Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Ayy kızlar kafayı yıcem benım yumurtalar büyümüyor 9 santimde takılı kaldı😔 cumaya kadar buyumezse tedavı ıptal.

Ayy kızlar kafayı yıcem benım yumurtalar büyümüyor 9 santimde takılı kaldı😔 cumaya kadar buyumezse tedavı ıptal.
Doktor iki güne bir kontrole çağırmadı mı peki ona göre ilaçların dozunu artirirdi

Çok erken yapmışsın. Keşke yapmasaydın. Erken yapıldığında insanın psikolojisi bozuluyor. Sıkma canını sabret gününde tekrar yap olur mu..
Canımm daha çok erken ya bana göre🙄doktorum diğer hastasına söylerken duydum çok dayanamazsan 7. Gün kan ver dedi o da 5. Gün emb.için ki sen idrarda baktın içini rahat tut🌸
Sağolun canlar ❤ evet erken yaptım ama stres yapmayacağım. Rabbim büyük İnşallah bu mübarek günün hürmetini Rabbim yüzümüzü güldürsün 🌹

Evet çok erken :) erken gebelik testinde en erken 7.gün çıkmaya başlar. Ama 7.gün de yapmayın lütfen gününüzü bekleyin. Çünkü çok erken olduğunu bilseniz bile negatif görmek moral bozuyor.

Bir arkadaşımızın burada 8.gün idrar testi negatif çıkmıştı. 5.gün embriyosu. 12.gün kan verdiğinde pozitif gördü. Yani 8.gün de yapmayın :p hiç idrar testi yapmayın. Direk gününüzde kan verin.
Evet biraz sabırsızlandım test günüm cumartesiydi ama ben pazartesiye kadar bekleyeceğim İnşallah 😊

Kızlar bugün transferimin 5.günü sabah idrar testi yaptım tek çizgi tutmadımı acaba ya da erkenmi sizce :olamaz::KK61:
Erken tabi canım daha ekim ayında transfer olan arkadaşlarda bu günlerde test yapmıştı negatif çıkmıştı ama normal gününde kan verdiler pozitif çıktı üzme kendini de bebişi de

Allah razi olsun. 😊 Belirti hiç aramayin bu söylediklerinizi bende yasadim hala yasıyorum ama tamamen ilaclarin yan etkisi daha onceki denemelerimde de oldu çünkü onlar negatifti bol bol dua edin salavat çekin kuran okuyun namaz kilin ben transferden sonraki gün namazlarimi kildim hareketlerime dikkat ettim cok yormadim kendimi transferin ertesi gün kayinpederimin vefatini öğrendik ve uzaktayiz istanbuldayiz düsünunün agladim uzuldum icim bi tuhaf oldu dedim tutmayacak sonra hemen dedim rabbim dilerse ol demesi yeter. Kendinizde belirti aramayin bu dönemde hamilelek belirtisi olmayacagini doktorlarda söylüyor.
Hayırlı uğurlu olsun inşallah Rabbim sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin Başınız sağolsun mekanı cennet olsun inşallah namazları nasıl kılıyorsunuz onu sormak istedim

Erken tabi canım daha ekim ayında transfer olan arkadaşlarda bu günlerde test yapmıştı negatif çıkmıştı ama normal gününde kan verdiler pozitif çıktı üzme kendini de bebişi de
Haklısın canım ama 5.gün embriyosu olduğu için acaba çıkarmı diye umutlandım kanda negatif görmektense idrarda görüp kendimi olumlu olumsuz sonuca hazırlıyım dedim. Bugün göğüslerim acımaya başladı kasıkta batmalar var belki yeni tutunuyordur minnoşlarım. İnşallah bu mübarek günün hürmetine hepimizinki pozitif olur 💞🌹

Haklısın canım ama 5.gün embriyosu olduğu için acaba çıkarmı diye umutlandım kanda negatif görmektense idrarda görüp kendimi olumlu olumsuz sonuca hazırlıyım dedim. Bugün göğüslerim acımaya başladı kasıkta batmalar var belki yeni tutunuyordur minnoşlarım. İnşallah bu mübarek günün hürmetine hepimizinki pozitif olur 💞🌹
İnşallah canım onlarında 5. Gün embriyosuydu benim daha hiç bir belirtim yok senin başlamış ne güzel 💕💕

İnşallah canım onlarında 5. Gün embriyosuydu benim daha hiç bir belirtim yok senin başlamış ne güzel 💕💕
Belirti başlaması güzel şey mi ki? 🥺 yada şöyle sorayım sol kasığımda hassasiyet ağrı, şeffaf genital akıntısı belirti midir? Ben adet olmaya yakın 2-3 gün önce aynı bu şeyleri yaşadığım için o kadar korkuyorum ki adet olmaktan. Sol tarafımdan transfer gördüm sanırım oraya koyuldu bebeklerim.. orada ağrım ve hassasiyetim var. Sağ tarafımda yok hiç😔

Belirti başlaması güzel şey mi ki? 🥺 yada şöyle sorayım sol kasığımda hassasiyet ağrı, şeffaf genital akıntısı belirti midir? Ben adet olmaya yakın 2-3 gün önce aynı bu şeyleri yaşadığım için o kadar korkuyorum ki adet olmaktan. Sol tarafımdan transfer gördüm sanırım oraya koyuldu bebeklerim.. orada ağrım ve hassasiyetim var. Sağ tarafımda yok hiç😔
O belirtileri bu ilaçlarda yapabilir ama ilaç kullanırken adet olamazsınız doktorum bana öyle dedi inşallah bebişiniz tutunuyordur ondandır belirtisi çok olup negatif olan da var hiç olmayıp olanda yada tam tersi de var ama insan ister istemez bir belirti istiyor o yüzden söyledim

Hayırlı uğurlu olsun inşallah Rabbim sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin Başınız sağolsun mekanı cennet olsun inşallah namazları nasıl kılıyorsunuz onu sormak istedim
Ilk 3 gün oturarak kildim sonra normal kildim birde abdest alirken ayagimi lavaboya kaldirmadim 3 gün dusakabinde ayaklarimi yikadim sonra normal devam ettim

Ilk 3 gün oturarak kildim sonra normal kildim birde abdest alirken ayagimi lavaboya kaldirmadim 3 gün dusakabinde ayaklarimi yikadim sonra normal devam ettim
Teşekkür ederim canım bende normal kılmaya başlayım o zaman oturarak kılınca sanki kabul olmayacak gibi geliyor bugün 5. Günüm benimde

X