🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

AMİN darısı bütün isteyenlerre ınsallaj saglkklıca evet kuzum üstlerde atmıstım gördük 10 unda kalp atisi ıcım gıdecegım

Kızlar sizde var mı ? Kuruma çizgisi mi ?
Veya direk negatif mi ?
Bi 10-15 dk içindeki sonuç negatif diye atmıştım 10-15 dk sonra böyle oldu

Eklentiler

• IMG_5055.jpeg
    105,1 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_5059.jpeg
    104 KB · Görüntüleme: 35
B bluecam kan versen erken olduğu için 2 günde 1 kan vermeler başlayacak bu da çok stresli acaba artacak mı artsa 2 katı arttı mı gerginliği
yok kan hemen vermek istemiyorum o bambaşka stres , çizgi yok gibi bir şey büyük ihtimal kuruma gibi gözküyor ama eminde olamıyorum , belki regl olurum bakalım beklemedeyim şuan 3-5 gün bekleyeyim regl olursam zaten kanada gerek yok

prodoctorun gebelik testleri güvenilir geliyo bana erken gebelik testi de olduğu için belirgin çıkarır

Kızlar aynı fotoğrafın galeriden ışık ayarları ile oynadım olmayan çizgi çıkmış gibi beni 1 düşül yaşamış anneler şuan çok iyi anlıyor sonuç ne olacak hepinize haber edeceğim bende çok arafta kaldım

Eklentiler

• IMG_5059.jpeg
    134 KB · Görüntüleme: 53
Kızlar bugün sabah da böyleydi bakalım neler olacak? cuma regl günüm. Yarın günübirlik uçakla iş seyahatim var enerjiye asılır inş

Eklentiler

• IMG_2983.jpeg
    226,5 KB · Görüntüleme: 41
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…