🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-22-12-00-46-458_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2024-05-22-12-00-46-458_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 57
Ey maşallah kuzummm 🥰sağlıcakla kucağına alll neler yaptın belirti neydi anlat hadi bat geçtimiii
Amin Allah razı olsun çok teşekkürler. Allah size de isteyen herkese de nasip etsin. Bat 13 mayıs. Ben 15 mayısta beta verdim regl olmayınca. Negatif çıktı. 8 gün geçince dayanamadım kaset test yaptım. Silik çıktı. Kan verdim 110 muş. Tuhaf olan ilk hamileliğimde yoğun baş dönmesi, akıntı, göğüslerde şişlik hassasiyet, bel ve kasık ağrısı yaşamıştım. Hatta kasık ağrım uykudan uyandırıyordu. Onun kalbi durdu 8+5 te. Bunda neredeyse hiç belirti yok. Sadece bat 9 gün geçti ve çoook hafif sağ kasık ağrısı var. Benim diğeri de geç döllenme olmuştu. Bu da geç döllenme. Muhtemelen 3 haftalık.

Canım hayırlı olsun adetten bir gün önce birliktelik oldu dedin öğünle gebe kaldığına eminmisin çünkü adete bir gün kala olsa bile adet gelirdi yani öncesinde birliktelik olmadı mı atıyorum 12 Mayıs değilde 10 Mayıs 8 Mayıs vs
Çok teşekkür ederim. Ya benim biraz değişik. İstiyordum ama rahim filmi de çektireceğim için korunuyorduk. Battan bir gün önce artık yumurtlama bitti diye korunmayı bıraktık. Prezervatif kullanıyoruz. Belki öncekilerde prezervatiften sızmıştır.

Çok teşekkür ederim. Ya benim biraz değişik. İstiyordum ama rahim filmi de çektireceğim için korunuyorduk. Battan bir gün önce artık yumurtlama bitti diye korunmayı bıraktık. Prezervatif kullanıyoruz. Belki öncekilerde prezervatiften sızmıştır.
Evet canım muhtemelen öncekilerdendir çünkü bilimsel olarak adetten bir gün önce tutsa yine de adet olunuyor hatta işte üstüne görme dedikleri olay bu oluyor oyüzfen muhtemelen öncesindedir zaten değerden de anlaşılıyor adetin geceli 8 gün mü oldu

X