🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Selam kızlar, bugün regl olmam lazım ama ne ağrı ne başka bir belirti hiçbir şey yok. Gebelik testim yoktu dün ovülasyon testi yaptım negatif ama umutlandım valla ne yalan söyleyim. İnşallah bebiş geliyordur tam tüp bebeğe karar vermişken inşallah gerek kalmaz. Test yapmıycam ama tutucam kendimi yarın da regl olmazsam çarşamba kan veririm

Selam kızlar, bugün regl olmam lazım ama ne ağrı ne başka bir belirti hiçbir şey yok. Gebelik testim yoktu dün ovülasyon testi yaptım negatif ama umutlandım valla ne yalan söyleyim. İnşallah bebiş geliyordur tam tüp bebeğe karar vermişken inşallah gerek kalmaz. Test yapmıycam ama tutucam kendimi yarın da regl olmazsam çarşamba kan veririm
İnşallah gönlünce olur pozitif düşün hayırlısını dile güzel haberler alırız inşallah 🙏

Maşallah kızlar arka arkaya ne güzel haberler geliyor 😍 sağlıkla kucağınıza alın inşallah biz isteyenlere de en yakın zamanda hayırlısıyla nasip olsun böyle güzel haberler vermek 🙏🏼🙏🏼 hep uzaktan okuyordum ben de katılmak istiyorum Zumruduanka96 Zumruduanka96 sat 9 Mayıs bat 12 Haziran 💐 9 aydır istiyoruz 🫠

Selam kızlar yumurtlama sonrası 8. Günde gögüs ağrısı ve kasıklarımda sancılar basladı ve bugün ovulasyon testim tekrar pik e yakın çıktı umarım vardır 🤷🏼‍♀️ bugün yumurtlamadan sonra 8. Günüm.

Bende de yok sifir 😂 hayirlisi bakalim
Belirti olmaması da bir belirtidir diyorum ve umutla bekliyorum hani kürtajdan sonra bebeğin bacağı içerde oluyordu da hemen hamile kalınıyordu😂 geçen ay korunmayı bıraktık olmadı bu ay yumurtlama günümde İstanbul’a geziye gittim önümüz yaz hayırlısı diyorum😂

Belirti olmaması da bir belirtidir diyorum ve umutla bekliyorum hani kürtajdan sonra bebeğin bacağı içerde oluyordu da hemen hamile kalınıyordu😂 geçen ay korunmayı bıraktık olmadı bu ay yumurtlama günümde İstanbul’a geziye gittim önümüz yaz hayırlısı diyorum😂
Bende ikinci için uğraşıyorum pcos var 1 buçuk yıl önce kimyasal geçirdim ardına olmadi hala ugrasiyorum nasip artık 🌸

Kızlar bazı sağlık sorunlarından dolayı aktif olamayacağım bir süre tabloya ekleme çıkarma yapamayacağım giremeyeceğim için lütfen kusura bakmayın burda sizlerle olmak çok isterim ama yıprattcı bir süreçten geçiyorum inşallah kısa süre sonra aranıza katılabilirim 🙏

Kızlar bazı sağlık sorunlarından dolayı aktif olamayacağım bir süre tabloya ekleme çıkarma yapamayacağım giremeyeceğim için lütfen kusura bakmayın burda sizlerle olmak çok isterim ama yıprattcı bir süreçten geçiyorum inşallah kısa süre sonra aranıza katılabilirim 🙏
Çok geçmiş olsun canım, inşallah ciddi bir şey değildir. Allah acil şifalar versin.

Ben size göre çok sabırsızım o zaman pcos için en iyisi ovülasyonla takip ve beslenme şekli sanırım
Ovulasyonla 10 aydır takip ediyorum sürekli diyet spor çok kilo verdim geri aldım birakinca 2 haftadır yeniden başladım bıktiriyor açıkçası ne zaman test yapacaksın bugün yumurtlamanın benim 6 ci gunu beklemek zor cidden

Kızlar geçen ay kimyasal gebelik geçirdim. Kimyasal gebelikten sonra düzensizlik oluyor dediler. Bu adetime 10 gün var. Şuanda da yumurtlama günlerimdeyim. Ama düzenli yapamadım kaçırmış olabilirim diye test yaptım. Bu şekilde çıktı dünden beri de hafif hafif kanamam var. Regl oluyorum desem 10 gün var. Sizce ne olabilir

Eklentiler

• IMG-20240603-WA0031.jpg
    IMG-20240603-WA0031.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 36
Kızlar geçen ay kimyasal gebelik geçirdim. Kimyasal gebelikten sonra düzensizlik oluyor dediler. Bu adetime 10 gün var. Şuanda da yumurtlama günlerimdeyim. Ama düzenli yapamadım kaçırmış olabilirim diye test yaptım. Bu şekilde çıktı dünden beri de hafif hafif kanamam var. Regl oluyorum desem 10 gün var. Sizce ne olabilir
Rahim kısmımda da bir sızlama var. Yerleşme kanaması olabilir mi bu kızlar?

X