Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Merhaba hanimlar transferin 10.ve 11. Günü kahverengi leke geliyor normal mi korkuyorum
Sonucunuz ne oldu acaba merak ediyorum inşallah olumlu sonuç almissinizdir bendende 9 ve 10 .gün kahve leke geldi kasık ağrımda ara ara var bugün 10.gunum

İlk deneme, erkek kaynaklı infertilite
Çok şükür ilk denemede yavrunuzu kavusacaksiniz Allah nasip ederse sağ salim alın kucagniza. Leke ağrı vs bir belirtiniz oldu mu. Benm buhun 10. Günüm dün kahverengi leke geldi bugünde geldi ve sol kasigim ağrıyor batma şeklinde

Gonopeptly tutunmasi icin veriliyor banada verildi transferin ertesi sabahi yapildi. Hcg içermiyor die biliyorum
Bana transfer olduğu gün Proluton vuruldu 3 gün sonra bugun yani yine oldum bir üc gün sonra yine var acaba fark neki markalar farklı içerik aynıdır değil mi ya

Canım peki o 5.gün test yaptığın zaman yakında ovitrelle yada öatlatma iğnesi vurunmuş mıydun

Benim 19.günde oldu biraz fazla gibime gelmişti coraspin yüzünden olduğunu sonradan anladık tabi, o gün bakıldı alttan kalp atışı başlamıştı dinlettiler herhangi bir sıkıntı gürünmüyordu şükür. Ara ara hafif saniyelik ağrı oluyor

Maşallah rabbim sağ salim kucsgniza alsın.yok benm daha sonuç bile belli değil 10.gunum sol kasık ara ara batma oluyor inşallah hayırlı haberler alırım

Kızlr bana fıkırlerınızı paylasırsanız sevınırım mart 17 olumsuz negatıv almıstım daha paylasmıstım zaten burdan 20 mart adet oldum 20 gune yakın arada bır lekelemeler oldu sonuc adet olmustum sonra kesıldı bu ay normalde 20 nısanmı adet olmalımıydım yoksa nasıl hesablanır daha gecen aydan berı adet olmadım nasıl hesablanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…