Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Canım bu listeyi konunun başına koyup ordan güncellesen ya, daha kolay olur sana bence. Bakmak isteyen de en başa dönüp okur. 🤗
Ah nasıl yapıldığını bilsem yapicam ama sanırım pro üyeler yapabiliyor. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?🙏

Listemizin son hali....

MorDeno3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 3ab-2bcTransfer tarihi 11 MartSonuç 20 Mart
gs903. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.POZİTİF :anneadayı:
Adanaaz01:KK71:1. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 4 MartPOZİTİF :anneadayı:
catpersoncatlover:KK71:1. deneme / Antalya IVF5. gün embriyosu 1 embriyo 3abTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF :anneadayı:
Kelebekbu :KK71:5. deneme / Acıbadem Maslak5. gün embriyosu 2 embriyo bbTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF
:anneadayı:
Yenidelhi1. deneme / Antalya IVF5. gün embriyosu 1 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 4 MartSonuç 13 Mart
The best2. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartSonuç 13 Mart
Luthientr1. deneme / Bursa Jimer Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
agustos721. deneme / Uludağ ünv. Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 15 Mart
nejla862. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
MinigimiziBeklerken1. deneme / Bahçeci Umut5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 2 MartSonuç 15 Mart
Emelguclu891. deneme 5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
-bridget-1. deneme / Acıbadem Fulya5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartSonuç 17 Mart
KAYRAMMMM2. deneme3. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartSonuç 17 Mart
sevgiizeynep1. deneme /Prof. Ali Rüştü Ergür5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartSonuç 17 Mart
Melissss_93941. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 20 Mart
Htckbr893. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 20 Mart
mellovin1. deneme/ Bahçeci Fulya5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 9 Mart
aylinnaylinn1. deneme/ Tavmergen5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 13 Mart
cimcimeecimcime5. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer tarihi 16 Mart
Selinos1. deneme / Acıbadem Kayseri5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 17 Mart
Hifa272. deneme?Transfer tarihi 17 Mart
ramrod2. deneme6. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 22 Mart
Cansmi1. deneme / Trakya ünv.5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer İPTAL- Devam
_Citlembik_5. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4ab-3ab?
Whiterose893. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4bc- 3bc?
ogrtmn331. deneme / Acıbadem Adana5. gün 1 embriyo 4ab?
demede5. deneme / Bahçeci tüp bebek5. gün 1 embriyo 4ab?
Arestifah1. deneme5.gün embriyosu 2 embriyo?
Alis883. deneme / Bahçeci tüp bebek1 embriyo?
Sabr-Sukur-Dua1. deneme / Ankara Memorial5. gün embriyosuRahim dinlendirmede. Nisan

Ahhh bi de nasıl yapıldığını bilsem. Sanırım onu pro üyeler yapabiliyor. Bayağı bir kurcukladim ama bulamadım nasıl oluyor. Bilen varsa yardımcı olabilir misiniz?☺️
🤗 canım galiba mesajında şikayet et var ya yanında noktalar var ordan düzenle deyip oluyo.

L Luthientr kuzu sen test yaptırdın mı seninle aynı gün transfer olan arkadaşımın test günü bugündü🙈
Aaaa öyle mi? Benim test günüm 15 mart :KK43: yaptırmadım. Önce yaptırmayı düşünmüyorum ya benim çok moralim bozuluyor. Negatif çıkınca sonuçta ilaçları bırakma, gününde tekrar test yap diyorlar.

15 mart sabah erkenden yaptıracağım :) 1,5 saate çıkıyor sonuçlar.
Senin 3 günün kalmış :))

Aaaa öyle mi? Benim test günüm 15 mart :KK43: yaptırmadım. Önce yaptırmayı düşünmüyorum ya benim çok moralim bozuluyor. Negatif çıkınca sonuçta ilaçları bırakma, gününde tekrar test yap diyorlar.

15 mart sabah erkenden yaptıracağım :) 1,5 saate çıkıyor sonuçlar.
Senin 3 günün kalmış :))
Şaşırtıcı gerçekten her merkez farklı bir gün söylüyor demek ki😅 inşallah hepimizin pozitif olur zira beklemek de çok yoruyor insanı.

Kizlar merhaba bugün öglen dayanamadim gittim kan verdim transferimin 8. Günü 181 cikti sonucum görünce dayanamadim ağladim Allaha nasıl şükredeceğimi bilemedim hala daha napacağimi bilemiyorum.Bu 5. Denememdi eşimde uzakta yanimda degil babasini kaybetti cenazeye gitti ben tabi gidemedim 1 haftadir esim memleketlerinde ben annemlerde böyle işte kizlar. Cuma günü tekrarlamami söylediler. Rabbim hepimizin kucağini doldursun tez vakitte hayirli salih ve saliha evlatlar nasip etsin. Hepinize çok dua ediyorum.

Kizlar merhaba bugün öglen dayanamadim gittim kan verdim transferimin 8. Günü 181 cikti sonucum görünce dayanamadim ağladim Allaha nasıl şükredeceğimi bilemedim hala daha napacağimi bilemiyorum.Bu 5. Denememdi eşimde uzakta yanimda degil babasini kaybetti cenazeye gitti ben tabi gidemedim 1 haftadir esim memleketlerinde ben annemlerde böyle işte kizlar. Cuma günü tekrarlamami söylediler. Rabbim hepimizin kucağini doldursun tez vakitte hayirli salih ve saliha evlatlar nasip etsin. Hepinize çok dua ediyorum.
Rabbim sağlıkla hayırla kucağıniza almayı nasip etsin inşallah 😍

Cok guzel bir duygu Rabbim kucaginiza aldiginiz gunu de gostersin insallah bu zor surecte sizlere mutluluk olmus boyle bir gunde cok şükür😍

❤️ Ne güzel sevinçler bunlar sağlıkla al kucağına tebrikler

Kendimi hatirladim okdr duygusal bir anki pozitif haberi dualarinin kabul oldugu an😍

Kızlar hormonlardan sanırım ama duygularım karman çorman. Evdekilerle de konuşamıyorum. Yaşım olmuş 39 , çocuk olsa doğsa büyüse ne kadar geç kalmışım hayata.. Zaten bu son denemem. Hakkımda hayırlısını diliyorum ama yaşı genç yoldaşlarım ne olur negatif durumlarda moralinizi hiç bozmayın ve pes etmeyin.. İnşallah güzel günler göreceğiz öyle ya da böyle..
.
Ah bu hormonlar ilaclari kullanmaya başlayinca insan kendisini taniyamiyor surekli aglama hissi geliyor alinganlik hat safhada. Ama olumsuz düsünmek yok benimde yaşim 35 suan. 20 yasinda evlendim 15 senede çocuk sahibi olabilmek icin ne mucadeleler verdim size anlatsam roman olur. Hep rabbime sığındım derdimi de kederimide rabbimle paylaştim ama hiç ümidimi kesmedim nolur sizde kesmeyin.

Cok guzel bir duygu Rabbim kucaginiza aldiginiz gunu de gostersin insallah bu zor surecte sizlere mutluluk olmus boyle bir gunde cok şükür😍
İnşallah hala inanamiyor insan güzel dilekleriniz için dualariniz icin çok teşekkür ederim. Bende sizlere hep ediyorum. Benim için dua eden cevremde o kadar çok insan vardi ki Rabbim onlarin hurmetine nasip edecek insallah bu denememde 4 5 kisi rüyasinda görmüştü rabbim kabul etti binlerce şükür.

Mrb mart anneleri İNŞALLAH kontrole gittim bugün haftaya çarşambaya transfer tarihi verdi kendime sürekli şunu söylüyorum iki kişilik aile olmanın son günleri artık vücüdünda can taşıyacaksın üç belkide dört kişi olacaksın diyorum sonra heyecanlanıyorum nefesim kesiliyor karnım ağrıyor nasıl geçecek bu heyecan bu bekleyişşşşş
Inşallah kavuşur ve hiç ayrilmazsiniz bebişlerinizle

İnşallah hala inanamiyor insan güzel dilekleriniz için dualariniz icin çok teşekkür ederim. Bende sizlere hep ediyorum. Benim için dua eden cevremde o kadar çok insan vardi ki Rabbim onlarin hurmetine nasip edecek insallah bu denememde 4 5 kisi rüyasinda görmüştü rabbim kabul etti binlerce şükür.
Ne kkdr guzel dua edenlerin iclerine dogmus. Beni de ruyasinda kayinvalidem gormustu iyi niyetli insanlarn ruyalari cikiyor:)

Kızlar hepimizin miraç kandili mübarek olsun Rabbim bu günün hürmetine hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin bu yolda çabalayan tüm arkadaşlarıma anne olmayı bebeklerini kucaklayıp koklamayı nasip etsin inşallah Aminn.
Amin ne güzel bir dua amin

Öncelikle başınız sağolsun. Rabbim sabır versin. İkinci olarak da tebrik ederim. Ben de cuma günü tekrarlayacağım🥰

X