Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Canım bu listeyi konunun başına koyup ordan güncellesen ya, daha kolay olur sana bence. Bakmak isteyen de en başa dönüp okur.
Ah nasıl yapıldığını bilsem yapicam ama sanırım pro üyeler yapabiliyor. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

canım galiba mesajında şikayet et var ya yanında noktalar var ordan düzenle deyip oluyo.

L Luthientr kuzu sen test yaptırdın mı seninle aynı gün transfer olan arkadaşımın test günü bugündü
Aaaa öyle mi? Benim test günüm 15 mart yaptırmadım. Önce yaptırmayı düşünmüyorum ya benim çok moralim bozuluyor. Negatif çıkınca sonuçta ilaçları bırakma, gününde tekrar test yap diyorlar.

15 mart sabah erkenden yaptıracağım :) 1,5 saate çıkıyor sonuçlar.
Senin 3 günün kalmış :))

Şaşırtıcı gerçekten her merkez farklı bir gün söylüyor demek ki inşallah hepimizin pozitif olur zira beklemek de çok yoruyor insanı.

Kizlar merhaba bugün öglen dayanamadim gittim kan verdim transferimin 8. Günü 181 cikti sonucum görünce dayanamadim ağladim Allaha nasıl şükredeceğimi bilemedim hala daha napacağimi bilemiyorum.Bu 5. Denememdi eşimde uzakta yanimda degil babasini kaybetti cenazeye gitti ben tabi gidemedim 1 haftadir esim memleketlerinde ben annemlerde böyle işte kizlar. Cuma günü tekrarlamami söylediler. Rabbim hepimizin kucağini doldursun tez vakitte hayirli salih ve saliha evlatlar nasip etsin. Hepinize çok dua ediyorum.

Rabbim sağlıkla hayırla kucağıniza almayı nasip etsin inşallah

Cok guzel bir duygu Rabbim kucaginiza aldiginiz gunu de gostersin insallah bu zor surecte sizlere mutluluk olmus boyle bir gunde cok şükür

Ne güzel sevinçler bunlar sağlıkla al kucağına tebrikler

Kendimi hatirladim okdr duygusal bir anki pozitif haberi dualarinin kabul oldugu an

Ah bu hormonlar ilaclari kullanmaya başlayinca insan kendisini taniyamiyor surekli aglama hissi geliyor alinganlik hat safhada. Ama olumsuz düsünmek yok benimde yaşim 35 suan. 20 yasinda evlendim 15 senede çocuk sahibi olabilmek icin ne mucadeleler verdim size anlatsam roman olur. Hep rabbime sığındım derdimi de kederimide rabbimle paylaştim ama hiç ümidimi kesmedim nolur sizde kesmeyin.

Cok guzel bir duygu Rabbim kucaginiza aldiginiz gunu de gostersin insallah bu zor surecte sizlere mutluluk olmus boyle bir gunde cok şükür
İnşallah hala inanamiyor insan güzel dilekleriniz için dualariniz icin çok teşekkür ederim. Bende sizlere hep ediyorum. Benim için dua eden cevremde o kadar çok insan vardi ki Rabbim onlarin hurmetine nasip edecek insallah bu denememde 4 5 kisi rüyasinda görmüştü rabbim kabul etti binlerce şükür.

Inşallah kavuşur ve hiç ayrilmazsiniz bebişlerinizle

Ne kkdr guzel dua edenlerin iclerine dogmus. Beni de ruyasinda kayinvalidem gormustu iyi niyetli insanlarn ruyalari cikiyor:)

Amin ne güzel bir dua amin

Öncelikle başınız sağolsun. Rabbim sabır versin. İkinci olarak da tebrik ederim. Ben de cuma günü tekrarlayacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…