Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Sonuc alacaklar yaklasmis pespese guzel haberler bekliyoruz arkdslr:)

Aynen bekleyin cok az kalmiss oyalanin birseylrle gecer insllh vakit
Vakit elbet geçiyor da işte insan hem sonucu öğrenmek istiyor hem de korkuyor. İnşallah her birimizin sonucu pozitif olur da emeklerimizin karşılığını alır bebislerimize kavuşuruz

Çok mutlu oldum adınıza kaçıncı gündü? Tebrik ederim
Bugün 9. Gün aslında yarındı günümüz. Ama tabi ben dayanamadım. İki gün sonra testi tekrarla dedi doktorum. Güzel sonuçLar alırız hepimiz inşallah Rabbim tüm isteyenlere sağlıklı, azalarak tam, hayırlı evlat versin tez zamanda

Canım bu listeyi konunun başına koyup ordan güncellesen ya, daha kolay olur sana bence. Bakmak isteyen de en başa dönüp okur.

Listemizin son hali....

MorDeno3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 3ab-2bcTransfer tarihi 11 MartSonuç 20 Mart
gs903. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.POZİTİF
Adanaaz011. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 4 MartPOZİTİF
catpersoncatlover1. deneme / Antalya IVF5. gün embriyosu 1 embriyo 3abTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF
Kelebekbu 5. deneme / Acıbadem Maslak5. gün embriyosu 2 embriyo bbTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF
Yenidelhi1. deneme / Antalya IVF5. gün embriyosu 1 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 4 MartSonuç 13 Mart
The best2. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartSonuç 13 Mart
Luthientr1. deneme / Bursa Jimer Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
agustos721. deneme / Uludağ ünv. Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 15 Mart
nejla862. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
MinigimiziBeklerken1. deneme / Bahçeci Umut5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 2 MartSonuç 15 Mart
Emelguclu891. deneme 5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
-bridget-1. deneme / Acıbadem Fulya5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartSonuç 17 Mart
KAYRAMMMM2. deneme3. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartSonuç 17 Mart
sevgiizeynep1. deneme /Prof. Ali Rüştü Ergür5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartSonuç 17 Mart
Melissss_93941. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 20 Mart
Htckbr893. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 20 Mart
mellovin1. deneme/ Bahçeci Fulya5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 9 Mart
aylinnaylinn1. deneme/ Tavmergen5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 13 Mart
cimcimeecimcime5. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer tarihi 16 Mart
Selinos1. deneme / Acıbadem Kayseri5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 17 Mart
Hifa272. deneme?Transfer tarihi 17 Mart
ramrod2. deneme6. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 22 Mart
Cansmi1. deneme / Trakya ünv.5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer İPTAL- Devam
_Citlembik_5. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4ab-3ab?
Whiterose893. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4bc- 3bc?
ogrtmn331. deneme / Acıbadem Adana5. gün 1 embriyo 4ab?
demede5. deneme / Bahçeci tüp bebek5. gün 1 embriyo 4ab?
Arestifah1. deneme5.gün embriyosu 2 embriyo?
Alis883. deneme / Bahçeci tüp bebek1 embriyo?
Sabr-Sukur-Dua1. deneme / Ankara Memorial5. gün embriyosuRahim dinlendirmede. Nisan

Canım bu listeyi konunun başına koyup ordan güncellesen ya, daha kolay olur sana bence. Bakmak isteyen de en başa dönüp okur.
Ahhh bi de nasıl yapıldığını bilsem. Sanırım onu pro üyeler yapabiliyor. Bayağı bir kurcukladim ama bulamadım nasıl oluyor. Bilen varsa yardımcı olabilir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…