Mart Ayı Gebelik Planlayanlar

Bende bugun itibari ile dogurgan gunlerime girdim 1 hafta boyunca bu gunleri degerlendirmeye çalışacağız inşallah ay sonu hic gelneyecek gibi 😔😔

Bende bugun itibari ile dogurgan gunlerime girdim 1 hafta boyunca bu gunleri degerlendirmeye çalışacağız inşallah ay sonu hic gelneyecek gibi 😔😔
Bende şimdi yaptım negatif gerçekten artık üzülüyorum ya heyecan yapmıcam artık

Evet yaa insan umutsuzluğa kapılıyor gerçekten. Ama dün gece değişiktim ya başım felaket ağrıyordu sabah uyandığımda başım ter içinde kalmıştı. Bunların hepsini belirti sayıyorum 😂

Bende gecen ay bu hataya düştüm erken davrandim test için aslında gecikme olmadan veya en azından regl günü gelmeden test yapmamak en iyisi , hiç umutsuzluğa kapılmayın 😻🙏🏻
Reglim yarın normalde ama bilmiyorum ki geç döllenme mi yoksa adetim ileri mi attı bilmiyorum inşallah tutunmuştur 🥰

Kızlar benim sat 1 mart 5 martta yumurtlama bugünde çatlama gördüğümü düşünüyorum ama yanılıyor muyum yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• IMG_3624.jpeg
    IMG_3624.jpeg
    126,3 KB · Görüntüleme: 37
Kizlar selam bana bi yardımcı olabilir misiniz
Sat 11-15 subat döngüm 23 gün
OVU testi takibi yaptım geç yumurtlama oldu 27 subat silik 28 subat pike yakın 29 subat pik 30 Şubat silindi.
İlişki sadece 28 şubatta oldu.
Bat 5-9 şubattı bugün 2. Günüm regli olmadım. Geç yumurtlamadan dolayı olmamisimdir di mi ? Test ne zaman vermek gerekir.

Kızlar selam adetim cuma günü bitmişti hatta cumarteside damla gelmişti yıkandıktan sonra ama ılık ılık kasık agrılarım var enfeksiyon desem çok fazla akıntımda yok kürtajdan sonra ilk adetimdi

Merhabalar yumurta takibi yaptim doktor esliginde, 20 şubat 15 mm yumurtam vardi. 27 şubatta aşırı kasık agirsiyla Ovulasyon testi yaptim, uygulamalarin ikisindende 3 gun sonra yumurtlama gerçekleşti. Gün aşırı ilişki yasadik, bat 13 mart.

Dün kasığımda batmalar oldu haricinde herhangi bir belirti yok, 🥹

Merhabalar yumurta takibi yaptim doktor esliginde, 20 şubat 15 mm yumurtam vardi. 27 şubatta aşırı kasık agirsiyla Ovulasyon testi yaptim, uygulamalarin ikisindende 3 gun sonra yumurtlama gerçekleşti. Gün aşırı ilişki yasadik, bat 13 mart :KK43:

Kızlar biraz garip bir soru olacak ama doğurgan olduğunuz dönemleri nasıl değerlendiriyorsunuz yani biz silik gördüğüm gün bir iki gün olursa oluyor birde çift çizgi görürsem o günün ertesi gün ama sürekli sürekli değerlendiremiyoruz yani çok mu az birer defa olması bu ikinci ayımız deneyeli

Doktor bize sperm kalitesi acisindan 1 gun yap bi gun yapma şeklinde gun asiri olarak tavsiye etti.

Spermipgram testi verdi eşim, herhangi bir sorun var mi diye, o testten once bile 3 gun boyunca iliski yasamadan gel kalitesini testte ölçelim dedi laboratuvar

Kızlar biraz garip bir soru olacak ama doğurgan olduğunuz dönemleri nasıl değerlendiriyorsunuz yani biz silik gördüğüm gün bir iki gün olursa oluyor birde çift çizgi görürsem o günün ertesi gün ama sürekli sürekli değerlendiremiyoruz yani çok mu az birer defa olması bu ikinci ayımız deneyeli

Doktor bize sperm kalitesi acisindan 1 gun yap bi gun yapma şeklinde gun asiri olarak tavsiye etti.

Spermipgram testi verdi eşim, herhangi bir sorun var mi diye, o testten once bile 3 gun boyunca iliski yasamadan gel kalitesini testte ölçelim dedi laboratuvar

Birde gün takip edince insan zorlanıyor stres oluyor erkeğe söylemekte yoruyor bence onu da strese sokuyor ama yapacak bir şey yok, yumurtlama gününü ben takip edip eşime söylemeyeceğim artık 😅

Bunu ben de merak ediyorum gün aşırı yapmak da iş yoğunluğundan zor oluyor 🤭

X