Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Listemizin son hali....

MorDeno3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 3ab-2bcTransfer tarihi 11 MartSonuç 20 Mart
gs903. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.POZİTİF
Adanaaz011. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 4 MartPOZİTİF
catpersoncatlover1. deneme / Antalya IVF5. gün embriyosu 1 embriyo 3abTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF
Kelebekbu 5. deneme / Acıbadem Maslak5. gün embriyosu 2 embriyo bbTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF
Yenidelhi1. deneme / Antalya IVF5. gün embriyosu 1 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 4 MartSonuç 13 Mart
The best2. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartSonuç 13 Mart
Luthientr1. deneme / Bursa Jimer Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
agustos721. deneme / Uludağ ünv. Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 15 Mart
nejla862. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
MinigimiziBeklerken1. deneme / Bahçeci Umut5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 2 MartSonuç 15 Mart
Emelguclu891. deneme 5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
-bridget-1. deneme / Acıbadem Fulya5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartSonuç 17 Mart
KAYRAMMMM2. deneme3. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartSonuç 17 Mart
sevgiizeynep1. deneme /Prof. Ali Rüştü Ergür5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartSonuç 17 Mart
Melissss_93941. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 20 Mart
Htckbr893. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 20 Mart
mellovin1. deneme/ Bahçeci Fulya5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 9 Mart
aylinnaylinn1. deneme/ Tavmergen5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 13 Mart
cimcimeecimcime5. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer tarihi 16 Mart
Selinos1. deneme / Acıbadem Kayseri5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 17 Mart
Hifa272. deneme?Transfer tarihi 17 Mart
ramrod2. deneme6. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 22 Mart
Cansmi1. deneme / Trakya ünv.5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer İPTAL- Devam
_Citlembik_5. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4ab-3ab?
Whiterose893. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4bc- 3bc?
ogrtmn331. deneme / Acıbadem Adana5. gün 1 embriyo 4ab?
demede5. deneme / Bahçeci tüp bebek5. gün 1 embriyo 4ab?
Arestifah1. deneme5.gün embriyosu 2 embriyo?
Alis883. deneme / Bahçeci tüp bebek1 embriyo?
Sabr-Sukur-Dua1. deneme / Ankara Memorial5. gün embriyosuRahim dinlendirmede. Nisan

Rabbim sağ salim kucağına almayı nasib etsin ❤

Böyle haberleri alınca çok daha umutlu ve mutlu oluyorum. Hepimizin gönlüne göre versin canım. Çok sevindim senin adına.. sağlıcakla kucağına almak nasip etsin..

O kadar sevindim ki adınıza. Allaha çok şükür. Darısı tüm isteyenlere inşallah. Belirtiniz var oldu mu hiç? Benim moralim biraz bozuk. Sol kasığımda ağrı, şeffaf akıntım var. Korkuyorum adet olacağım için. Bugün tam 4. Günüm. Cumartesi sabah transferim oldu.

Kızlar bugün transferimin 5.günü sabah idrar testi yaptım tek çizgi tutmadımı acaba ya da erkenmi sizce

Kızlar bugün transferimin 5.günü sabah idrar testi yaptım tek çizgi tutmadımı acaba ya da erkenmi sizce
Canımm daha çok erken ya bana göredoktorum diğer hastasına söylerken duydum çok dayanamazsan 7. Gün kan ver dedi o da 5. Gün emb.için ki sen idrarda baktın içini rahat tut

Allah razi olsun. Belirti hiç aramayin bu söylediklerinizi bende yasadim hala yasıyorum ama tamamen ilaclarin yan etkisi daha onceki denemelerimde de oldu çünkü onlar negatifti bol bol dua edin salavat çekin kuran okuyun namaz kilin ben transferden sonraki gün namazlarimi kildim hareketlerime dikkat ettim cok yormadim kendimi transferin ertesi gün kayinpederimin vefatini öğrendik ve uzaktayiz istanbuldayiz düsünunün agladim uzuldum icim bi tuhaf oldu dedim tutmayacak sonra hemen dedim rabbim dilerse ol demesi yeter. Kendinizde belirti aramayin bu dönemde hamilelek belirtisi olmayacagini doktorlarda söylüyor.

Böyle haberleri alınca çok daha umutlu ve mutlu oluyorum. Hepimizin gönlüne göre versin canım. Çok sevindim senin adına.. sağlıcakla kucağına almak nasip etsin..
Bende pozitif haberlerini okurken sanki kendim pozitif haberini almiş kadar sevinip heycanlaniyordum yüzümde bir gülümseme beliriyordu dua ediyordum onlara

Evet çok erken :) erken gebelik testinde en erken 7.gün çıkmaya başlar. Ama 7.gün de yapmayın lütfen gününüzü bekleyin. Çünkü çok erken olduğunu bilseniz bile negatif görmek moral bozuyor.

Bir arkadaşımızın burada 8.gün idrar testi negatif çıkmıştı. 5.gün embriyosu. 12.gün kan verdiğinde pozitif gördü. Yani 8.gün de yapmayın hiç idrar testi yapmayın. Direk gününüzde kan verin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…