🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Merhaba kızlar 18 Mayıs yumurtlama günüydü öncesi ve sonrası değerlendirdik adete 10 gün kala kasık ağrısı sancı adet olcak hissi halsizlik var bugün 6 gün kala test yaptım negatif çıktı pozitife dönme şansı varmı sizce

Adet gecikmesinin 4. günü bile negatifti. Sonra pozitife döndü.
Çok teşekkürler cevapladigin için. 10 aydır korunmuyoruz henüz gebelik oluşmadı. Adet günlerim hiç şaşmaz son günümde ilk günüm arasında 24 gün vardır hep . İlk defa bu ay gecikti 4 gündür kasik ağrım vardı adet olurum diye düşündüm ama olmadım bugün kasik agrisi bitti adet günüm bugündü ama negatif. Yine başka baharlara kaldi gibi duruyor iki gundur beyaz akintim da var çünkü adet öncesi oluyor genelde

Hayırlısıyla pozitifi görürsün inşaallah kardeşim

Merhaba ben de daha once adete 6 gun kala erken gebelik testi yaptigimda negatifti 2 gun sonra yaptigimda pozitifi gordum

Zumruduanka96 beni günceller misiniz hamileyiimm
Sağlıkla kucağına al inşallah kuzum seni aşılama grubunda görmüştüm sürecini bahseder misin ben de 24 mayısta 2. Aşılamamı oldum haftaya test günüm beklemedeyim belirtilerin var mıydı kaçıncı gün öğrendin aşılama sürecinden sonra neler yaptın anlat bize

Kuzummm nasıl gidiyor gebeliğinnn
Çok şükür kuzum güzel gidiyor kan sonucum 126.7ydi dün verdim tekrar 486 çıkmış. Testle de takip ediyorum koyulaşıyor Allahım en kısa sürede sizlere nasip etsin
Eklicemmmm Tabikide eklemezmiyim benim canım arkadaşım hamile çok şükür güzel haberini aldım ya Allahım banada size haber vermeyi nasip etsin
Ağlarım ama Allah en güzel haliyle en kısa sürede nasip etsin canımıniçi dilerim hemen alırsın o güzel haberi

Rabbim inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kuzum benimmm çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…