa okumadan geçmem.

Tamam canım.

yani öyle bişey olsa sölerlerdi sana cunku benide aynur hanım muayane etti

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 30

happy - 30

inci - 30

led_zeppelin - 10

melisdilek - 41

meryem - 30

mikro - 30

mummu-50

nurme - 10

qingdao - 10

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

kalan: 54

Meryem Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 10

happy - 30

inci - 30

juliaa - 30

meryem - 30

mikro - 30

mummu - 50

nurme - 10

qingdao - 10

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

kalan:95

25 nisan perşembe gününe kadar

hosgeldin canım nasılsın bizim dua icin aldıklarımı 30-30 yapar mısın birde biz hangi gun baslamısdık hatırlıyor musun?

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 30

happy - 30

inci - 30

led_zeppelin - 10

melisdilek - 41

meryem - 30

mikro - 30

mummu-50

nurme - 10

qingdao - 30

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

kalan: 34

Meryem Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 10

happy - 30

inci - 30

juliaa - 30

meryem - 30

mikro - 30

mummu - 50

nurme - 10

qingdao - 30

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

kalan:75

25 nisan perşembe gününe kadar

Memorial da tup bebek fiyatlaru nedir acaba. Bilgi verebilirmisiniz bide sevda kartal diye bi doktor duydum orda hakkinda bilgisi olan varmi acaba.tesekkurler:)

Hoş bulduk canım.
10-12 gün falan oldu galiba.

ya p.tesi ya salı basladık galiba ben aldıgım gunu bulayımda ogunden itibaren okuyordum hergun 1 tane de sayıyı hesaplamam lazım oooooooooo okadar cok sayfa varki nasıl bulacagım acaba hadi bana kolay gelsin 30 - 30 yapar mısın canım

Yaptım canım.

Baktım senin için 19 şubat salı günü başlamışız :)

bende iyiyim çok şükür geçen ay klomenle tedaviye başladım ama maalesef olmadı yarın tekrar doktora gidecem büyük ihtimal tekrar klomen verir sen neler yapıyosun cnm

Sağlık olsun zeynebim. İnş. bu kez gelir bebeğin. Aşılama veya tüp düşünmüyor musunuz?
Ben de ne yapayım bildiğin gibi gün sayıyorum :) Beklemedeyim.

Sağlık olsun zeynebim. İnş. bu kez gelir bebeğin. Aşılama veya tüp düşünmüyor musunuz?
Ben de ne yapayım bildiğin gibi gün sayıyorum :) Beklemedeyim.

aminnn cnm inşşş. seninde bebeğin en kısa zamanda gelir tatlım hayırlısıyla aslında tüp bebek biraz uzak bana bu yıl biliyosun kayınvalidem rahatsız olduğu için bende o yüzden tüp bebek askıda cnm inşş. bu tedavi yüzümü güldürür artık inan çok yoruldum heray hüsran psikolojimde bozulmaya başladı artık

Anladım canım. Kayınvalidende düzelme yok mu? Eşin tek çocuk mu? Kardeşleri varsa biraz da onlar da kalsa en azından siz tedavi düşünürseniz. İnş. gerek kalmaz ama işte insan her ihtimali düşünüyor. O yıkımlar eminim çok zordur. Allah'ım yardımcın olsun. Her zaman dualarımdasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…