🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Eklentiler

• 63F583B6-5728-4C3F-BA71-13710FA2C087.jpeg
    63F583B6-5728-4C3F-BA71-13710FA2C087.jpeg
    54,4 KB · Görüntüleme: 62
Sağlıkla kucağına al inşallah kuzum 🥰 seni aşılama grubunda görmüştüm sürecini bahseder misin ben de 24 mayısta 2. Aşılamamı oldum haftaya test günüm beklemedeyim 🥹❤️ belirtilerin var mıydı kaçıncı gün öğrendin aşılama sürecinden sonra neler yaptın anlat bize 😂❤️🙏🏻
Öncelikle teşekkür ederim.🌸 12.gun kan testi yaptım öyle öğrendim. Aşılama sürecinden sonra normal iş hayatıma geri döndüm, yatıp dinlenmedim hiç 🙈 avakado ,ceviz , muz bunları tüketmeye özen gösterdim. Folikasit kullandım. Ayrıca progestan ve esreofem vermişti doktorum onu kullandım. Hiç belirtim yoktu bu arada. Belirti olmayınca tutmadı mı diye endişe ettim, yerleşme kanaması vs görmedim. 😊

Öncelikle teşekkür ederim.🌸 12.gun kan testi yaptım öyle öğrendim. Aşılama sürecinden sonra normal iş hayatıma geri döndüm, yatıp dinlenmedim hiç 🙈 avakado ,ceviz , muz bunları tüketmeye özen gösterdim. Folikasit kullandım. Ayrıca progestan ve esreofem vermişti doktorum onu kullandım. Hiç belirtim yoktu bu arada. Belirti olmayınca tutmadı mı diye endişe ettim, yerleşme kanaması vs görmedim. 😊
Sağlıkla kucağına al kuzum ne güzel maşallah 🧿

Kızlar çok kasık ağrısı çekiyorum 10 gündür adet ağrısı gbi değil ışık tuttuğumda hayalet bi çizgi görüyorum sanki sizce

X