Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

%50 İhtimalle Embriyo Kurtulur Denilen Düşük Tehdidinden Son Durum:

Arkadaşlar Allah'a şükürler olsun bebeğim kurtuldu bu illetten. Kanama yeri iyileşmiş. Gelişimi güzel gidiyor. Kesesi de, yolk sakı da, embriyosu da görülüyor. Ben 6+0 haftalık hesap etmiştim, ölçüm 6+1 dedi. Yani neredeyse aynı. Hattaaaaa

Kalp atışını da bugün duyduk 🤗🤗🤗

Şükürler olsun Rabbime. Hepinize de iyi dilekleriniz, dualarınız için çok çok teşekkür ederim can topik arkadaşlarım.

Ama ben yine çok yormayacağım kendimi. Düşük tehdidinden önce epey rahattım daha da tuttu, bir şey olmaz diye. Ama öyle olmuyormuş. Risk bir kere olduysa bundan sonra dikkat etmek gerek.

Hepinize aynı duyguyu tattırsın Rabbim. 🤲 😍 😇🤗
gözünüz aydın çok şükür :KK66:

Merhaba kızlar ben doktor kontrolümden cıktım e2 ve progesteron testime baktı doktorum 9-10 toplarız yumurta dedi ama progesteronum 1.6 cıktıgı için cuma toplamam olacak gelecek ay transfer olacak prosgesteronum yüksek cıktıgı için bu ay durucaz sizlerden bi yorum alabilirmiyim ?

%50 İhtimalle Embriyo Kurtulur Denilen Düşük Tehdidinden Son Durum:

Arkadaşlar Allah'a şükürler olsun bebeğim kurtuldu bu illetten. Kanama yeri iyileşmiş. Gelişimi güzel gidiyor. Kesesi de, yolk sakı da, embriyosu da görülüyor. Ben 6+0 haftalık hesap etmiştim, ölçüm 6+1 dedi. Yani neredeyse aynı. Hattaaaaa

Kalp atışını da bugün duyduk 🤗🤗🤗

Şükürler olsun Rabbime. Hepinize de iyi dilekleriniz, dualarınız için çok çok teşekkür ederim can topik arkadaşlarım.

Ama ben yine çok yormayacağım kendimi. Düşük tehdidinden önce epey rahattım daha da tuttu, bir şey olmaz diye. Ama öyle olmuyormuş. Risk bir kere olduysa bundan sonra dikkat etmek gerek.

Hepinize aynı duyguyu tattırsın Rabbim. 🤲 😍 😇🤗
Çokk sevindim canım her aşamada güzel haberler al inşallah 😍

Merhaba kızlar ben doktor kontrolümden cıktım e2 ve progesteron testime baktı doktorum 9-10 toplarız yumurta dedi ama progesteronum 1.6 cıktıgı için cuma toplamam olacak gelecek ay transfer olacak prosgesteronum yüksek cıktıgı için bu ay durucaz sizlerden bi yorum alabilirmiyim ?
Benimde 3 ay sonra yapıldı transferim rahim dinlendirilmişti çünkü 26tane yumurta topladılar 😂😂 direk transferi rahim kabul etmez demişti doktorm

Eklentiler

• 074898BD-5523-498E-9BC6-0DF051B9BE66.jpeg
    074898BD-5523-498E-9BC6-0DF051B9BE66.jpeg
    106,1 KB · Görüntüleme: 44
Allahım hayırlısıyla kucagına alacagın günleride gstersin. İnşallah bende hayırlısıyla görürüm. Yaş kaçtı problem neydi acaba sakıncası yoksa bir de kacıncı gün embriyosu tazemi tarsnfer oldu
Amin canım Allah hepimize nasip etsin inş. Yaş 28, donmuş ebriyo transferi
5.gün embriyosu, erkek kaynaklı infertilite

X