Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Evet aynen devam. Hatta progestan iğne de verdi fitillere ilaveten. Bir de kan sulandırıcı ilacı bıraktırdı. Geri kalan devam. Düşük tehdidi demek embriyonun gelişimine devam edip kesenin başka bir tarafında kanama olması demekmiş. Yani ümit hâlâ var ama kesenin kanının durması lazım zamanla. O yüzden ilaçlara tabii ki devam.
Benim ikizlerde kanamam olmuştu endişelenme geçici durum

Kesenin bir kısmının rahimden kopma durumu olmuş muydu peki?
Abortus İmminens demişler miydi size de?
Yok serum verdiler o gece iğne yaptı sonra yine proloton depot vurdurmustu o tedavimde progestan i kalçadan verdi göbekten yoktu hiç zaten progestan birde kan uyuşmazlık vardı bizde iğnesini vurdurdu hemen kan sulandirici yi kesmistim hatirladiklarim bunlar cnm ben gece nin ikisinde gitmiştim hemşire Dr a tel ile ulaşıp yapacaklarını yaptılar kontrol etmedi Dr sonrasında kesilmiş ti kanama sonrada zaten

Yok serum verdiler o gece iğne yaptı sonra yine proloton depot vurdurmustu o tedavimde progestan i kalçadan verdi göbekten yoktu hiç zaten progestan birde kan uyuşmazlık vardı bizde iğnesini vurdurdu hemen kan sulandirici yi kesmistim hatirladiklarim bunlar cnm ben gece nin ikisinde gitmiştim hemşire Dr a tel ile ulaşıp yapacaklarını yaptılar kontrol etmedi Dr sonrasında kesilmiş ti kanama sonrada zaten
Bende henüz hiç kanama başlamadı. Ne olduysa içeride oldu kanama. Ben de gece gittim ilk acile ama daha 5. hafta yeni bitmişti diye karındab ultrasonla hiçbir şey göremedi doktor. Sadece kanda bhcg hormonuna baktı, tam yerinde çıkınca tamam dedi hiçbir tedavi uygulamadan gönderdi. Ertesi güne kadar ağrıyı çekmeye devam ettim, sonra doktoruma gittim, o bana söyledi olanları. Alttan baktığı ultrasonla. Kese çok güzel gelişime devam etmiş ama üstten gelen kanama onu yapıştığı yerden ufacık ayırmış dedi. Kurtulma şansı da %50 dedi. Öyle işte. İnşallah kurtulacak yavrum bu illetten.

Evet İstanbul bahcecide dondurulmus embriyo vardı Tang verdiler Bursa'ya taşıyıp transferi Bursa'da yaptim
Siz hamile kaldiniz mi tasidiginiz gunmu oldu trasnferinjz de ,mesafe uzak oldugu icin embriyo kalitesini etkilemiyormu embriyo taşımak yolda sarsılması falan zarar veriyor mu acaba

Siz hamile kaldiniz mi tasidiginiz gunmu oldu trasnferinjz de ,mesafe uzak oldugu icin embriyo kalitesini etkilemiyormu embriyo taşımak yolda sarsılması falan zarar veriyor mu acaba
Yok tank zaten onun için bı problem yaşamadım pozitif sonucum da taşıdığım gün değil di transferim erken getirdim birkaç gün önceden

Kızlar salı akşamı başlayan şiddetli kasık ağrısı ile gece yarısı acile gittim, bhcg hormonun güzel çıktı am karından keseyi göremedi. Ertesi gün kendi doktoruma gittim, alttan baktı. Keseyi gördü, üst kısmında kanama olmuş dedi. Düşük tehdidin var dedi. İhtimal %50 dedi.

Bu 5-6 güne kadar belli olur dedi. Pazartesiyi bekliyorum şimdi. O zamana kadar inşallah kanamam durur, kese de rahme tutunmaya devam eder diye dua ediyorum. 🤲 😥
Allah yardımcınız olsun kanama bende yaşadım stres yapmayın rahat olun eğer gerçekten dusecekse inanın elden bırsey gelmiyor

Allah yardımcınız olsun kanama bende yaşadım stres yapmayın rahat olun eğer gerçekten dusecekse inanın elden bırsey gelmiyor
Bugün daha iyiyim. Kasık ağrılarım yok denecek kadar azaldı. Kanama da zaten sadece rahim içinde vardı, dışarı hiç çıkan olmadı. İnşallah böyle de devam eder de yavrum gelişmeye devam eder 🤗

Bugün daha iyiyim. Kasık ağrılarım yok denecek kadar azaldı. Kanama da zaten sadece rahim içinde vardı, dışarı hiç çıkan olmadı. İnşallah böyle de devam eder de yavrum gelişmeye devam eder 🤗
Insallah kontrol ne zmn canimm,)

Benim baya kanamam olmuştu dışarıya çıkan insalah böyle devam eder sizin de bir oğlum var ondanda aynı kanamayı yaşadım Allah büyük şimdi 5yasinda 🙏🥰

Kızlar transfer sonrası yapılan bir adet gonapetly iğne yapay hcg içeriyor mu içeriyorsa kaç günde geçer

%50 İhtimalle Embriyo Kurtulur Denilen Düşük Tehdidinden Son Durum:

Arkadaşlar Allah'a şükürler olsun bebeğim kurtuldu bu illetten. Kanama yeri iyileşmiş. Gelişimi güzel gidiyor. Kesesi de, yolk sakı da, embriyosu da görülüyor. Ben 6+0 haftalık hesap etmiştim, ölçüm 6+1 dedi. Yani neredeyse aynı. Hattaaaaa

Kalp atışını da bugün duyduk 🤗🤗🤗

Şükürler olsun Rabbime. Hepinize de iyi dilekleriniz, dualarınız için çok çok teşekkür ederim can topik arkadaşlarım.

Ama ben yine çok yormayacağım kendimi. Düşük tehdidinden önce epey rahattım daha da tuttu, bir şey olmaz diye. Ama öyle olmuyormuş. Risk bir kere olduysa bundan sonra dikkat etmek gerek.

Hepinize aynı duyguyu tattırsın Rabbim. 🤲 😍 😇🤗

%50 İhtimalle Embriyo Kurtulur Denilen Düşük Tehdidinden Son Durum:

Arkadaşlar Allah'a şükürler olsun bebeğim kurtuldu bu illetten. Kanama yeri iyileşmiş. Gelişimi güzel gidiyor. Kesesi de, yolk sakı da, embriyosu da görülüyor. Ben 6+0 haftalık hesap etmiştim, ölçüm 6+1 dedi. Yani neredeyse aynı. Hattaaaaa

Kalp atışını da bugün duyduk 🤗🤗🤗

Şükürler olsun Rabbime. Hepinize de iyi dilekleriniz, dualarınız için çok çok teşekkür ederim can topik arkadaşlarım.

Ama ben yine çok yormayacağım kendimi. Düşük tehdidinden önce epey rahattım daha da tuttu, bir şey olmaz diye. Ama öyle olmuyormuş. Risk bir kere olduysa bundan sonra dikkat etmek gerek.

Hepinize aynı duyguyu tattırsın Rabbim. 🤲 😍 😇🤗
Masallah canim insalalh da bundan sonra hep böyle güzel haberler alırsın. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤗

X