Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kızlar bugün hamileliğimin 6 haftası kontrolum vardı kese var 15 ml yok kesesi yok bebek yok doktor artk oluşmaz kürtaj olman lazm dedi ben 1 hafta daha beklemek istedim artk oluşmazmı başına gelen varmı nolur yardmcı olursanz sevinirim

Ben baska bıryerde okumustum 7 haftadan sonra olustugunu bence bekleyın sıze zarar vermıcekse baska bır doktura gorunun cunkı ıcınız daha rahat eder rabbım yardımcın olsun ınsallah bebısın olusur tutunur

Ben baska bıryerde okumustum 7 haftadan sonra olustugunu bence bekleyın sıze zarar vermıcekse baska bır doktura gorunun cunkı ıcınız daha rahat eder rabbım yardımcın olsun ınsallah bebısın olusur tutunur
İnşallah çok moralim bpzuldu inan başka doktora randevu aldm pazartesi gidicem inşallah bakalm

Biraz daha bekleyin bence bir dr kese 25mm olana kadar beklenebilir demisti bebeğin görülmesi için. Bir süre sonra baska bir doktora daha muayene olun hem içiniz de rahat etmiş olur.

merh kızlar histereskopi olanlar hanhi yöntemle bayıltıldınjz. ben spinal anestezi oldum . belden aşağısı uyuştu doğum gibi . kendine geldiğinde başım zonkluyordu şuan hala başım berbat halde ağrıdan kaldıramıyorum

Transfer tarihiniz ne zaman dı. Daha önce benim başıma geldi malesef inşallah sizin öyle olmaz görünür. Ama doktor acele karar vermiş normalde 7 8 haftaya kadar bekleniyor

Ben de ayni seyi yasadim maalesef spinalin etkileri gunde 3-4 fincan kahve iç 2 tane enerji icecegi agri kesici olarak minoset kullan anestezi uzmani bana bunlari onerdi faydasini gordum

Doktor mu söylemişti gün aşırı yap diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…