Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

bu arada kızımın adı türkü idil nasıl babası koydu
adıyla yaşasın canım çok güzel olmuş fındık kızının adı

yiyeceksin canım niye atasın ki? bizim burda sadece yumurta verirler. öbürlerini bilmiyorum ama ye tabii ki.

geçmişi okuyamadım birazdan okuyacağım işallah.herkese günaydın..
bir şey paylaşmak istedim.konyadan bir arkadaşımı misafir ettim dün.ananesinin söylediğine gçöre bebeklerimiz gülüyor kendi kendine ağlıyor filan ya;
nedeni,anneni öldürücez derlermiş ağlarmış bebekler.yok öldürmicez derlermiş gülerlermiş.
çok etkilendim ben

günaydın millett :)
gülşah arkadaşını annesı nerden bılıyormus ?
valla bende okuyunca içim bi tuaf oldu ya kim korkutuyor benım melegım benım çıksın karsıma klava:

evet ınsan etkılenıyor ama olurmu oyle sey yaaa... bu arada 1.5 aylıkken falan artık bılınclı bı sekılde gulmeye baslıyorlar anneye..

bız bugun 2 ayımızı doldurduk hihoyyyt

evet ınsan etkılenıyor ama olurmu oyle sey yaaa... bu arada 1.5 aylıkken falan artık bılınclı bı sekılde gulmeye baslıyorlar anneye..

bız bugun 2 ayımızı doldurduk hihoyyyt

Hey maşallah Ali Tuna' ya 2. ayıda bitirdi darısı başımıza :dance:

tüylerim diken diken oldu böcügüm
benneyaptımkibenneyaptımki

gülşahım boşver her duyduğuna inanma...Her kafadan türlü sesler çıkıyor. Nerden biliyormuş meleklerle konuşabiliyormuş ha?? vay anasına ne insanlar var yaw

kızlar internette arastırdım uyku diye bişey varmış nrmal olarak her insan günde 8 saagt bunu yaparmış
bana pek inandırıcı gelmedi
sizcede öyle değilmi

allahım kurtar beni bu di
kişlerden ne olurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

checim Allah bağışlasın sağlıkla büyüsün Türkü İdil sana da geçmiş olsun

çok huysuzuz bugün 10 dak uyuyo 20saat yırtınıyo

Aynen benimkide öyle. Bide yalancı ağlama tutturuyo, ben yemeyince gerçeğine çevirip çeneyi titrettiriyo..
Sürekli memede durcakmış beyefendi. Ee öylede memelerde süt birikmiyo sürekli emilirmi. Şimdi tek elimle yazıyorum,diğer elimle de emziği verdim ağzına atmasın diyede tutuyorum.. Maymun oldum maymun.kafamçokkarıştı

checim Allah bağışlasın sağlıkla büyüsün Türkü İdil sana da geçmiş olsun

sağol canım
benimkide uyumuyor allahım sabah kendi ağladı ben ağladım ağrılarım olmasa sorun değil ama ayağa kalkamıyorumki kendisiyle ilgileneyim
ama and verdim bidaha doğum yaparsam kesinlikle sezeryan olacam bide derler normal doığum yapınca bi kaç güne kendine gelirsin nah gelirsin
bugün 9. gün ağrım hiç kesnmiyor deli ediyor beni

ne kadar taviz verebileceğimizi deniyorlar bence herşeyin farkında bıdıklar

che cim gözünaydın allah analı babalı büyütsün
ağrıların için doktorunla konuştun mu 9 günde sezeryanlı bile ayağa kalkıyor

ne kadar taviz verebileceğimizi deniyorlar bence herşeyin farkında bıdıklar
Evet canları sağolsun büyümüşde küçülmüşler sanki....

Dikişlerinmi çok canım. Şimdiye kadar iyileşmesi lazımdı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…