Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

amaaan sıra mıra veridm gitti sırayı zaten hepiniz önüme geçiyonuz :roflol:.
hadi bakallı ne zaman gelcek minik kuzunn

Rebecacım senin vesilenle, hem sana, hem de muhteşem dünürler, Aslı ve Elif'e hayırlı doğumlar diliyorum. Kolayca, sağlıkla bebişlerini kucaklayın inşallah. Umarım bu gece sancın gelir ve suniye gerek kalmaz. Suni sancı durumunda epidural istemeyi unutma derim ben..
Haydi bakalım emelcim gözün aydın. Enel, senin damat da gelmiş... Bu Emel alem kız bu arada... bebişlerin göz rengi en erken 9. ayda genellikle de 1 yaşında belli oluyor ya; hemen de nerden bilmiş renkli gözlü olduğunu... O çok istiyordu renkli göz, umarım gönlüne göre verir Allah. Doğuran gacılar, sizin bebşlerin gözü ne renk şu an? Bizimki lacivert ve turkuaz arası bi renk.... Bildiğim kadarıyla bütün bebekler renkli gözlü oluyor sonra renkli veya koyu renk göze dönüyorlar. Annem de bunu bildiği halde hevesleniyor, renkli gözlü olacak galiba diye... kaydirigubbakcemile3

Biz de bugün kırk yarıladık. Eşimdışarı çıktı, taşları topladı geldi. Güzelce yıkayıp kaynattık taşları. Sonra da söylediğiniz malzemeleri de koyup okudum. ılk defa annem olmadan eşimle yıkadık kızımızı. Ama komik bir hatıramız oldu... Eşim banyo malzemelerini hazırlarken şampuan yerine yağı çıkarıp hazırlamış. Şişeleri aynıydı ben de hiç bakmadım. Biz de diyoz çocuğun kafası niye köpürmüyor. Kafayı 2 kez yağladıktan sonra uyandık mevzuya.... Sonra da 6-7 kez şampuanlamamız gerekti çocuğu. Yağlar ancak arındı... :roflol:
Tabii şimdi bunu gülerek anlatıyorum ama banyo esnasında ben eşime eşim bana avaz avaz bağırıyorduk.
- Gözün kör mü, görmüyon mu?
- Ben nerden bileyim?
- Bilseydin efendim, yağladın çocuğumu!!
- Senin çocuğunsa benim neyim acaba!!!
şeklinde diyaloglar yaşadık... Sonra da güldük tabii.. kaydirigubbakcemile2

Son düzenleyen: Moderatör:

alemsiniz demistim dimi :roflol::roflol:
demin msnde anlattigindada sesli güldüm.. simdi burda okuyunca yine.. :roflol::roflol:
kizim yanimda uykuya dalmisim.. garibim iki defadir gülmeme uyaniyor tekrar daliyor..
:1rolleyes:

:roflol::roflol::roflol::roflol:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

selam kızlarr,
yarın doğuracak olan arkadaşlara Allah kolaylık versin kolaylıkla alıversinler bebelerini inşallah kollarına..

denizim hadi geçmiş olsun yarı kırkınızıda çıkardınızz darısı başımıza bu arada banyo maceranıza ben de sesli gülenlerdenim Allah iyiliğinizi versin emi...

damlacım bacım çok yoruyon kendini yaa az dinlen bak sonra doğumda harcayacak enerjin kalmayacak mazallah..

Yarın dogum yapacak herkesın allah yardımcısı olsun ozellıkle rebeca umuyorum bu gece kendı sancıların gelır. Yarın hareketlı bır gun lıstede baya bı hafıflıycek hadı hayırlısı bakalım.

ayy evet yordum kendimi baya bugün haklısın valla.
ayrıcaaa karnım 1 barnah daha aşağı inmiş kocacım fark etti aşağı inmiş ya dedi ölçtüm 2 parmağım düz duruyodu şimdi 3 parmağım hadi bakalım hayırlısı. kaydirigubbakcemile2hihoyyytdelikafadulden

iyi geceler kızlar.
yarın doğuma gideceklerden hayırlı haberler bekliyoruzz.
Aslııııı, Rebeca ve Elif emin olun kalbim sizinle.
kaydirigubbakcemile3hehehe bende bi son dakika golü atmak isterdim heheh ama yok gelen giden puhahahha:roflol:

Son düzenleme:
benim parmak hesabı hala 2 parmakta yaa kzılar arkadaşım dedi ki dua et doğuma kadar insin karnın yoksa doğumun çok zor olur dedi doğru mu yaa

kızlarcim bi bakayim son kez dedim,
rebeca insallah kolay olur dogumun.
aslıcım senle haberlesiriz zaten.

kızlar allaha emanet olun, dua edenlere, iyi niyet gonderen herkese kocaman kalpten tesekkurler, allah razı olsun.
duanizi eksik etmeyin. habersiz birakmam sizi insallah

Kızlar benden de herkese iyi geceler.
Aslıcım, Elifcim, Rebecacım dualarım sizinle. Allah'a emanet olun. :Saruboceq:
Yarın hayatınızın en muhteşem günü olacak, anne olacaksınız. Bu muhteşem lafımı unutmayın, soracam sonra size? Duygu ve düşüncelerinizi alıcam..
Ezgiii, bak randımanlı çalış, bilgileri tam ve zamanında geç, namımıza leke düşürme, almayım ayağımın altına... (Su testisi kırılmadan şeedeyim dedim de...) kaydirigubbakcemile3

Bu arada bişi sorcam; ben bugün 20 uçurma işinde kızçeyi yıkadım ama kombi çalışmayınca kendim yıkanmadım.. Bişi olur mu yaa? Benim de yıkanmam gerekiyor mu mutlaka? Ne dersiniz? :sm_confused:

ii geceler arkadaşlar...
yorgunluktan ölüyrum ama uyuyamıyorummmm.
tam 4 aileyi birden ağrladım bugün yaaa deliyim bennnnnnn.. yoruldum ama çok da eğlenceli bi gece geçirdimmm...
uzun süre bi daha olmayacak zaten tadını çıkardım bende ..
sağolsun kociş ve arkadaşlar yardım etti ama yinede evin hanımı olmak başka tabii koşturup durdum.
YARIN DOĞUMA GıDECEK ARKADAŞLRA ALLAH KOLAYLI VERSıN. HAYIRLI HABERLERLE DÖNÜN ıNŞ.

Herkes uykuda yada bebıŞıyle ne gÜzel bende uyumak yada bebeĞımle ılgılenmek ıstıyorummm..

ege-deniz haayırdır bacım seninde mi bbebek durmuyor benim gibi ayakta kalmışsın :roflol: bi elim memede bi elim klavyede uyumak istiyorummmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…